24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Сучасний ринок праці: українцям доведеться підвищувати кваліфікацію
09.03.2017

Розвиток новітніх технологій найближчим часом значно вплине на ринок праці в Україні – спектр вакансій суттєво зміниться, адже попит на звичайних продавців та програмістів спадає »

Яких фахівців шукають роботодавці
24.02.2017

Українські роботодавці потребують нових кадрів. За оцінками рекрутерів, у минулому році кількість вакансій зросла приблизно в півтора рази. Найвищі шанси знайти роботу в менеджерів з продажу, продавців-консультантів, представників робочих спеціальностей і логістів »

Литва та Чехія оголосили про спрощення умов працевлаштування для громадян України
10.02.2017

На тлі демографічної кризи у країнах Центрально-Східної Європи, зменшення народжуваності та старіння населення, загострюється боротьба за трудових мігрантів, які б заповнили прогалини на ринку праці та сплачували внески до пенсійного фонду. Оскільки Україна географічно та культурно є близькою до цього регіону, все більше держав намагається заохотити українців до переїзду »

На ринку праці в Україні різко змінюється список затребуваних фахівців
02.02.2017

Вільних вакансій в Україні стає набагато більше, однак списки найбільш затребуваних фахівців зазнали змін, і зараз гостра нестача кадрів спостерігається на підприємствах, де потрібні люди з робочими спеціальностями »

Молодих кваліфікованих українців "заманюватимуть" на польський ринок праці
24.01.2017

Польський уряд готує значні зміни у польській міграційній політиці. Якщо мігранти відповідатимуть умовам, які встановить уряд, вони зможуть легше знайти роботу й отримати постійне місце проживання у Польщі »

Майже 70 тис. українців вступили на військову службу за контрактом у 2016 році
19.01.2017

У 2016 році 69 тис. українців уклали контракт на проходження служби в Збройних силах України, повідомила начальник Управління комунікацій та друку Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »