22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Прес-центр

Новини

Співпраця з військоматами області

Центри зайнятості Закарпаття ведуть активну співпрацю з військовими комісаріатами області. Адже на ринку праці професія військовослужбовця вигідно вирізняється з поміж інших. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для безробітних так і для людей, які бажають змінити роботу »

Батьківські збори
20.11.2017

17 листопада 2017 року спеціалісти Іршавського районного центру зайнятості взяли участь у батьківських зборах, що пройшли в Ільницькій загальноосвітній школі 1-3 ст. Мета заходу - взаємодія між батьками, школою та спеціалістами центру зайнятості з питань профорієнтації школярів »

Сільський туризм - перспективна галузь економіки регіону
17.11.2017

Туристична галузь Мукачівського району дедалі набуває вагомішого значення у розвитку соціально-економічної сфери району. Вигідне географічне розташування, неповторна природа та наявність рекреаційних ресурсів, багатство флори і фауни та численність культурно-історичних пам'яток сприяє розвитку сільського зеленого туризму »

Підприємницьким ініціативам - підтримка служби зайнятості!
17.11.2017

Служба зайнятості займає активну позицію щодо підтримки підприємницької ініціативи та формування бізнес-мислення своїх клієнтів і організовує на базі центрів зайнятості спеціальні консалтингові центри. 16 листопада 2017 року Свалявський районний центр зайнятості у рамках інформаційної кампанії "Живи та працюй в Україні" провів День відкритих дверей та презентував відкриття Центру розвитку підприємництва »

Виїзна акція Мукачівського міського центру зайнятості приурочена до Міжнародного Дня студента
17.11.2017

15 листопада 2017 року фахівці Мукачівського міського центру зайнятості провели виїзну акцію мобільного центру професійної орієнтації у Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. М. Данканича. Метою акції - ознайомлення учнівської молоді зі спектром послуг Державної служби зайнятості та інформування щодо професій, актуальних на сучасному ринку праці регіону »

Співпраця з місцевою владою
16.11.2017

14 листопада на території Великолучківської сільської ради відбулася робоча зустріч директора Мукачівського районного центру зайнятості Романа Мельничука з головою села - Ярославом Чопом. Основні питання, які піднімалися в ході зустрічі це: порядок реєстрації в центрі зайнятості; виплата допомоги по безробіттю; організація громадських робіт в наступному році; професійна орієнтація дорослого населення та молоді »

Служити! Захищати! Допомагати!
16.11.2017

14 листопада 2017 рок, у Берегівському міськрайонному центрі зайнятості пройшла презентація Державної прикордонної служби України. У заході взяли участь безробітні, в тому числі демобілізовані учасники АТО »

Про майбутнє України дбаємо разом
16.11.2017

На базі Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево відбувся День кар'єри у співпраці з Мукачівський міським центром зайнятості Мукачівським Державним університетом, Ужгородським Національним університетом, Національною академією внутрішніх справ Київського національного університету внутрішніх справ Закарпатське відділення »

Будуй свою кар'єру!
15.11.2017

13 листопада, за сприяння Мукачівського районного центру зайнятості в Мукачівському аграрному коледжі відбулася презентація сільськогосподарського товариства "Агро-Лучки". Її мета - презентувати підприємство як потенційного роботодавця випускникам ліцею »

Виїзна акція центру зайнятості
13.11.2017

Напередодні відзначення Дня української писемності та мови, фахівці Рахівського центру зайнятості провели Виїзну акцію для учнів Рахівської школи №1 »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »