22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Прес-центр

Новини

Співпраця з військоматами області

Центри зайнятості Закарпаття ведуть активну співпрацю з військовими комісаріатами області. Адже на ринку праці професія військовослужбовця вигідно вирізняється з поміж інших. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для безробітних так і для людей, які бажають змінити роботу »

Місце та роль жінки в суспільстві
21.09.2017
ОБИРАЄМО ПРОФЕСІЮ
20.09.2017

Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення »

Співпраця з Вільховецькою об'єднаною територіальною громадою.
20.09.2017

З початку утворення громади, дирекцією та фахівцями центру зайнятості проводиться постійна робота з керівництвом громади щодо покращення співпраці по наданню послуг »

Роль батьків у виборі майбутньої професії
18.09.2017

Вибір професії інколи стає проблемою не лише для молодої людини, а і для її батьків. »

Перші результати Консалтингового центру
18.09.2017

Діяльність консалтингових центрів повинна стати суттєвою допомогою тим, хто тільки планує відкрити власну справу »

Підприємство шукає працівників
18.09.2017

Керівник Хустського міськрайонного центру зайнятості Володимир Гуц запропонував представнику підприємства використати новітні засоби інформування населення »

Виїзна акція Мукачівського районного центру зайнятості
15.09.2017

Фахівці Мукачівського районного центру зайнятості з залученням представника Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 14 вересня 2017 року провели виїзну акцію із використанням мобільного центру зайнятості на території Залужанської сільської ради »

Служба зайнятості - працівникам села
13.09.2017

10 вересня 2017 року, в селі Колочава, в рамках обласного етнофестивалю "Закарпатська свальба" проведено виїзну акцію Міжгірського районного центру зайнятості з використанням мобільного центру професійної орієнтації для жителів Міжгірщини. Головною метою проведення виїзного заходу було інформування, як зайнятого так і незайнятого населення про стан ринку праці та соціальні послуги, які надає служба зайнятості »

Консалтинговий центр запрошує на консультації
13.09.2017

11 вересня 2017 року в Мукачівському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців, учасників АТО. У форматі семінару було презентовано Консалтинговий центр, який почав діяти в центрі зайнятості наприкінці серпня »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »