21 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Територіальні органи Міндоходів у Закарпатській області
Головна » Послуги населенню

Вибір професії
Професійна орієнтація в державній службі зайнятості
14.11.2011

Профорієнтаційні послуги особам

Звернувшись до центрів зайнятості громадяни мають можливість отримати профінформаційні та профконсультаційні послуги, взяти участь професійному відборі на замовлення роботодавця.

Участь у групових консультаціях, семінарах та тренінгах надає можливість особам ознайомитися зі станом ринку праці, особливостями працевлаштування, законодавством про зайнятість, змістом професій, шляхами й можливостями професійного навчання, відкриття власної справи, оволодіти методами пошуку роботи, підготовки та проведення співбесід  з  роботодавцями тощо.

З метою допомоги у виборі нової професії та профілю професійного навчання проводяться індивідуальні профконсультації. За згодою клієнта надається профдіагностична консультація із застосуванням сучасних методів тестування з метою визначення професійно-важливих якостей.

 

Державна служба зайнятості надає різноманітні кадрові послуги й роботодавцям

Одним із напрямів роботи служби зайнятості з роботодавцями є спектр послуг з організації та проведення професійного відбору необхідних працівників, відповідно до особливостей певного виробництва, вимог роботодавця.

Проведення професійного відбору обумовлене необхідністю отримання прогностичної оцінки відповідності наявних професійних і індивідуальних особливостей людини вимогам певної професійної діяльності або профнавчання. При діагностуванні визначаються наступні професійно-важливі якості людини: швидкість реакції, особливості уваги, стабільність емоційних процесів, сила та витривалість нервової системи, а також ділові якості, що визначаються роботодавцем. Для допомоги роботодавцям у підборі кваліфікованих кадрів служба зайнятості також організує проведення персональних зустрічей з претендентами на вакантні посади. Якщо роботодавцю необхідно у короткий термін підібрати кадри, центри зайнятості організують та проведуть міні-ярмарки вакансій, презентації професій та підприємств.

З метою популяризації серед молоді  робітничих професій та мотивації на вибір професій, що актуальні на ринку праці, центри зайнятості організовують для випускників шкіл профорієнтаційні екскурсії на ринкоутворюючі підприємства.

 

 Професійне майбутнє обираємо разом!
11.09.2017

З початком 2017-2018 навчального року Мукачівський районний центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу з учнями шкіл, батьками та педагогічними працівниками »

Професійна орієнтація - один з основних напрямів виховної роботи з учнями випускних класів
11.09.2017

Мукачівський районний центр зайнятості розпочав профорієнтаційну роботу у навчальних закладах Мукачівщини »

Нема професій з великим майбутнім, але є професіонали своєї справи!
04.08.2017

Стати професіоналом - це бути потрібним суспільству, перебувати в гармонії з власними потребами та почуттями. На це ідуть найкращі роки життя людини, які не можна витрачати марно. Тому профорієнтаційна робота Мукачівського районного центру зайнятості є одним з пріоритетних напрямків сприяння продуктивній зайнятості людини, захисту від безробіття »

Професійне самовизначення - ключ до успіху!
04.08.2017

Сьогодні до Мукачівського районного центру зайнятості завітала Ксенія Швец, випускниця 9-го класу, щоб висловити свою подяку за допомогу в професійному самовизначенні »

Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців у серпні 2017 року
01.08.2017

Закарпатський обласний центр зайнятості організовує професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців у серпні 2017 року »

Інтерактивний захід в таборі "Нарцис"
25.07.2017

20 липня Хустський міськрайонний центр зайнятості провів інтерактивний захід для дітей віком 10-14 років, які відпочивають у дитячому закладі "Нарцис" на базі Хустської турбази »

Вибір професії - як не помилитись
19.07.2017

На початку літа фахівці Мукачівського районного центру зайнятості провели професійну орієнтацію абітурієнтів та старшокласників району, з метою надання допомоги у виборі майбутньої професії »

Людина для професії чи професія для людини?
18.07.2017

Мукачівський районний центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю в літньому оздоровчому таборі "Водограй". Мета заходу - привернути увагу підлітків до питання вибору професії, поговорити про помилки, які виникають при виборі професії, наголосити на важливість прийняття правильного вибору фаху »

Професійна орієнтація в період літніх канікул
05.07.2017

Протягом червня місяця 2017 року Міжгірським районним районним центром зайнятості проведено ряд профорієнтаційних заходів з відпочиваючими школярами району »

Професійна орієнтація учнів - одне з важливих питань сьогодення
26.06.2017

З метою формування у дітей уявлення про майбутню професію, 22 червня 2017 року фахівці Мукачівського районного центру зайнятості провели інтерактивний захід для молоді в літньому оздоровчому таборі "Водограй" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »