19 жовтня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
З 01.09.2017 розпочато Всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських
Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції
ПОВІДОМЛЯЄ:
З 01.09.2017 розпочато Всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 17 по 20 жовтня 2017 року
17.10.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Профорієнтаційна акція "Абітурієнт-2018"
19.10.2017
Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала традиційна акція "Абітурієнт-2018", організована 18 жовтня 2017 року Якимівським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти,молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації, у якій взяли участь більше 300 учнів випускних класів НВК "Якимівська гімназія", Якимівська ЗОШ № 1, Якимівська ЗОШ № 2, Володимирівська ЗОШ, Радивонівська ЗОШ, Новоданилівська ЗОШ, Великотернівська ЗОШ та Мирненська ЗОШ »
Прикордонники взяли участь у ярмарку вакансій
19.10.2017
18 жовтня для безробітної категорії громадян, які перебувають на обліку в Мелітопольському міському центрі зайнятості, організовано міні-ярмарок вакансій від Державної прикордонної служби "Бердянський прикордонний загін".
Під час заходу представниками прикордонної служби було надано вичерпну інформацію про актуальні вакансії "інспектор прикордонної служби", "водій", а також поінформовано про правила прийому на військову службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби »
Престиж і гідна оцінка твоєї праці
18.10.2017
Престиж і гідна оцінка твоєї праці. Під таким гаслом 18 жовтня в Запорізькому обласному центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець за контрактом" для безробітних громадян м. Запоріжжя за участю представників Запорізького обласного військового комісаріату.
Близько 50 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя прийшли дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію »
Пенсійне забезпечення: що змінилося?
18.10.2017
Вступив у силу Закон України "Про пенсійне забезпечення". З метою ознайомлення безробітної категорії громадян із нововведеннями у пенсійному законодавстві 17 жовтня на семінар до Мелітопольського міського центру зайнятості було запрошено завідувача сектору організаційно-інформаційної роботи відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Мелітопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ларису Фесенко »
Огляд регіональних ЗМІ
Будемо спільно працювати
19.10.2017
До Токмацького міськрайонного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів в 2017 році звернулися 396 роботодавців, які надали інформацію про 1735 вакансій. В теперішній час серед можливостей служби зайнятості є багато тих, які допоможуть роботодавцям завжди мати кваліфікованих працівників та працювати стабільно. Тож, запрошуємо роботодавців до подальшої співпраці »
Запорізька область - серед лідерів за темпами працевлаштування
18.10.2017
Наш регіон уже кілька місяців поспіль посідає лідерські позиції в Україні у питанні працевлаштування громадян, у т.ч. до набуття статусу безробітного. Якщо відсоток зростання обсягів працевлаштування по Україні у порівнянні з минулим роком становить 106,5 %, то в Запорізькій області - 114,1%.
За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, високих показників досягнуто завдяки тому, що служба зайнятості постійно модернізується та вдосконалюється. В роботу впроваджуються інноваційні методи: відео-резюме, відео-вакансії, електронна черга, застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином, із загальної кількості працевлаштованих 41% осіб отримали роботу оперативно, до набуття статусу безробітного »
Під час "Місячника зайнятості" працевлаштовано 1,5 тисячі молодих людей
11.10.2017
Останнім часом багато молодих людей звертаються до обласної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.
З метою посилення уваги до проблем зайнятості молоді, підвищення її впевненості у власних силах обласною службою зайнятості протягом вересня проведено "Місячник зайнятості молоді".
За цей час до обласної служби зайнятості звернулися понад 2,4 тисячі молодих людей у віці до 35 років. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше 1,5 тисячі молоді, що на 0,5 тисячі більше, ніж торік »
Корисно шукачам роботи
Три поради, як шукати роботу в іншому місті
04.10.2017
Люди тримаються за роботу, а компанії - за фахівців. При цьому трудова міграція, як всередині країни, так і за кордон, не є чимось новим. А переїзд заради роботи - це непростий, але цінний досвід. Фахівці Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підготували кілька порад, які допоможуть в процесі пошуку нової роботи в іншому місті »
Вибір професії
Правильно обраний професійний шлях - це запорука успіху в майбутньому
18.10.2017
Якимівським районним центром зайнятості за участю Якимівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 12 жовтня 2017 року були проведені інформаційно-просвітницькі заходи для старшокласників Новоданилівської загальноосвітньої школи.
Правильно обраний професійний шлях - це запорука успіху в майбутньому! Лише працюючи за покликом серця можна отримувати не тільки грошову винагороду, але й моральне задоволення від результатів власної діяльності »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
13.10.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати