18 грудня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукТоп-новина
У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРАЦЮВАЛА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" 0 800 50 99 66
14.12.2017
Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 »
Анонси подій
Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець"
20 грудня 2017 року об 11-00 у Запорізькому обласному центрі зайнятості планується проведення загальнообласного дня "Ярмарок вакансій" за професією військовослужбовець »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 18 по 22 грудня 2017 року
18.12.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Шлях до впевненого майбутнього
Напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні в Кам'янсько-Дніпровському районному центрі зайнятості було проведено "Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю, у тому числі демобілізованих учасників антитерористичної операції" »
Визначаються партнери служби зайнятості в роботі з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання в 2018 році
15.12.2017
Комісія з відбору навчальних закладів, до складу якої увійшли працівники служби зайнятості, представники органів освіти, роботодавців та профспілок, розглянула пропозиції навчальних закладів щодо організації підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації безробітних »
Роботодавці презентували свої вакансії
15.12.2017
15 грудня на базі Мелітопольського міського центру зайнятості для безробітної категорії громадян міського та районного центрів зайнятості організовано презентацію роботодавців. До участі у заході були запрошені ТДВ "Веселівський завод сухого знежиреного молока" та ПАТ "Гідросила МЗТГ »
Від бойових дій - до мирної праці
15.12.2017
Наприкінці вересня розпочалось навчання безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з охорони праці для операторів котельні, серед яких були 5 учасників АТО. Навчання проводилось безпосередньо у приміщенні Гуляйпільського районного центру зайнятості та для цього були створені відповідні умови: обладнано аудиторію, залучені кращі викладачі з охорони праці, техніки безпеки. Попередньо було проведено бесіди з роботодавцями щодо перспектив працевлаштування безробітних, які пройдуть професійну підготовку. На сьогодні, всі безробітні-учасники АТО працевлаштовані та продовжують працювати, а завдяки отриманим на курсах знанням їх праця стала якісною та відповідальною »
Огляд регіональних ЗМІ
Для звернення до служби зайнятості достатньо дзвінка на єдиний номер
15.12.2017
По всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості. Відтепер консультації з усіх питань стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інших можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.
До цього часу в кожній області працювали відповідні місцеві телефони "гарячих ліній". Проте була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка надавала б інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер працює єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати з будь-яких питань »
Інновації, які допомагають шукати роботу
14.12.2017
Служба зайнятості постійно впроваджує сучасні інноваційні підходи до роботи. Головна мета яких допомогти роботодавцю якнайшвидше знайти працівника, а шукачеві - роботу своє мрії.
Ми приділяємо велику увагу створенню відео резюме і відео вакансій, впровадженню відео лекцій. Вже сьогодні роботодавець має власний електронний кабінет, де може налаштувати алгоритм підбору працівників. Кожен бажаючий може записатись на прийом до фахівця по інтернету завдяки послузі "електронна черга" на сайті Державної служби зайнятості. Якщо раніше для запису на прийом безробітний мав обов'язково піти в центр зайнятості, звернутись до диспетчера для отримання талону, що генерується автоматичними засобами у графіку прийому, то зараз це можна зробити в кількома кліками прямо вдома »
Ринок праці Запорізької області
13.12.2017
Станом на 08 грудня 2017 року чисельність безробітних громадян по області становила 20,2 тис. осіб, з них 14,5 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю.
Кількість актуальних вакансій станом на 08 грудня 2017 року - 1294 одиниці (у м. Запоріжжі - 825 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 16 безробітних осіб (у м. Запоріжжі - 5 безробітних) »
Корисно шукачам роботи
Як зрозуміти з вакансії, чого хоче роботодавець
15.12.2017
Думаєте достатньо уважно прочитати текст пропозиції про роботу? А ось і ні. Шукайте секретні фільтри. Як їх знайти і що з ними робити, - в цій статті.
Вважається, що кандидат повинен заслужити право на співбесіду. І багато в чому це виправдана позиція. Адже здобувач, який прикладає мінімум зусиль, щоб отримати посаду, швидше за все, і на роботі буде не надто старатися »
Вибір професії
"Робітничий світ професій" у Шевченківськомуо районі
15.12.2017
13 грудня 2017 року фахівці Запорізького обласного центру зайнятості спільно з викладачами ДНЗ "Запорізьке машинобудівне вище професійне училище" провели профорієнтаційний квест "Робітничий світ професій" для випускників 9-х класів Шевченківського району. У квесті приймали участь 3 команди: загальноосвітньої школи № 4, навчально-виховного комплексу № 63 та навчально-виховного комплексу № 68 »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
15.12.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати