23 червня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 19 по 23 червня 2017 року
19.06.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Бізнес-освіта для майбутніх підприємців
22.06.2017
З метою реалізації освітніх заходів та надання інформаційної підтримки майбутнім підприємцям другий рік поспіль представники Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області відвідають місто Бердянськ »
Дякуємо за співпрацю
22.06.2017
Висловлюємо Вам слова подяки за цікаву,змістовну та плодотворну зустріч Ваших спеціалістів центру зайнятості з вихованцями літнього пришкільного табору на базі ЗЗШ №95 Шевченківського району »
Ярмарок вакансій для учасників АТО
21.06.2017
У рамках "Декади служби зайнятості для військовослужбовців", 20 червня на базі Мелітопольського міського центру зайнятості організовано ярмарок вакансій від провідних підприємств міста »
Патрульна служба Запоріжжя чекає фахівців, готових змінювати країну на краще!
20.06.2017
20 червня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією "інспектор патрульної служби". Безробітні м. Запоріжжя ознайомились з умовами вступу до патрульної поліції »
Огляд регіональних ЗМІ
Патрульна служба Запоріжжя чекає фахівців, готових змінювати країну на краще!
21.06.2017
20 червня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією "інспектор патрульної служби". Безробітні м. Запоріжжя ознайомились з умовами вступу до патрульної поліції »
В Запорожье рабочие руки особенно в цене
19.06.2017
За пять месяцев количество вакансий в Запорожской области увеличилось на 21 процент по сравнению с аналогичным периодом 2016 года. »
Прем'єр-міністр дав старт новому перевантажувальному терміналу в Запорізькому районі
16.06.2017
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Запорізької області взяв участь у церемонії відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП "Нібулон" у с. Біленьке Запорізького району. »
Корисно шукачам роботи
Кому обов'язково потрібно готуватися до співбесіди заздалегідь
09.06.2017
Імпровізація - ваш коник? Якщо нs, прочитайте ці поради від Work.ua, щоб не розгубитися на співбесіді і отримати бажану посаду.
Недавнє опитування від Work.ua показав, що більшість претендентів не вважають за необхідне готуватися до співбесіди. Що ж, можливо, вони частково мають рацію. Адже якщо ви фахівець своєї справи, можете похвалитися багаторічним досвідом, та до того ж не відчуваєте збентеження і хвилювання перед публічними виступами, вам не обов'язково робити якісь заготовки.
А кому тоді потрібно зробити "домашню роботу", перш ніж відправитися на інтерв'ю з рекрутером? Про це нижче »
Вибір професії
Профорієнтаційна робота у літніх таборах
21.06.2017
Сьогодні важливим завданням служби зайнятості залишається орієнтація учнівської молоді на вибір актуальних на ринку праці професій з метою попередження молодіжного безробіття, зменшення дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили на ринку праці. Для служби зайнятості, яка тісно співпрацює з закладами освіти та оперативно відгукується на їх запрошення, завершення шкільного навчального року аж ніяк не означає призупинення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
16.06.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати