25 квiтня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
День відкритих дверей в Запорізькому обласному центрі зайнятості
Для надання психологічної підтримки молоді в пошуку роботи та у формуванні стратегії поведінки на ринку праці, починаючи з 2016 року, працює PROFI Центр.
26 квітня 2017 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості (за адресою вул.Незалежної України 56-а, к.200) відбудеться День відкритих дверей для студентської та учнівської молоді.
На базі PROFI Центру о 12.00 для учнівської молоді відбудеться інтерактивне заняття та професійне тестування з наданням індивідуальних консультацій, о 14.00 для студентів ЗНУ м. Запоріжжя буде проведено тренінг "Написання резюме як інструмент сучасного самомаркетинга". »
Протягом квітня в Запорізькій області буде проходити "Місячник зайнятості жінок"
З метою активізації роботи служби зайнятості у розв'язанні проблем соціального захисту жінок, традиційним стало проведення навесні обласної акції "Місячник зайнятості жінок".
У 2017 році акція буде проходити протягом квітня. В міських та районних центрах зайнятості "Місячник зайнятості жінок" розпочнеться "Днем відкритих дверей служби зайнятості для жінок"
Протягом всього квітня в кожному міському та районних центрах зайнятості області будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості жінок, у тому числі жінок, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Більш детальну інформацію щодо графіку проведення заходів можна отримати в міських та районних центрах зайнятості області »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 24 по 28 квітня 2017 року
24.04.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
На колегії Якимівської райдержадміністрації розглянуто стан зайнятості населення
21.04.2017
20 квітня відбулося чергове засідання колегії Якимівської райдержадміністрації. Колегію відкрив та провів голова РДА Олександр Правосуд. Про спільну роботу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та районного центру зайнятості щодо стабілізації ситуації на ринку праці, сприянню створення нових робочих місць присутнім доповів директор районного центру зайнятості Олександр Маругін.
Спільними зусиллями органів виконавчої влади, районного центру зайнятсті та роботодавців всіх форм власності ситуацію на місцевому ринку праці вдалося утримувати під контролем. Так, протягом минулого року збільшилась кількість працевлаштованих громадян, що перебували на обліку в Якимівському районному центрі зайнятості »
День відкритих дверей для учасників АТО в Гуляйпільському районному центрі зайнятості
21.04.2017
19 квітня 2017 року в Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора центру зайнятості, Наталії Троян з новим військовим комісаром Гуляйпільського військового комісаріату Олександром Шаповалом, на якій були оговорені шляхи співпраці щодо надання інформаційно-роз'яснювальних послуг відносно проходження контрактної служби у Збройних Силах України.
Також, в цей день пройши інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО та ярмарок вакансій для Гуляйпільського райвійськкомату »
Учасники АТО стають підприємцями
20.04.2017
На даний час, на обліку в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості перебувають понад 100 демобілізонавих учасників АТО. Питання працевлаштування та надання повного комплексу соціальних послуг, зазначеній категорії безробітних є першочерговим для працівників центру. Демобілізовані учасники АТО отримують індивідуальні консультації фахівців, залучаються до участі у тематичних семінарах та тренінгах, вчаться знаходити джерела вакансій та спілкуватись з роботодавцем. Всі ці заходи спрямовані на активізацію власних зусиль на ринку праці та адаптації до мирного життя »
Набір на контрактну службу продовжується
19.04.2017
Сьогодні, 19 квітня, в Запорізькому обласному центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець за контрактом". Цей інформаційно-роз'яснювальний захід проводився з метою залучення безробітних громадян до відбору для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу »
Огляд регіональних ЗМІ
Ринок праці Запорізької області у квітні
24.04.2017
Станом на 20 квітня 2017 року чисельність безробітних громадян по області становила 21,3 тис. осіб, з них 15,5 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю. Кількість актуальних вакансій станом на 20 квітня 2017 року - 869 одиниць (у м. Запоріжжі - 466 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 24 безробітних осіб (у м. Запоріжжі - 12 безробітних) »
У Запоріжжі планується відкрити Центр підтримки бізнесу
21.04.2017
Відбулось засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва під головуванням президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" та заступника голови обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва Олександра Головка.
Розглядалося питання щодо відкриття Центру підтримки бізнесу в рамках ініціативи ЄБРР "EU4Business" на базі Запорізької торгово-промислової палати як дієвого кроку в підвищенні конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу регіону »
Країні потрібні справжні захисники
20.04.2017
истематично, на базі Мелітопольського міського центру зайнятості, проводяться міні-ярмарки вакансій з презентації військової служби за контрактом. Такий захід було організовано та проведено 19 квітня.
Офіцер з комплектування Мелітопольського об'єднаного міського військового комісаріату Ігор Романов ознайомив присутніх з основними перевагами контрактної служби.
Офіцер надав детальну інформацію щодо категорії вступників до лав Збройних Сил України, матеріального забезпечення, санаторно-курортного лікування, можливості отримати вищу освіту по військовій спеціальності »
Корисно шукачам роботи
4 приклади супровідних листів, які працюють
21.04.2017
Тема супровідного листа вже була розкрита з різних кутів і декількох сторін. Вже обговорювались правила складання таких доповнень до відгуків на вакансії, давались вам поради, як не зіпсувати перше враження. Цього разу пропонуємо Вам 4 приклади супровідних листів, які вважаємо якщо не ідеальними, то близькими до бездоганності. Сподіваємося, вони виявляться для вас корисними »
Вибір професії
Професії "пекаря", "тістороба", "кондитера" - "смачні" та корисні
14.04.2017
Цікаво та пізнавально пройшов день для допитливих хлопчиків та дівчат Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ст. №14.
13 квітня вони завітали до Мелітопольського міського центру зайнятості. Спочатку школярі ознайомились із роботою центру та поспілкувалися про актуальні професії на ринку праці. Але це був тільки початок! Напередодні Великодня фахівці відділу активної підтримки безробітних запросили провести майстер-клас з виготовлення кулічей спеціалістів своєї справи від Мелітопольського хлібокомбінату та ТМ "Хлібодар" »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
21.04.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати