23 сiчня 2018
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна

Що нового
Власна справа - альтернатива безробіттю і шлях до самореалізації
23.01.2018

18 січня Шевченківським районним центром зайнятості проведено інформаційний семінар "Як розпочати власний бізнес?". У семінарі взяли участь фахівці Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал". В умовах скорочення чисельності найманих працівників одним з напрямів підвищення рівня зайнятості є розвиток підприємницької ініціативи населення. Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності є одним з пріоритетних напрямків роботи служб зайнятості  »

Ставай прикордонником сьогодні. Військова служба за контрактом
23.01.2018

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом до Бердянського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби Ураїни. В житті кожної людини рано чи пізно настає момент, коли необхідно визначитися з майбутньою професією. Це дуже важливе рішення, воно визначає твою подальшу долю та спосіб життя. Минають роки, змінюється політичне життя держави, але прикордонна служба завжди залишається актуальною. Будь - яка держава світу передбачає собою певну територію, в свою чергу кожна територія має - кордони. Безпосередньо незалежність держави - недоторканість її кордонів  »

Термін надання звіту про зайнятість та працевлаштування громадян не пізніше 1 лютого
23.01.2018

Нагадуємо! Щороку не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці повинні надавати територіальним органам Державної служби зайнятості у районах, містах, районах у містах інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Звіт надають підприємства, установи та організації незалежно від форм власності з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб  »

Орієнтуємо безробітних на участь у громадських роботах
23.01.2018

Днями в Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Основна мета семінару - сформувати загальне позитивне ставлення безробітних до тимчасових робіт, показати доцільність цього вибору. Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників семінару з поняттям "громадські", "тимчасові" та "сезонні" роботи; з переліком і організацією оплати таких видів праці; можливостями працевлаштування на тимчасові та громадські роботи »

У Запоріжжі переселенці відкривають свій бізнес
23.01.2018

Люди з окупованих територій, які тимчасово проживають в Запорізькій області, можуть почати власну справу завдяки підтримці Міжнародної організації з питань міграції. У минулому році вона запустила проект для сприяння переселенцям, які постраждали від конфлікту в Україні. Завдяки цьому проекту, люди можуть отримати гранти на розвиток невеликого підприємства »

Інвалідність - не перешкода у досягненні мети
22.01.2018

В липні 2017 року до Правобережного районного центру зайнятості звернувся учасник АТО, внутрішньо переміщена особа Володимир С., який має групу інвалідності. Інвалідність виникла в зв'язку з проходженням військової служби. По закінченню мобілізації він з дружиною приїхав до м. Запоріжжя та звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Правобережного РЦЗ м. Запоріжжя. Профдіагностичне тестування виявило в чоловіка хист до підприємництва. Тому фахівці центру зайнятості запропонували створити власний бізнес, на що він і погодився »

Підтримка ВПО - важливе питання
22.01.2018

19 січня для безробітних Мелітопольського міського центру зайнятості з категорії "внутрішньо переміщені особи" організовано тематичний семінар, участь у якому взяли спеціалісти Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді »

Ярмарок вакансій - дієвий спосіб підібрати співробітників
22.01.2018

Ярмарки вакансій, організовані в центрах зайнятості - це дієвий спосіб підібрати співробітників для роботодавців приватної та державної форми власності. Представники ТОВ "Торговельна компанія "Економ плюс" звернулись до Південного районного центра зайнятості м. Запоріжжя з інформацією про наявну потребу в кадрах. 18 січня було організовано та проведено ярмарок вакансій , який відвідало 22 безробітних »

Співпраця з роботодавцями
22.01.2018

Фахівці Бердянського міського центру зайнятості проводять активну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців. Проводяться цільові семінари, на яких наголошується на взаємовигідній співпраці між підприємствами та службою зайнятості »

Урок реального життя
22.01.2018

Вибір професії - відповідальний крок у житті людини. Тому професію слід обирати свідомо, з урахуванням нахилів і здібностей, особистих і громадських інтересів. Випускників чекає школа реального життя, складна і нелегка, але молодь, яка вдало обирає професію, в тому числі робітничу, зможе знайти роботу. Треба сміливо крокувати у доросле життя, обирати професію до душі і не розчаровуватися при невдачах. 17.01.2018р. в Урожайнівській ЗОШ з учнями було проведено урок реального життя »

РЕЄСТР РІШЕНЬ ЩОДО ВИДАЧІ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 09.11.2017
22.01.2018
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 22 по 31 січня 2018 року
20.01.2018

Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »

РЕЄСТР РІШЕНЬ ЩОДО ВИДАЧІ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 19.01.2018
19.01.2018
Легальна трудова зайнятість - запорука соціального захисту
19.01.2018

18 січня для безробітних, які наразі перебувають на обліку в Мелітопольському міському центрі зайнятості, проведено тематичну зустріч з питань легального працевлаштування за участю головних державних інспекторів з питань праці Галини Карпової та Ірини Прозорі. Питання дотримання законодавства про працю як співробітниками, так і роботодавцями - актуальні та затребувані. Вже давно відома істина, що не знання своїх прав не звільняє від відповідальності  »

Список вакантних посад по Запорізькій обласній службі зайнятості станом на 20.01.2018 року
19.01.2018

Список вакантних посад по Запорізькій обласній службі зайнятості станом на 20.01.2018 року »

Актуальні вакансії
19.01.2018

Актуальні вакансії станом на 19.01.2018 року »

Актуальні вакансії
19.01.2018
Відеовакансія надана Державна установа "Бердянська виправна колонія №77" м.Бердянськ
18.01.2018

Підприємству потрібні: - інспектор (пенітенціарна система) »

17 Секретаріат, діловодство (15 відео)
16 Роздрібна торгівля (18 відео)