26 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Чисте місто спільними зусиллями
25.09.2017

Громадські роботи - це завжди актуальне питання для Кам'янсько -Дніпровського районного центру зайнятості та Кам'янсько - Дніпровського комунального підприємства "Карат". Адже завдяки організації таких робіт вдається виконати низку робіт, за відсутності постійних робочих місць та на деякий час залучити безробітних до легальної зайнятості. Традиційно кожного року перед та після святкування Дня народження міста Кам'янка - Дніпровська центр зайнятості разом з КДМКП "Карат" організовує суботник. Цей рік не став виключенням »

Запорізькій молоді презентують послуги з працевлаштування
25.09.2017

Протягом вересня у Запорізькій області традиційно проводиться акція "Місячник зайнятості молоді". За інформацією Запорізького обласного центру зайнятості, у цей період у базових центрах зайнятості проводяться заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості молоді, в тому числі для громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.  »

Фестиваль для дітей-сиріт "Мама+Я" у Запоріжжі
25.09.2017

У зоні відпочинку "Дубовий гай" сьогодні гамірно та звідусіль лунає дитячий сміх. Так звучить 11 фестиваль для дітей-сиріт "Мама+Я". І хоча, у Запоріжжі він проходить вперше, відразу зрозуміло, що в нашому місті дуже багато чуйних та небайдужих людей, які докладають всіх зусиль, щоб допомогти організаторам цього свята зробити для дітей-сиріт цю зустріч незабутньою. Зі свого боку, фахівці Запорізької обласної служби зайнятості прагнули зробити знайомством дітей зі світом професій цікавим та корисним, допомогти у виборі професійного майбутньої та довести цінність кожної професії »

Мелітополь святкував День міста
25.09.2017

24 вересня на центральній вулиці міста працювали тематичні інтерактивні майданчики, серед яких "EXPO-простір: Мелітополь навчальний, промисловий, діловий". Не залишились осторонь святкування й працівники Мелітопольського міського центру зайнятості, які завітали на День міста з мобільним центром професійної орієнтації та взяли активну участь у святі »

Власний бізнес ветерана
22.09.2017

Загострене почуття справедливості, бажання змінювати життя навколо себе на краще, неспроможність миритись з , на їх погляд безглуздими вказівками керівництва - все це призводить до того, що після повернення з війни учасникам бойових дій складно повернутись на попереднє місце роботи або влитися в новий колектив. Тож бажання займатися власною справою і працювати на себе, а не на когось, для ветеранів АТО цілком природнє і логічне  »

Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 25 по 29 вересня 2017 року
22.09.2017

Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »

Правова допомога та Ярмарок вакансій на Гуляйпільщині
22.09.2017

20 вересня 2017 року в Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники (Гуляйпільського бюро правової допомоги) Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районного військового комісаріату. Директор центру зайнятості, Наталя Троян розповіла про стан ринку праці, права та обов'язки безробітних, про актуальні вакан  »

За круглим столом обговорюємо питання зайнятості молоді
22.09.2017

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян, в Запорізькій області у вересні традиційно проводиться акція "Місячник зайнятості молоді". В рамках місячника 20 вересня 2017 року у приміщенні Розівської районної держадміністрації було проведено засідання "За круглим столом" з питань забезпечення зайнятості молоді, у тому числі на перше робоче місце, з залученням представників місцевих органів влади, голів селищної та сільських рад, роботодавців, громадських організацій »

Ярмарок вакансій ТОВ "Метінвест - Промсервіс"
22.09.2017

19 вересня в Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся масштабний ярмарок вакансій за участю представників ТОВ "Метінвест - Промсервіс". Підприємство спеціалізується на ремонті металургійного обладнання, виконує важливе завдання - забезпечує ремонту безпеку та підвищення прозорості в управлінні ремонтами на промислових майданчиках Групи Метінвест. Під час заходу анонсовано умови праці на підприємстві, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників  »

РЕЄСТР РІШЕНЬ АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 22.09.2017
22.09.2017
РЕЄСТР РІШЕНЬ ЩОДО ВИДАЧІ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ТА АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 22.09.2017
22.09.2017
РЕЄСТР ЗАЯВ РОБОТОДАВЦІВ, ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ РОЗГЛЯДУ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ (20.09.2017)
22.09.2017
Комплексний підхід до надання послуг клієнтам служби зайнятості
22.09.2017

На сьогоднішній день проблема психологічної підтримки учасників АТО потребує відповідального відношення та компетентного ставлення. Тому, основний акцент в профорієнтаційній роботі з даною категорією безробітних ставиться на проведенні професійної консультації та профконсультаційної бесіди. Особливого значення заслуговує використання методів формування мотивації до працевлаштування »

Єдиний офіс соціальних служб
22.09.2017

З метою підвищення ефективності системи надання жителям міста соціальної підтримки та для здійснення виїзного обслуговування населення, при управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради створено "мобільний соціальний офіс" . Так 14 вересня 2017 року такий мобільний офіс працював в приміщенні Південного районного центру зайнятості м. Запоріжжя в рамках Дня відкритих дверей. Прослухати інформацію про правила оформлення субсидій та законодавчі норми оформлення пенсій завітало 38 безробітних Консультації надали представники Південного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України »

"Служба зайнятості буде реформуватися у відповідності до того виду, в якому вона потрібна суспільству" - Ю. Жовтяк
21.09.2017

19 вересня з робочим візитом до м. Запоріжжя для ознайомлення з роботою Запорізької обласної служби зайнятості прибула заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк. Програмою перебування передбачено відвідування та ознайомлення з роботою центрів зайнятості та обговорення нагальних питань діяльності в умовах реформування  »

Є робота! Працевлаштування на стабільне підприємство міста
21.09.2017

21 вересня 2017 року у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат". На зустріч завітали більше 40 осіб з числа безробітних громадян, які виявили бажання ознайомитися з переліком вакансій на підприємстві, діяльністю підприємства та поспілкуватися безпосередньо з представниками кадрової служби Під час ярмарку начальник відділу кадрів і підготовки персоналу Ігор Привезенцев презентув своє підприємство, надав розширену інформацію про вакансії, відповів на запитання присутніх у залі  »

І знову ярмарок - і знову пропозиції
21.09.2017

20 вересня до Мелітопольського міського центру зайнятості завітали на ярмарок вакансій представники ПАТ "ЗАЗ" ВП "Мелітопольський моторний завод". Підприємство активно співпрацює з Мелітопольським міським центром зайнятості у напрямку підбору співробітників »

Роз'яснюємо безробітним правові питання
21.09.2017

20 вересня 2017 року в Оріхівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб старше 50 років. Проведення такого семінару зумовлено численними питаннями безробітних про вік виходу на пенсію, наявність необхідного страхового стажу для призначення пенсії, проблемами у працевлаштуванні, майбутньою пенсійною реформою »

Легальна зайнятість - впевненість у майбутньому
21.09.2017

Мелітопольським районним центром зайнятості активно проводиться робота із пропаганди легальної зайнятості серед незайнятого населення району. Інформацію щодо переваг та недоліків легального працевлаштування можна отримати на семінарах різної тематичної направленості »

Яку працю вважають напруженою і які є показники напруженості трудового процесу?
21.09.2017

Функціональне напруження організму під час праці можна охарактеризувати з двох сторін - енергетичного та інформаційного. Перший переважає при фізичній, другий при розумовій праці. Характеристику роботи, що потребує інтенсивної праці головного мозку при отриманні та аналізі інформації, фізіологи називають напруженістю. Напруженість праці - характеристика трудового процесу, що відображає навантаження переважно на центральну нервову систему, органи чуттів, емоційну сферу працівника »