20 сiчня 2018
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
РЕЄСТР РІШЕНЬ ЩОДО ВИДАЧІ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 19.01.2018
19.01.2018
Легальна трудова зайнятість - запорука соціального захисту
19.01.2018

18 січня для безробітних, які наразі перебувають на обліку в Мелітопольському міському центрі зайнятості, проведено тематичну зустріч з питань легального працевлаштування за участю головних державних інспекторів з питань праці Галини Карпової та Ірини Прозорі. Питання дотримання законодавства про працю як співробітниками, так і роботодавцями - актуальні та затребувані. Вже давно відома істина, що не знання своїх прав не звільняє від відповідальності  »

Список вакантних посад по Запорізькій обласній службі зайнятості станом на 20.01.2018 року
19.01.2018

Список вакантних посад по Запорізькій обласній службі зайнятості станом на 20.01.2018 року »

Актуальні вакансії
19.01.2018

Актуальні вакансії станом на 19.01.2018 року »

Актуальні вакансії
19.01.2018
Відеовакансія надана Державна установа "Бердянська виправна колонія №77" м.Бердянськ
18.01.2018

Підприємству потрібні: - інспектор (пенітенціарна система) »

17 Секретаріат, діловодство (15 відео)
16 Роздрібна торгівля (18 відео)
12 Освіта, наука (21 відео)
Ринку праці потрібні фахівці
18.01.2018

У цьому році ринок праці мелітопольського району демонструє позитивну динаміку. Про це заявляє директор районного центру зайнятості Юрій Онищенко і розповідає яким для установи видався 2017 рік - До районного центру зайнятості звернулось на 16% менше людей ніж у минулому році. Це пов'язано з тим, що зростає кількість вакансій, тобто роботодавці почали давати робочі місця. Найбільшого попиту набувають професії, які належать до сфери обслуговування, різноробочі »

ТОВ "Прогресс Машбуд" запрошує на роботу
18.01.2018

17 січня в Запорізькому обласному центрі зайнятості на прохання підприємства у сприянні підбору кадрів відбувся міні-ярмарок вакансій ТОВ "Прогресс Машбуд". У зв'язку з заключенням нових договорів, підприємству потрібні електрогазозварники та слюсарі з механоскладальних робіт. На зустріч з роботодавцем завітали більше 30 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості м.Запоріжжя. Представники ТОВ "Прогресс Машбуд": заступник директора з кадрової політики Катерина Ткач та головний інженер Вадим Клімов розповіли присутнім про умови роботи, рівень заробітної плати, соціальний пакет на підприємстві. У місті налагоджено транспортне забезпечення для співробітників ТОВ "Прогресс Машбуд"  »

Як пройти Skype-співбесіду?
18.01.2018

Тебе з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості? Є чудова альтернатива - Skype-співбесіда. Як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат - читай та занотовуй. Skype-співбесіда має бути погоджена заздалегідь, щоб був час до неї підготуватися. Якщо пропонують поспілкуватися негайно, то від цієї співбесіди краще відмовитися й перенести на інший час, щоб мати можливість підготуватися  »

Вдалий старт. Ставимо цілі, реалізуємо мрії.
18.01.2018

Вже незабаром студенти Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти вийдуть на професійний шлях пошуку робочого місця. Задля того, щоб пошуки були максимально ефективними, профконсультант Мелітопольського міського центру зайнятості Ірина Волкова завітала на зустріч до хлопців та дівчат у co-working центр, що на базі бібліотеки ім. Горького. "Мелітопольський міський центр зайнятості завжди радо надає методичну і практичну допомогу майбутнім молодим кадрам. Сьогодні наш PROFI Центр проводить для вас виїзну зустріч. А темою нашої бесіди стануть "Цілі та мрії. Як реалізувати поставлені завдання і не втратити головне?", - зазначила фахівець центру зайнятості  »

На ярмарку вакансій презентували військову службу
18.01.2018

17 січня на базі Мелітопольського міського центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, з метою презентації військової служби за контрактом. Представники батальйону охорони військової частини А 3840 Віталій Ларкін та Національної гвардії України - заступник командира по роботі з особовим складом Петро Никитенко поінформували присутніх про переваги контрактної служби в Збройних Силах України  »

РЕЄСТР РІШЕНЬ ЩОДО ВИДАЧІ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА ЗГІДНО З НАКАЗАМИ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІД 17.01.2018
17.01.2018
"PROFI ЦЕНТР" у Вільнянському районі радо зустрічає молодь
17.01.2018

У Вільнянському районному центрі зайнятості 17 січня 2018 року на базі центру кар'єри "PROFI ЦЕНТР" відбувся профорієнтаційний захід спільно з Вільнянським районним відділом з питань пробації. Фахівець з профорієнтації Тетяна Отиско разом з фахівцем (з питань соціальної роботи із суб'єктами пробації) Вільнянського районного відділу з питань пробації Наталією Павленко ознайомили підлітків з професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці району та області, розповіли про можливості працевлаштування за обраними професіями в регіоні  »

Військовослужбовців за контрактом запрошують до Збройних сил України
17.01.2018

17 січня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець за контрактом". Майже 60 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя прийшли дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію Т.в.о. заступника військового комісару по роботі з особовим складом і громадськістю Владислав Чумак наголосив: "Збройні сили України змінюються та виходять на новий рівень. Змінам підлягають практично всі аспекти діяльності збройних сил: структура командування, матеріальне забезпечення, озброєння, забезпечення житлом, військова медицина, автоматизація та багато іншого. Головним завданням є перехід до 2020 року всіх ключових функцій сил оборони до стандартів НАТО, що означає якісну трансформацію діяльності Збройних сил України"  »

Державна служба зайнятості продовжує пошук ефективних видів роботи з безробітними
17.01.2018

Державна служба зайнятості продовжує пошук ефективних видів роботи з безробітними. Вже впроваджена електронна черга, відеорезюме, відеовакансії, тепер у всіх центрах зайнятості запроваджено новий підхід до роботи з кандидатами - профілювання і кейс-менеджмент  »

Оперативно знайти затребуваних фахівців допоможе міні-ярмарок вакансій
17.01.2018

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій, які надають можливість оперативно знайти затребуваних фахівців. 16 січня 2018 року спеціалісти Бердянського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для ТОВ "НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АЗОВ ТЕКНОЛОДЖІ ЕЛЕКТРИК", на який було запрошено 18 осіб з числа безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості  »

Вимушені переселенці знаходять роботу та розпочинають власну справу у Запорізькій області
17.01.2018

Протягом 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 1208 громадян із числа внутрішньо переміщених осіб. Мали статус безробітного 1076 осіб. Усі вони отримали весь спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством. Всього працевлаштовано 348 осіб, із них за направленням служби зайнятості 292 особи, в тому числі 8 осіб були працевлаштовані коштом виплати компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та з компенсацією роботодавцю витрат на оплату праці 39 осіб. Взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 89 осіб даної категорії  »