23 сiчня 2018
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукТоп-новина
У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРАЦЮВАЛА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" 0 800 50 99 66
14.12.2017
Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 »
Анонси подій
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 22 по 31 січня 2018 року
22.01.2018
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Орієнтуємо безробітних на участь у громадських роботах
23.01.2018
Днями в Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Основна мета семінару - сформувати загальне позитивне ставлення безробітних до тимчасових робіт, показати доцільність цього вибору.
Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників семінару з поняттям "громадські", "тимчасові" та "сезонні" роботи; з переліком і організацією оплати таких видів праці; можливостями працевлаштування на тимчасові та громадські роботи »
Підтримка ВПО - важливе питання
22.01.2018
19 січня для безробітних Мелітопольського міського центру зайнятості з категорії "внутрішньо переміщені особи" організовано тематичний семінар, участь у якому взяли спеціалісти Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді »
Ярмарок вакансій - дієвий спосіб підібрати співробітників
22.01.2018
Ярмарки вакансій, організовані в центрах зайнятості - це дієвий спосіб підібрати співробітників для роботодавців приватної та державної форми власності.
Представники ТОВ "Торговельна компанія "Економ плюс" звернулись до Південного районного центра зайнятості м. Запоріжжя з інформацією про наявну потребу в кадрах. 18 січня було організовано та проведено ярмарок вакансій , який відвідало 22 безробітних »
Співпраця з роботодавцями
22.01.2018
Фахівці Бердянського міського центру зайнятості проводять активну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців. Проводяться цільові семінари, на яких наголошується на взаємовигідній співпраці між підприємствами та службою зайнятості »
Огляд регіональних ЗМІ
У Запоріжжі переселенці відкривають свій бізнес
23.01.2018
Люди з окупованих територій, які тимчасово проживають в Запорізькій області, можуть почати власну справу завдяки підтримці Міжнародної організації з питань міграції. У минулому році вона запустила проект для сприяння переселенцям, які постраждали від конфлікту в Україні. Завдяки цьому проекту, люди можуть отримати гранти на розвиток невеликого підприємства »
Ринку праці потрібні фахівці
18.01.2018
У цьому році ринок праці мелітопольського району демонструє позитивну динаміку. Про це заявляє директор районного центру зайнятості Юрій Онищенко і розповідає яким для установи видався 2017 рік
- До районного центру зайнятості звернулось на 16% менше людей ніж у минулому році. Це пов'язано з тим, що зростає кількість вакансій, тобто роботодавці почали давати робочі місця. Найбільшого попиту набувають професії, які належать до сфери обслуговування, різноробочі »
Державна служба зайнятості продовжує пошук ефективних видів роботи з безробітними
17.01.2018
Державна служба зайнятості продовжує пошук ефективних видів роботи з безробітними.
Вже впроваджена електронна черга, відеорезюме, відеовакансії, тепер у всіх центрах зайнятості запроваджено новий підхід до роботи з кандидатами - профілювання і кейс-менеджмент »
Корисно шукачам роботи
Як пройти Skype-співбесіду?
18.01.2018
Тебе з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості? Є чудова альтернатива - Skype-співбесіда. Як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат - читай та занотовуй.
Skype-співбесіда має бути погоджена заздалегідь, щоб був час до неї підготуватися. Якщо пропонують поспілкуватися негайно, то від цієї співбесіди краще відмовитися й перенести на інший час, щоб мати можливість підготуватися »
Вибір професії
Урок реального життя
22.01.2018
Вибір професії - відповідальний крок у житті людини. Тому професію слід обирати свідомо, з урахуванням нахилів і здібностей, особистих і громадських інтересів. Випускників чекає школа реального життя, складна і нелегка, але молодь, яка вдало обирає професію, в тому числі робітничу, зможе знайти роботу. Треба сміливо крокувати у доросле життя, обирати професію до душі і не розчаровуватися при невдачах. 17.01.2018р. в Урожайнівській ЗОШ з учнями було проведено урок реального життя »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
19.01.2018
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати