30 червня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості на 29-30 червня 2016 року
29.06.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
У Вільнянську потреба у кваліфікованих електромонтерах
29.06.2016
Минулого тижня у Вільнянському районному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця ТОВ "Пожтехніка".
Головний інженер підприємства та майстер виробництва ТОВ "Пожтехніка" проінформували присутніх про ситуацію на підприємстві та потребу в кадрах. Зокрема, вже тривалий час відділу кадрів не вдається укомплектувати вакансію кваліфікованого електромонтера, на якого зараз взагалі спостерігається збільшений попит на ринку праці »
Приморський мобільний центр зайнятості у дії
24.06.2016
22 та 23 червня 2016 року фахівці Приморського районного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням "мобільного центру зайнятості" для мешканців сіл Приморського району »
Служба за контрактом - шлях до гідного заробітку
23.06.2016
З 10 по 20 червня 2016 року Кам'янсько-Дніпровським районним центром зайнятості була проведена акція "Декада служби зайнятості для військовослужбовців", в якій прийняли участь майже 40 осіб. Активну участь у заходах центру зайнятості приймали військовий комісар відділення Кам'янсько-Дніпровського районного військкомату майор Володимир Богачов та відповідальний виконавець сержант Богдан Барановський.
На виїзній акції та міні-ярмарку шукачі роботи дізналися про умови вступу на службу по контракту, терміни проходження служби, переваги, пільги тощо »
Огляд регіональних ЗМІ
Запорізькі співробітники ДФС допомогли 2500 запоріжцям отримати офіційне працевлаштування
29.06.2016
Запорізькі співробітники ДФС допомогли 2500 запорожцям отримати офіційне працевлаштування. З початку 2016 року в Запорізькій області фахівці фіскальної служби регіону виявили і офіційно оформили 2549 запорожців, працю яких нелегально використовували роботодавці »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ РОЗПОЧАЛА СПІВПРАЦЮ З КНУ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
24.06.2016
23 червня у Києві відбулось підписання Договору про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Дана співпраця полягатиме у реалізації проектів, направлених на сприяння зайнятості молодих фахівців.
"На сьогоднішній день у центрах зайнятості перебуває на обліку майже 159 тис. безробітних віком до 35 років. Порівнюючи з іншими категоріями населення, найбільше шукачів роботи серед молодих людей. Одне з головних завдань служби зайнятості - працевлаштувати молодь. З цією метою ми розпочинаємо співпрацю з КНУ ім. Т. Шевченка, у рамках якої будемо інформувати студентів про стан і основні тенденції ринку праці, в тому числі, попит і пропозицію на робочу силу, вимоги роботодавців до шукачів роботи, проведення заходів щодо сприяння працевлаштуванню молоді", - поінформував в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко »
Стало відомо, скільки запорожців візьмуть на контрактну службу в липні
22.06.2016
У Запорізькій області з початку року на контрактну службу прийнято 1380 осіб.
Планове завдання з відбору на контрактну громадян на службу II квартал було визначено у кількості 690 осіб. Станом на 18 червня на завдання виконано на 100%.
На 10 цикл відправки кандидатів на контрактну службу, який відбудеться 29 червня - 1 липня, заплановано відібрати більше 100 чоловік для підготовки в навчальних центрах та військових частинах Збройних Сил України.
Планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на контрактну службу на липень визначено в кількості 348 чоловік »
Корисно шукачам роботи
Що потрібно знати, перш ніж змінити професію
24.06.2016
Чотири кроки від бізнес-коуча Володимира Дегтярьова для того, щоб змінити кар'єру.
Work.ua не міг пройти повз соціального проекту "Твой личный Upgrade" від компанії "Майкрософт Україна", який має намір показати, як інформаційні технології, Windows 10 і особиста мотивація людини можуть допомогти реалізувати мрію.
Одна з героїнь проекту доводить, що зробити з мрії професію реально. Її наставник поділився з Work.ua порадами, що важливо знати перед тим, як зважитися змінити кар'єру »
Вибір професії
Моя майбутня професія. Яка вона?
29.06.2016
У червні 2016 року у смт. Приазовське працювали дитячі табори, до яких завітали фахівці Приазовського районного центру зайнятості із мобільним центром профорієнтації. Школярі приймали участь у конкурсі малюнків "Моя майбутня професія", профорієнтаційному уроці "Я у світі професій". Метою заходів було сприяння вихованню допитливої, творчої особистості дитини, розширення уявлення учнівської молоді про різноманітний світ професій »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
22.04.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати