8 грудня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Відбір навчальних закладів для організації у 2017 році професійного навчання зареєстрованих безробітних
До участі у Відборі допускаються професійно-технічні та вищі навчальні заклади, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - навчальний заклад), які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання.
Документи про участь у Відборі можуть надсилатися або подаватися до Запорізького обласного центру зайнятості з моменту опублікування даного оголошення до 09 години. 14.12.2016 року за адресою: 69037 м. Запоріжжя, вул. 40 років Незалежної України, б. 56-а (кабінет № 505). Довідки за телефоном: 224-66-94.
Розкриття конвертів з пропозиціями навчальних закладів відбуватиметься о 10 годині 14.12.2016 року в Запорізькому обласного центру зайнятості за адресою: 69037, м.Запоріжжя, вул. 40 років Незалежної України, 56а, кабінет № 515. »
Декада зайнятості інвалідів
В період 28 листопада по 7 грудня 2016 року в Запорізькій області триватиме Всеукраїнська акція "Декада зайнятості інвалідів".
У цей період в міських та районних центрах зайнятості будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості інвалідів »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 01 по 09 грудня 2016 року
01.12.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Плідна співпраця соціальних структур націлена на підтримку демобілізованих учасників Антитерористичної операції
08.12.2016
Мелітопольський міський центр зайнятості спільно з соціальними партнерами надає всебічну підтримку демобілізованим учасникам Антитерористичної операції, які повернулися із зони проведення бойових дій.
З метою обговорення шляхів вирішення назрілих питань, 7 грудня на базі Мелітопольського міського центру зайнятості проведено засідання "круглого столу" за участю представників основних соціальних структур міста, які надають послуги демобілізованим учасникам АТО. Також, 19 безробітних даної категорії були залучені до заходу »
Правова допомога безробітним
06.12.2016
Для громадян, які звертаються до центрів зайнятості, проводяться семінари, що включають роз'яснення, консультації з питань реалізації і захисту прав людини. Так, 05 грудня 2016 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, відбувся семінар "Легальна зайнятість" на який була запрошена Уляна Гаранська - фахівець Оріхівського бюро правової допомоги. На семінарі присутнім було надано роз'яснення про проведення соціальної програми Уряду України щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги »
Подяка фахівцям відділу організації профорієнтації Запорізького обласного та Запорізького районного центрів зайнятості за співпрацю
05.12.2016
Колектив Володимирівського навчально-виховного комплексу (школа І-ІП ст.гімназія "Успіх") висловлює подяку фахівцям відділу організації профорієнтації Запорізького обласного та Запорізького районного центрів зайнятості за ініціативу, активну участь та творчий підхід до проведення профорієнтаційного квесту "Подорож у країну професій" »
Забезпечення прав людей з інвалідністю - інвестиція в розвиток суспільства
05.12.2016
Обов'язковим у роботі з громадянами з особливими потребами стає адресність у наданні послуг. Директор Шевченківського районного центру зайнятості м. Запоріжжя Алла Щербина на зустрічі з безробітними наголосила: "Не зважаючи на збільшення кількості інвалідів, що звертаються до Шевченківського районного центру зайнятості, фахівці намагаються максимально вивчити їх потреби щодо трудової самореалізації та проводять з роботодавцями бесіди по кожній окремій кандидатурі. Збільшується кількість індивідуальних консультацій та залучення таких громадян до спеціалізованих тематичних тренінгів, для підвищення їх самооцінки, мотивації до трудової діяльності та самозайнятості" »
Огляд регіональних ЗМІ
За сприяння служби зайнятості 366 демобілізованих учасників військових дій працевлаштовані
07.12.2016
З початку року на обліку у центрах зайнятості Запорізької області перебувало 2038 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО. Завданням фахівців служби зайнятості стало забезпечення індивідуального соціального супроводу учасників АТО з метою допомоги їм у вирішенні питань зайнятості. Завдяки співпраці з владою, роботодавцями, навчальними закладами, громадськими та волонтерськими організаціями, фахівцям вдається прискорити соціальну адаптацію цієї категорії громадян, підвищити мотивацію до праці та сприяти якнайшвидшому працевлаштуванню »
Дуже корисні зустрічі
06.12.2016
Вчителі Комунального закладу Приморської загальноосвітньої школи №3 висловлюють щиру подяку Приморському районному центру зайнятості за організацію та проведення профорієнтаційної роботи з учнями.
Слід зазначити високий рівень організації роботи, професіоналізм та відповідальність спеціалістів центру зайнятості, індивідуальний підхід до кожного із дітей. В останні роки активізувалась тісна робота з учнями нашої школи в профорієнтаційному напрямку »
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПРОФСПІЛКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ТОП 5 ПРИЧИН ПРАЦЮВАТИ ЛЕГАЛЬНО, АБО ЧИМ ЗАГРОЖУЄ "ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТАХ"
05.12.2016
Державна служба зайнятості та Федерація профспілок України закликає до оформлення трудових відносин легально, адже саме у цьому випадку права людини, як найманого працівника, будуть захищені і ви зможе претендувати на весь соціальний пакет, гарантований державою. "Важко навіть уявити обсяги тіньової зайнятості в Україні. І усі ці люди не можуть бути впевнені у дотриманні своїх прав, як найманих працівників. Достойна пенсія, лікарняні, повний обсяг послуг Служби зайнятості, оплачувана відпустка - усе це недоступно для тих, хто отримує зарплату в конверті. До того ж, якщо ви працюєте офіційно, то для захисту своїх прав можете створити профспілку. Для цього потрібна згода лише 3-х працівників. Нижче 5 причин, чому не варто погоджуватись на роботу без належного оформлення трудових відносин", - зазначив, заступник голови правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін »
Корисно шукачам роботи
Особливості горизонтального і вертикального типу кар'єри
02.12.2016
Багато хто вважає, що кар'єра - це процес постійного підвищення на посаді. Від молодшого спеціаліста до старшого, від асистента до топ-менеджеру. Але що робити, якщо ви не хочете ніким керувати, брати відповідальність за бюджети і носити строгі костюми? Насправді є два головних принципи кар'єрного росту. У кожного типу - свої плюси і мінуси. Експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua розповідають про вертикальний і горизонтальний типи кар'єри »
Вибір професії
Працівники центру зайнятості допомагають школярам у виборі майбутньої професії
07.12.2016
Якимівський районний центр зайнятості приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільстві та нашому рідному краю.
Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів. Особливо гостро проблема правильного вибору професії стоїть перед молоддю, коли формуються і визначаються професійні наміри людини »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
18.11.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати