30 березня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Протягом квітня в Запорізькій області буде проходити "Місячник зайнятості жінок"
З метою активізації роботи служби зайнятості у розв'язанні проблем соціального захисту жінок, традиційним стало проведення навесні обласної акції "Місячник зайнятості жінок".
У 2017 році акція буде проходити протягом квітня. В міських та районних центрах зайнятості "Місячник зайнятості жінок" розпочнеться "Днем відкритих дверей служби зайнятості для жінок"
Протягом всього квітня в кожному міському та районних центрах зайнятості області будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості жінок, у тому числі жінок, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Більш детальну інформацію щодо графіку проведення заходів можна отримати в міських та районних центрах зайнятості області »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 27 по 31 березня 2017 року
27.03.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
За роботою на Ярмарок вакансій
29.03.2017
29 березня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для ПАТ "Дніпроспецсталь".
98 безробітних зустрілися з роботодавцем та дізналися про вимоги до претендентів на вакантні посади.
Зі слів представників комбінату набір здійснюється за робочими спеціальностями: машиніст металургійного крана, слюсар-ремонтник, токар, стругальник, лаборант спектрального аналізу та інші. Є вакансії і для некваліфікованих працівників з можливим професійним навчанням »
Презентація роботодавця - створення позитивного іміджу роботодавця та задоволення його кадрової потреби
29.03.2017
28 березня 2017 року у Мелітопольському районному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця. Цього разу організовано зустріч безробітних з представником ФОП Пашков О.О., яке займається виробництвом меблів та наразі здійснює підбір персоналу на актуальні вакансії. Начальник відділу кадрів детально розповіла про вимоги до кандидатів, умови та оплату праці, перспективи кар'єрного росту. У ході презентації безробітні отримали змістовні відповіді на свої запитання »
Семінар-тренінг для осіб з обмеженими можливостями
28.03.2017
Робота для інвалідів відіграє важливе значення - це можливість спілкуватись та підтримувати дружні стосунки з іншими людьми, наповнювати своє життя сенсом, бажання бути незалежним, корисним, покращити свій матеріальний стан. Основною метою роботи з інвалідами виступає інтеграція їх у суспільство через підвищення соціальної активності та мотивації до праці. 27 березня 2017 р. фахівець з профорієнтації Південного районного центру зайнятості провела тренінг для осіб з групою інвалідності »
Зробимо наш край краще!
28.03.2017
Є така гарна традиція: приводити до ладу наш спільний дім. Щороку навесні колектив Якимівського районного центру зайнятості приймає активну участь в толоці »
Огляд регіональних ЗМІ
В області розпочинається місячник зайнятості жінок
29.03.2017
За повідомленням Запорізької обласної служби зайнятості, із числа безробітних, що перебували на обліку з початку року, 51,7% становлять жінки. А у великих містах області відсоток безробітних жінок значно вищий, зокрема: у м.Бердянськ - 66,4%, м.Запоріжжя та м.Мелітополь - 60%.
З метою надання допомоги жінкам у пошуках роботи служба зайнятості проводить "Місячник зайнятості жінок". Протягом усього квітня в кожному міському та районному центрах зайнятості області будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості жінок, у тому числі жінок, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню »
У березні запорізька молодь визначалася з вибором професії
29.03.2017
Вже дев'ятий рік поспіль в центрах зайнятості області проходив Місячник профорієнтації, протягом якого фахівці центрів зайнятості Запорізької області спільно з представниками освіти, за участю роботодавців проводили профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, вчителів, батьківської громадськості.
Фахівці центрів зайнятості запрошували у молодь до участі в інноваційних профорієнтаційних заходах: квестах "Країною професій", професіографічних екскурсіях до ринкоутворюючих підприємств Запорізької області. На заходах з дітьми спілкувались ветерани праці, майстри-професіонали, успішні підприємці, адже саме вони досконало знають тонкощі улюбленої роботи »
Ринок праці Запорізької області
28.03.2017
Станом на 24 березня 2017 року чисельність безробітних громадян по області становила 23,9 тис. осіб, з них 18,1 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю.
Кількість актуальних вакансій станом на 24 березня 2017 року - 823 одиниці (у м. Запоріжжі - 448 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 29 безробітних осіб (у м. Запоріжжі - 12 безробітних) »
Корисно шукачам роботи
Як правильно відповісти на питання рекрутера про помилки на роботі
24.03.2017
Питання про помилки на минулій роботі доставляє здобувачам чимало проблем. На співбесідах його ставлять не часто, тому відповіді рідко хто готує. У підсумку, коли HR-менеджер все ж просить розповісти про найбільшу невдачу в кар'єрі, кандидати губляться, мовчать або говорять загальними фразами і жартами.
Спроби викрутитися ні до чого доброго не приведуть. Адже ейчар з досвідом завжди визначить фальш в подібній відповіді, а ви ризикуєте справити враження несерйозної і нещирої людини або отримати відмову. А ось вміння визнавати свої помилки, аналізувати їх і готовність чесно розповісти про це покажуть, що ви професіонал і зріла особистість »
Вибір професії
Школярі завітали на ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат"
24.03.2017
У дні весняних канікул учні КЗ "Василівська гімназія "Сузір'я"- ЗОШ І-ІІ ст. №2" відвідали найбільше підприємство району - ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат". Такі професіографічні екскурсії дають змогу випускникам ознайомитися з багатьма професіями та виробничими процесами »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
24.03.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати