25 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Місячник зайнятості молоді
В період 01 по 30 вересня 2017 року в Запорізькій області традиційно проводитиметься акція "Місячник зайнятості молоді".
У цей період в базових центрах зайнятості будуть проведені заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості молоді, в тому числі із числа громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 25 по 29 вересня 2017 року
25.09.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Мелітополь святкував День міста
25.09.2017
24 вересня на центральній вулиці міста працювали тематичні інтерактивні майданчики, серед яких "EXPO-простір: Мелітополь навчальний, промисловий, діловий". Не залишились осторонь святкування й працівники Мелітопольського міського центру зайнятості, які завітали на День міста з мобільним центром професійної орієнтації та взяли активну участь у святі »
Правова допомога та Ярмарок вакансій на Гуляйпільщині
22.09.2017
20 вересня 2017 року в Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники (Гуляйпільського бюро правової допомоги) Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районного військового комісаріату.
Директор центру зайнятості, Наталя Троян розповіла про стан ринку праці, права та обов'язки безробітних, про актуальні вакан »
За круглим столом обговорюємо питання зайнятості молоді
22.09.2017
З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян, в Запорізькій області у вересні традиційно проводиться акція "Місячник зайнятості молоді". В рамках місячника 20 вересня 2017 року у приміщенні Розівської районної держадміністрації було проведено засідання "За круглим столом" з питань забезпечення зайнятості молоді, у тому числі на перше робоче місце, з залученням представників місцевих органів влади, голів селищної та сільських рад, роботодавців, громадських організацій »
Ярмарок вакансій ТОВ "Метінвест - Промсервіс"
22.09.2017
19 вересня в Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся масштабний ярмарок вакансій за участю представників ТОВ "Метінвест - Промсервіс". Підприємство спеціалізується на ремонті металургійного обладнання, виконує важливе завдання - забезпечує ремонту безпеку та підвищення прозорості в управлінні ремонтами на промислових майданчиках Групи Метінвест.
Під час заходу анонсовано умови праці на підприємстві, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників »
Огляд регіональних ЗМІ
Власний бізнес ветерана
22.09.2017
Загострене почуття справедливості, бажання змінювати життя навколо себе на краще, неспроможність миритись з , на їх погляд безглуздими вказівками керівництва - все це призводить до того, що після повернення з війни учасникам бойових дій складно повернутись на попереднє місце роботи або влитися в новий колектив.
Тож бажання займатися власною справою і працювати на себе, а не на когось, для ветеранів АТО цілком природнє і логічне »
"Служба зайнятості буде реформуватися у відповідності до того виду, в якому вона потрібна суспільству" - Ю. Жовтяк
21.09.2017
19 вересня з робочим візитом до м. Запоріжжя для ознайомлення з роботою Запорізької обласної служби зайнятості прибула заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.
Програмою перебування передбачено відвідування та ознайомлення з роботою центрів зайнятості та обговорення нагальних питань діяльності в умовах реформування »
Реформа служби зайнятості націлена на посилення індивідуальної роботи з безробітними
20.09.2017
У Запоріжжі з робочою поїздкою побувала заступник голови Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.
Посадовець взяла участь у нараді з директорами базових центрів зайнятості та начальниками відділів обласного центру зайнятості, присвяченій реформуванню служби.
Як зазначила Юлія Жовтяк, передумовою модернізації є розвиток комунікацій між учасниками ринку праці - центрами зайнятості, роботодавцями, освітніми закладами, суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, представниками громадських організацій »
Корисно шукачам роботи
Яку працю вважають напруженою і які є показники напруженості трудового процесу?
22.09.2017
Функціональне напруження організму під час праці можна охарактеризувати з двох сторін - енергетичного та інформаційного. Перший переважає при фізичній, другий при розумовій праці. Характеристику роботи, що потребує інтенсивної праці головного мозку при отриманні та аналізі інформації, фізіологи називають напруженістю. Напруженість праці - характеристика трудового процесу, що відображає навантаження переважно на центральну нервову систему, органи чуттів, емоційну сферу працівника »
Вибір професії
Мандрівка у PROFI LAND
18.09.2017
Різнобарвний професійний світ. Як не розгубитися? Як знайти своє покликання? На ці питання знаходити відповіді учні 7-А класу Мелітопольської гімназії №19 під час квест-гри, організованої міським центром зайнятості.
"Сьогодні ми не будемо сидіти у класі, ми віртуально помандруємо у загадкову Країну Професій. Будемо проходити станції, відгадувати ребуси та вікторини, проявляти свої таланти та здібності", - підкреслила на початку зустрічі профконсультант центру Ірина Волкова »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
15.09.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати