29 травня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Відкриті вакансії!!! Цікава пропозиція для юристів
Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України.
Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні - спробуйте свої сили!
Середній рівень місячної заробітної плати - від 3 500 грн.
Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року. »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Iнформація для вимушених переселенцiв
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України!
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 23 по 27 та 30,31 травня 2016 року
23.05.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей, тощо »
Новини
Круглий стіл "Правові аспекти інтеграції внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю у Запорізькій області"
27.05.2016
Декілька днів тому у конференц - залі Департаменту соціального захисту населення відбувся круглий стіл "Правові аспекти інтеграції внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю у Запорізькій області". Основна тема заходу це - місце внутрішньо переміщених осіб у соціальному захисті області, реабілітація в місці перебування. Ця ініціатива виконується разом з громадською організацією "Фундація прав людини" в рамках Програми по захисту прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю "LITTLE BERTA".
У заході прийняли участь керівники державних структур міста та області, представники громадських організацій. У виступах учасників круглого столу всебічно обговорювались питання про захист прав вказаної категорії громадян з інвалідністю, їх реабілітації та інтеграції у суспільство »
День відкритих дверей на виробництві
27.05.2016
З метою ознайомлення безробітних, які перебувають на обліку в Мелітопольському міському центрі зайнятості, із сучасним ринком праці та затребуваними професіями, 26 травня фахівцями міського центру зайнятості було організовано День відкритих дверей на виробництві.
Цього разу з актуальними вакансіями безробітних знайомив виробничий підрозділ ПАТ "Запорізький автомобілебудівний завод" - Мелітопольський моторний завод »
Профорієнтація молоді, схильної до правопорушень
27.05.2016
25 травня 2016 року в Південному районному центрі зайнятості м. Запоріжжя в рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для таких неповнолітніх осіб.
Юнаки з дилінквентною поведінкою вперше опинились в такому закладі. Їм було дуже цікаво дізнатись про послуги служби зайнятості, якими вони можуть скористатись. Адже вибір професії -це дорослий вчинок. Треба це робити з урахуванням стану ринку праці, своїх нахилів та здібностей »
Огляд регіональних ЗМІ
Жінка на ринку праці
27.05.2016
Впродовж квітня 2016 року на обліку в Кам'янсько-Дніпровському центрі зайнятості перебувало 376 безробітних жінок, що складає 53 % від загальної чисельності осіб, які перебувають на обліку.
З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності жінок в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування цієї категорії громадян у квітні місяці проводився "Місячник зайнятості жінок" »
На пілотних проектах буде відпрацьовано алгоритм створення садиб зеленого туризму
26.05.2016
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна відбулося засідання робочої групи з розробки інструментів по започаткуванню проектів сільського туризму. Для комплексного розгляду питання на захід запросили фахівців сфери земельних відносин, енергетики, туризму, агропромисловості, містобудування та архітектури, представників органів місцевого самоврядування та землевпорядних організацій тощо.
Дмитро Давтян зазначив, що у сфері агротуризму є величезний потенціал і завдання обласної влади - реалізувати його, забезпечивши підтримку бізнес-ініціатив на селі »
Служба зайнятості рекомендує звільненим міліціонерам, податківцям та прокурорам служити у ЗСУ
25.05.2016
Вивільненим з роботи співробітникам МВС, Державної фіскальної служби та прокуратури служба зайнятості рекомендує звернути увагу на проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. Контрактна служба в армії - одна з найбільш привабливих з економічної точки зору професій, на яку в рамках специфіки своєї роботи слід звернути увагу безробітним правоохоронцям.
Про це повідомив виконуючий обов'язки Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, коментуючи плани правоохоронних органів на вивільнення »
Корисно шукачам роботи
7 речей, які варто не забути взяти з собою на співбесіду
27.05.2016
Готуєтеся до співбесіди? Ось кілька останніх штрихів - 7 речей, які необхідно не забути взяти з собою, відправляючись на зустріч з роботодавцем »
Вибір професії
Зустріч із студентською молоддю "Живи та працюй в Україні"
24.05.2016
20 травня 2016 року на території ВСП "Оріхівський коледж" Таврійського державного агротехнологічного університету відбулась зустріч із студентською молоддю під гаслом "Живи та працюй в Україні" з використанням мобільного центру профорієнтації »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
22.04.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати