30 вересня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
МІЖНАРОДНІ ДНІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СЕКЦІЯ "ОСВІТА ДОРОСЛИХ ЯК ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ"
6 жовтня 2016 року з 14 години у рамках "Днів освіти дорослих у Запорізькій області" в конфренц-залі готелю "Intourist" працюватиме секція "Освіта дорослих як запорука економічного розвитку регіону".
Головною метою роботи секції є обговорення сучасного стану професійної освіти, налагодження соціального діалогу між партнерами в контексті якісної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації претендентів на вакансії та працюючих, роботи на випередження викликам ринку праці як умови забезпечення економічного розвитку Запорізького регіону »
Триває "Місячник зайнятості молоді"
Сучасна молодь починає своє трудове життя у складних умовах ринкової економіки. На сьогодні молодіжне безробіття залишається одним з найгостріших проблем у сфері праці. Знайти шляхи надання ефективної допомоги молодим людям, працевлаштування яких утруднено, - спільна турбота держави, служби зайнятості та роботодавців.
З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, обласною службою зайнятості в період з 01 по 30 вересня 2016 року проводиться "Місячник зайнятості молоді" »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 26 по 30 вересня 2016 року
26.09.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
В Запоріжжі вирішували питання створення нових робочих місць
29.09.2016
Сьогодні в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулось засідання "за круглим столом" на тему "Служба зайнятості сприяє створенню нових робочих місць в рамках реалізації проектів за участі міжнародних донорів" »
Військова служба за контрактом відкриває перспективи будувати власну кар'єру
29.09.2016
28 вересня 2016 року в Мелітопольському районному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця. Лейтенант окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України (м. Бердянськ) Олена Тітова у своєму виступі наголосила: "Для шукачів роботи військова служба за контрактом відкриває перспективи бути не тільки матеріально забезпеченими і соціально захищеними, а й будувати власну кар'єру" »
Військовослужбовцям, демобілізованим із зони АТО особливу увагу
27.09.2016
На сьогоднішній день проблема психологічної підтримки військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО, потребує відповідального відношення та компетентного ставлення. Тому основний акцент в профорієнтаційній роботі з цією категорією ставиться на проведенні професійної консультації, профконсультаційної бесіди, профорієнтаційних групових заходів »
Живи та працюй в Україні
22.09.2016
19 вересня 2016р. у рамках проведення Дня міста Оріхова, на площі Покровській розташувався та працював мобільний центр профорієнтації Оріхівського районного центру зайнятості під гаслом "Живи та працюй в Україні". Метою заходу стало донесення до широкого загалу інформації про можливості та послуги служби зайнятості »
Огляд регіональних ЗМІ
ОСВІТА ДОРОСЛИХ ЯК ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
27.09.2016
6 жовтня 2016 року з 14 години у рамках Міжнародних Днів освіти дорослих у Запорізькій області в конфренц-залі готелю "Intourist" (2-й поверх) працюватиме секція "Освіта дорослих як запорука економічного розвитку регіону".
У роботі секції візьмуть участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент НАПН України Василь Кремінь, провідні фахівці програми "Міста, що навчаються" інституту ЮНЕСКО, представники органів законодавчої влади України, зарубіжні та українські вчені, міжнародні консультанти з питань освіти впродовж життя, керівники підприємств (організацій, установ) регіону, представники державних органів освіти, наукових і науково-методичних установ, навчальних закладів різних форм власності, державної служби зайнятості, громадськості, засобів масової інформації тощо. »
Ринок праці Запорізької області станом на 23 вересня 2016 року
26.09.2016
Станом на 23 вересня 2016 року чисельність безробітних громадян по області, становила 18,8 тис. осіб, з них 13,6 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю.
Кількість актуальних вакансій станом на 23 вересня 2016 року - 1108 одиниць (у м. Запоріжжі - 825 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 17 безробітних осіб (у м. Запоріжжі - 7 безробітних) »
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З МІНІСТЕРСТВОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ УГОРЩИНИ
23.09.2016
21 вересня у Будапешті Державна служба зайнятості України та Міністерство національної економіки Угорщини підписали Меморандум про взаєморозуміння.
Від України документ підписав заступник Голови Державноїслужби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.
Під час заходу він зазначив: "Меморандум, над яким довго працювали наші експерти, визначить подальшу співпрацю служби зайнятості та Міністерства національної економіки Угорщини. Нам цікавий Угорський досвід щодо здійснення аналізу тенденцій на ринку праці, зокрема прогнозування попиту та пропозиції, професійної орієнтації та професійного навчання. Крім того, ми б хотіли ближче познайомитися з програмами зайнятості для молоді, інвалідів та соціально незахищених верств населення" »
Корисно шукачам роботи
РИНОК ПРАЦІ: ЯКІ ПРОФЕСІЇ ПОПУЛЯРНІ ЦІЄЇ ОСЕНІ
23.09.2016
З приходом осені багато українців почали підшукувати собі нову роботу, а студенти з новим навчальним роком - можливість побудувати кар'єру або просто підзаробити. "Сегодня" проаналізувала ринок праці і дізналася у кадровиків, на які професії варто звернути увагу претендентам цієї осені »
Вибір професії
Той, хто обирає професію за покликанням, буде в житті успішним
29.09.2016
28 вересня 2016 року Приморським районним центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсію з учнями ЗОШ №3 у Приморський районний краєзнавчий музей.
Переглядаючи різні експозиції, діти ознайомилися з умовами, змістом, специфікою науково-дослідницької діяльності та працею робітників музею. Розглянуто професії, які пов'язані зі здійсненням процесу відбору музейних предметів, їх вивчення, охорони та експонування »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
23.09.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати