20 липня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
21-24 листопада 2017 року у м.Київ відбудеться ІІ-ий Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" (МФІМ)
Міжнародний Форум "INNOVATION MARKET" (МФІМ) - місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств - потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, з політичними лідерами України »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Новини
Організація сільського зеленого туризму
20.07.2017
З ініціативи Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області" та сприяння Запорізької обласної служби зайнятості 20 липня 2017 року відбувся семінар на тему "Організація сільського зеленого туризму, як варіант ведення підприємницької діяльності на селі". Захід було проведено у с. Петрополь Запорізької області, у зеленій садибі AQUAZOO-Петрополь. Учасниками семінару були 15 безробітних, які в майбутньому хочуть розпочати власну справу, пов'язану з агро-зеленим туризмом »
"Військовослужбовець за контрактом" - поважно, стабільно, надійно
20.07.2017
19 липня Кам'янсько - Дніпровським районним центром зайнятості було проведено ярмарок вакансій для безробітних за професіями "військовослужбовець за контрактом". У заході прийняли участь військовий комісар Кам'янсько-Дніпровського районного військкомату Володимир Богачов, спеціаліст Кам'янсько-Дніпровського бюро правової допомоги Антоник Людмила та заступник начальника Управління соціального захисту населення у Кам'янсько - Дніпровському районі Гонтова Тетяна.
Відкрила ярмарок вакансій заступник директора Кам'янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Катерина Рюбен, яка наголосила на необхідності офіційного працевлаштування, що є гарантією майбутнього пенсійного забезпечення »
Нашій країні потрібні справжні захисники
20.07.2017
Систематично на базі Мелітопольського міського центру зайнятості проводиться ярмарок вакансій з метою презентації військової служби за контрактом.
19 липня, в рамках загальнообласного заходу "Переваги служби за контрактом", офіцер з комплектування Мелітопольського об'єднаного міського військового комісаріату Ігор Романов зустрівся з безробітними, які перебувають на обліку в міському та районному центрах зайнятості »
В Оріхівському районі безробітні зустрілись з військовим комісаром
20.07.2017
На виконання пріоритетних завдань, визначених Президентом України, щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями контрактної служби та активізації рекламно-агітаційної роботи серед громадян України щодо відбору на контрактну службу, 19 липня 2017 року в Оріхівському районному центрі зайнятості відбувся "Ярмарок вакансій" за професією "військовослужбовець" »
Огляд регіональних ЗМІ
Безробітним запоріжцям пропонують військову службу за контрактом та роботу в патрульній службі
20.07.2017
Запорізький обласний центр зайнятості провів низку ярмарків вакансій. Як чоловіків, так і жінок запрошували стати на захист своїх співвітчизників та пропонували вакансії "військовослужбовець за контрактом" та "інспектор патрульної служби".
- Наразі в області продовжується проект "Соціально відповідальний бізнес", завдяки якому ми змогли досягти з роботодавцями взаєморозуміння та побудувати більш плідні взаємовідносини. У результаті ми бачимо на ринку праці збільшення кількості вакансій, що є позитивним показником. Тому ми запросили безробітних на зустріч одразу з кількома різними роботодавцями, - зазначила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік »
Розробляється концепція розвитку трудового потенціалу області
19.07.2017
Обласна служба зайнятості посилює співпрацю з місцевими органами влади у питанні регулювання ринку праці.
З цією метою у м. Бердянськ відбулася нарада за участю міського голови Володимира Чепурного.
Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік підкреслила, що позитивні зміни на ринку праці можливі при веденні соціально відповідального бізнесу. Завдяки плідній співпраці з бізнесом досягнуто значного збільшення вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості. В результаті цього тільки з початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 15 тис. безробітних громадян »
У ДЕРЖСЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕДУРУ ВІДБОРУ БУДІВЕЛЬНИКІВ ДО ІЗРАЇЛЮ
18.07.2017
Державна служба зайнятості обговорила з ізраїльськими колегами питання відбору будівельників в рамках реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль щодо тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці »
Корисно шукачам роботи
5 помилок поведінки в соціальних мережах, які погано впливають на кар'єру
14.07.2017
Більшість людей вже не уявляють своє життя без соцмереж. Але потрібно не забувати, що вашу сторінку можуть побачити колеги і начальство. Щоб не втратити роботу через безглуздий пост в соцмережі, не робіть цих поширених помилок »
Вибір професії
Літо - пора відпочинку та нових знань
12.07.2017
Не зважаючи на шкільні канікули, фахівці Приморського районного центру зайнятості розгорнули широкомасштабну профорієнтаційну роботу серед дітей, які знаходяться в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на Приморському узбережжі. 11 липня 2017 року відбувся профорієнтаційний захід в ДОЗ "Салют", з метою популяризації робітничих професій та виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
14.07.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати