25 травня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл
В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл
Тестування допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Профорієнтацію можна безкоштовно пройти у будь-якому з близько 550 центрів зайнятості по всій Україні »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 22 по 26 травня 2017 року
22.05.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Profit Day: пізнавально, продуктивно, перспективно
25.05.2017
24 травня на базі Центру культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся масштабний профорієнтаційний захід для молоді ProfitDay. Проведення Дня кар'єри у Мелітополі стало можливим завдяки ініціативі Громадської організації "Українська асоціація міст, що навчаються" та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і Мелітопольського міського центру зайнятості »
PROFI Центр служби зайнятості радо зустрічав студентську молодь
25.05.2017
Запорізька обласна служба зайнятості основним вектором в попередженні безробіття вбачає проведення активної профорієнтаційної роботи серед молоді. Професійне самовизначення та ефективна адаптація до ринкової економіки - основа конкурентоздатності молоді на ринку праці. Саме тому в молодіжному PROFI Центрі, створеному на базі Запорізького обласного центу зайнятості 24 травня поточного року пройшов тренінг для студентської молоді " Особливості проведення співбесіди з роботодавцем" для студентів другого курсу хіміко-біологічного факультету Запорізького національного університету »
Дано старт проекту "START PROFI. Обирай. Вирішуй. Дій"
24.05.2017
24 травня 2017 року в Шевченківській районній державній адміністрації за "круглим столом" представники місцевої влади, освіти, служби зайнятості, роботодавців обговорили шляхи координації роботи в частині профорієнтації молоді.
Учасники заходу затвердили інноваційний проект "START PROFI. Обирай. Вирішуй. Дій". Мета проекту - запобігти молодіжному безробіттю шляхом створення передумов цілісної системи професійної орієнтації молоді, інтегрованої в діяльність усіх зацікавлених у ній сторін »
В обласному центрі зайнятості відбувся семінар головних бухгалтерів центрів зайнятості області
24.05.2017
Сьогодні в Запорізькому обласному центрі зайнятості проходить семінар для начальників відділів бухгалтерського обліку - головних бухгалтерів міських, Токмацького міськрайонного та районних центрів зайнятості.
На порядку денному складання фінансової та бухгалтерської звітності, новації в законодавстві та інше »
Огляд регіональних ЗМІ
69 запорізьких безробітних пішли на контрактну службу
25.05.2017
24 травня в обласному центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець за контрактом" для безробітних.
За інформацією прес-служби Запорізького обласного центру зайнятості, протягом поточного року вже проведено 5 аналогічних заходів, в яких взяли участь понад 270 громадян »
Під час місячника зайнятості працевлаштовано майже дві тисячі жіно
24.05.2017
Закінчилась загальнообласна акція "Місячник зайнятості жінок", у рамках якої в центрах зайнятості регіону відбулися різноманітні заходи, спрямовані на підвищення рівня працевлаштування жінок: "День відкритих дверей служби зайнятості для жінок", ярмарки та міні-ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій; тематичні семінари для безробітних жінок, тренінг-семінари.
Разом з фахівцями служби зайнятості обговорювали проблеми зайнятості жінок на засіданнях за круглим столом представники місцевих органів влади, роботодавці, представники громадських організацій тощо »
Професійно-технічні навчальні заклади регіону перетворюються у потужні центри
22.05.2017
В області триває робота з модернізації мережі професійно-технічних навчальних закладів з метою більш ефективного використання матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу, фінансових та управлінських ресурсів та приведення підготовки робітників у відповідність до потреб ринку праці та економіки регіону. Цей процес розпочато у 2015 році »
Корисно шукачам роботи
Ефективне резюме: поради HR-ра
19.05.2017
Що і як краще записати у резюме? Як за допомогою однієї сторінки презентувати себе у вигідному світлі? Як зробити eye-catching resume, зі стажерами Klitschko Foundation поділилася досвідчений фахівець із рекрутингу Валерія Казадарова »
Вибір професії
Міркуємо над вибором майбутньої професії разом
23.05.2017
У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень - обрати справу до душі, за покликанням. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя, іноді, недаремно називають другим народженням. Адже, від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я і, на кінець, радість і щастя.
Саме з цією метою спеціалістом Токмацького міськрайонного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок у загальноосвітній школі № 6 »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
19.05.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати