23 лютого 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Увага! Пряма лінія!
Увага! Пряма лінія!
У вівторок, 28 лютого 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на питання зайнятості населення та реформування служби, модернізації надання послуг відповість директор Запорізького обласного центру зайнятості Дуднік Ірина Олександрівна »
Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир"
З 16 лютого по 16 березня 2017 року в Запорізькій області проводиться Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир".
Основною метою місячника, який проводиться 9 рік поспіль, є розширення уявлень шкільної молоді про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, підвищення мотивації до вибору робітничих професій »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 20 по 28 лютого 2017 року
20.02.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Запорізьке обласне відділення ФСЗІ нагадує, що 01 березня 2017 року закінчується термін подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2016 рік до Фонду соціального захисту інвалідів
До уваги роботодавців!
Запорізьке обласне відділення ФСЗІ нагадує, що 01 березня 2017 року закінчується термін подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2016 рік до Фонду соціального захисту інвалідів.
Прийом звітів від роботодавців здійснюється за адресою (фактична адреса відділення Фонду):
м. Запоріжжя. пр. Соборний 152, 5 поверх, кімн. №№ 521, 522.
Зупинка транспорту "Пл.Пушкіна", тел. (0-61) 787-50-64
Адреса для звітів, які надсилаються поштою:
69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147 »
Розпочинається проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні"
22.02.2017
Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".
Регіональний підрозділ громадської організації "Центр Зайнятості Вільних Людей" адмініструє проект у м. Запоріжжі та області.
Проектом передбачено надання грантів у двох компонентах: самозанятість та розвиток мікропідприємництва »
Подяка за співпрацю
22.02.2017
Запорізька торгово-промислова палата висловлює щиру вдячність за підтримку та участь в організації форуму "Діалог між внутрішньо переміщеними особами та приймаючою громадою щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб в Запоріжжі", який відбувся в Запоріжжі 16 лютого 2017 р. »
Впевнена поведінка на ринку праці - запорука вдалого працевлаштування
22.02.2017
21 лютого 2017 року в рамках місячника профорієнтації "Професійний орієнтир" на базі PROFI центру Запорізького обласного центру зайнятості фахівцем Іриною Коптєвою був проведений тренінг для молоді "Формування навичок впевненої поведінки на ринку праці". Організатори заходу ставили на меті не тільки навчити молодь ефективним технікам пошуку роботи, а й надати учасникам допомогу в самопізнанні, подоланні невпевненості та усвідомленні прихованих поки що ресурсів »
Огляд регіональних ЗМІ
Якимівських школярів агітували йти в рятувальники
22.02.2017
Для того, щоб познайомити школярів з професією рятувальника, фахівці Якимівського районного центру зайнятості провели для учнів професіографічну екскурсію.
Дев'ятикласники Якимівської ЗОШ № 2 в супроводі фахівця центру зайнятості Наталії Богушко і шкільного психолога Ольги Королькової побували в рятувальної частини ГСЧС »
Розв'язання проблеми працевлаштування вимушених переселенців зацікавлені сторони шукають у діалозі
17.02.2017
У Запоріжжі вперше відбувся міжнародний форум "Діалог між внутрішньо переміщеними особами та приймаючої громадою щодо працевлаштування ВПО", ініційований Запорізькою торгово-промисловою палатою за сприяння Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та за підтримки Посольства Швейцарії в Україні »
Стартує місячник профорієнтації для молоді та школярів
16.02.2017
В Запорізькій області на виконання заходів обласної Програми "Профорієнтація" на 2015-2018 навчальні роки, розробленої Запорізьким обласним центром зайнятості та Департаментом освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації, з 16 лютого по 16 березня 2017року буде проведено Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир".
Основною метою місячника є розширення уявлень шкільної молоді про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, підвищення мотивації до вибору робітничих професій »
Корисно шукачам роботи
Як не "застаріти" на ринку праці: 5 кроків до своєї актуальності
17.02.2017
Сучасний світ змінюється швидше, ніж нам хотілося б. Глобальний переворот системи знань проник в багато сфер нашого життя. Наприклад, в світ професій: тут щороку зникають десятки професій і з'являються нові. Чи можливо в хаотично мінливому світі приймати правильні довгострокові рішення, про які не доведеться шкодувати?
Як швидко ми "старіємо"
Зараз знання в окремо взятій області повністю втрачають актуальність кожні 5-10 років. В області інформаційних технологій - кожні 2-3 роки »
Вибір професії
Місячник профорієнтації в Оріхівському районі
22.02.2017
З 16 лютого 2017 року, Днем відкритих дверей Оріхівського районного центру зайнятості, розпочався Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир". В рамках проведення місячника організовуються різнопланові профорієнтаційні заходи, направлені на підвищення мотивації до вибору робітничих професій та усвідомлення старшокласниками необхідності зробити виважений вибір майбутньої професії »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
10.02.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати