21 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Декада зайнятості осіб з інвалідністю
З 20 по 30 листопада 2017 року в Запорізькій області триватиме акція "Декада зайнятості осіб з інвалідністю, у тому числі учасників антитерористичної операції".
У цей період в базових центрах зайнятості будуть проведені заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості осіб цих категорій »
З 01.09.2017 розпочато Всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських
Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції
ПОВІДОМЛЯЄ:
З 01.09.2017 розпочато Всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 20 по 24 листопада 2017 року
20.11.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Допоможемо дітям обрати професію
20.11.2017
Вибір професії - завдання не з легких. Найбільшу допомогу в цьому старшокласникам можуть надати батьки, але вони нерідко скаржаться на непорозуміння зі своїми дітьми. Звичайно у молодого покоління інші точки зору, цінності, звички. І все-таки у батьків завжди є незаперечна перевага перед дитиною - соціальний досвід, вміння оцінювати життєві реалії і вимоги сьогодення.
В рамках угоди про співробітництво з Запорізьким обласним центром сім'ї та молоді та реалізації програми "Формування навичок відповідального батьківства" 17 листопада 2017 року фахівцем з профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості Тетяною Тибій був проведений практико-орієнтований семінар для прийомних батьків на тему: "Розвиток та умови формування здібностей у дітей. Професійне самовизначення та допомога у виборі професійного шляху". В заході прийняло участь 28 батьків-вихователів »
Робото є! Приходьте на ярмарки вакансій!
17.11.2017
У приміщенні Вільнянського районного центру зайнятості 16.11.2017 було проведено ярмарок вакансій для безробітних громадян, на якому про свої кадрові потреби інформували представники ТОВ "НВП "Ріст" та ТОВ "Вільнянський машинобудівний завод", Вільнянської виправної колонії № 20 та Софіївської виправної колонії № 55 »
У Бердянську проходять зустрічі роботодавців з шукачами роботи
17.11.2017
16 листопада 2017 року на базі Бердянського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників ПФ "Мир", які пропонували безробітним громадянам вільні вакансії підсобного робітника (особи з інвалідністю) та бетоняра »
День відкритих дверей
17.11.2017
15 листопада 2017 року в Якимівському районному центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей для засуджених до покарань без позбавлення волі.
Під час проведення заходу заступник директора- начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Івахненко надала інформацію про стан ринку праці, ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та розповіла про послуги служби зайнятості »
Огляд регіональних ЗМІ
Запорізьким випускникам шкіл та переселенцям допоможуть у працевлаштуванні
20.11.2017
Стан ринку праці в Запорізькій області, яку роботу пропонують працедавці переселенцям та реалізація програми "Гідна праця" Українського фонду соціальних інвестицій обговорили представники влади, рекрутерських компаній та громадськості під час круглого столу "Пошук роботи - пошук себе".
В обговоренні проблем та можливостей працевлаштування взяли участь представники Запорізького обласного центру зайнятості населення , Департаменту соціального захисту населення, Департаменту освіти і науки, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, представники громад-партнерів Українського фонду соціальних інвестицій з м. Мелітополь, м. Токмак, селища Комиш-Зоря Більмацького району, представники професійних рекрутерських компаній, переселенці, представники громадського сектору »
КВК - це весело
17.11.2017
Грати в КВК вже стало традицією в К-Дніпровському районі. 2017 рік - не виключення. За ініціативою директора Кам'янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Михайла Юхно 10 листопада 2017 року в приміщенні районного будинку культури відбувся профорієнтаційний КВК "Зроби правильний вибір" »
Названо найбільш затребувані професії в Запорізькій області
15.11.2017
За 10 місяців 2017 роки кількість запорожців, що стоять на обліку в центрах зайнятості, зменшилася на 10,6%, в порівнянні з минулим роком. Кількість безробітних склала майже 58,5 тисяч чоловік.
З початку року роботодавці області подали до центрів зайнятості майже 39 тисяч вакансій.
Люди активно влаштовуються на нові робочі місця, перенавчаються, підвищують кваліфікацію і навіть відкривають власну справу »
Корисно шукачам роботи
Чи можна перенести дату співбесіди і як краще це зробити
17.11.2017
За "всесвітнього закону підлості", то, чого ми чекаємо найбільше, іноді трапляється вкрай невчасно. Якщо це "щось" - запрошення на співбесіду, у Work.ua є для вас декілька порад.
Отже, ви довго мріяли про конкретну посаду або про хорошу роботу в принципі. І ось одного разу, в абсолютно невідповідний момент вам дзвонять: робота відмінна, місце підходяще, зарплата на рівні, ось тільки дата не дуже зручна. І ви погоджуєтеся, тому що це ж такий шанс! А потім виявляється, що дата вам не підходить, а переносити вже незручно, і що робити - незрозуміло »
Вибір професії
Брейн-ринг для Михайлівських школярів
17.11.2017
10 листопада 2017 року в малій залі Михайлівської районної державної адміністрації було проведено інтерактивний інтелектуально-ігровий захід Брейн-ринг для учнів загальноосвітніх шкіл району »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
17.11.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати