18 сiчня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Тренінг "Вдалий старт. Постановка цілей та їх досягнення в побудові кар'єри" у молодіжному профорієнтаційному PROFI Центрі.
20 січня 2017 року о 13-00 у Запорізькому обласному центрі зайнятості, вул. Незалежної України, 56-А, к.200 відбудеться Тренінг "Вдалий старт. Постановка цілей та їх досягнення в побудові кар'єри" »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 16 по 20 січня 2017 року
16.01.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Служба зайнятості - на шляху реформування
Про підсумки роботи Запорізької обласної служби зайнятості за 2016 рік та перспективи реформування служби зайнятості журналістів поінформували під час прес-конференції.
Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік вважає, що протягом 2016 року служба досягла значних результатів завдяки впровадженню інноваційних методів та форм роботи, а також плідній співпраці з органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами.
Так, за 2016 рік послуги державної служби зайнятості в області отримали 76,5 тис. безробітних громадян, у тому числі звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 48,1 тис. осіб, що на 16,3% менше, ніж у 2015 році »
Українській армії потрібні професіонали
18.01.2017
Добрі традиції продовжуються. Протягом 2016 року в Запорізькій області в усіх центрах зайнятості проводились зустрічі з представниками військових комісаріатів для популяризації серед населення професії "військовослужбовець" та залучення безробітних до служби в Збройних Силах України. Довівши свою користь та продуктивність, такі спільні заходи зайняли стале місце в роботі служби зайнятості та будуть продовжені і у цьому році.
Так, 18 січня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся "Ярмарок вакансій" за професією "військовослужбовець за контрактом". Дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію прийшли 70 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя »
Ярмарок вакансій для учасників АТО
18.01.2017
17 січня 2017 року в Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для Гуляйпільського райвійськкомату. Під час заходу запрошеним було надано інформацію щодо соціальних послуг та пільг, на які мають право учасникі АТО, про послуги служби зайнятості. Було надано роз'яснення тенденцій сучасного ринку праці, методи та шляхи пошуку роботи, умови отримання допомоги по безробіттю »
Питання соціальної підтримки учасників АТО є на сьогодні пріоритетн
18.01.2017
Питання соціальної підтримки учасників АТО є на сьогодні пріоритетними і вимагають від кожного з нас неабиякої уваги до їх вирішення. Одним із успішних прикладів надання допомоги нашим захисникам, є історія швидкого працевлаштування Анатолія Дорошенка. До Південного районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, Анатолій звернувся через місяць після демобілізації »
Огляд регіональних ЗМІ
Служба зайнятості - на шляху реформування
18.01.2017
Про підсумки роботи Запорізької обласної служби зайнятості за 2016 рік та перспективи реформування служби зайнятості журналістів поінформували під час брифінгу »
Січень 2017. Ринок праці Запорізької області
18.01.2017
Станом на 13 січня 2017 року чисельність безробітних громадян по області, становила 23,9 тис. осіб, з них 18,5 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю. Кількість актуальних вакансій станом на 13 січня 2017 року - 540 одиниць (у м. Запоріжжі - 370 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 44 безробітних особи (у м. Запоріжжі - 14 безробітних) »
У 2016 році роботодавці заявили про 40 тисяч вакансій
13.01.2017
Протягом 2016 року в Запорізькій області зросла кількість поданих роботодавцями до служби зайнятості вакансій, і становила 40 тисяч, тоді як у 2015 році їх було зареєстровано 37,5 тисяч (на 6,2% більше) »
Корисно шукачам роботи
Як описати в резюме навички роботи з комп'ютером
13.01.2017
Опис навичок роботи з комп'ютером - це зазвичай одна строчка в резюме, якщо професія не передбачає володіння спеціалізованими програмами; і невеликий абзац, якщо професія вимагає знання особливих програм, комп'ютерних технологій і інструментів »
Вибір професії
Співпрацюємо заради майбутніх кадрів
18.01.2017
Фундамент усіх здобутків та негараздів дорослого професійного життя закладається ще в юному віці. Профорієнтація як процес свідомого пошуку себе альтернативи не має. Її формальнее проведення чи ігнорування приводить, як мінімум, до марнування студентами свого часу і батьківських статків по учбових закладах. Більшість випускників, за статистикою, не працюватимуть за дипломом, а дві третини їх загальної чисельності врешті-решт знайдуть себе у робітничих професіях. То може допомогти їм зробити свій вибір уже зараз?
Одне з пріоритетних завдань служби зайнятості - запобігання безробіттю молоді - Мелітопольський міський центр зайнятості виконує на партнерських засадах із Централізованою бібліотечною системою м. Мелітополь в рамках проекту "Твоє майбутнє - у твоїх руках" »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
13.01.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати