29 липня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Анонси подій
До уваги внутрішньо переміщених осіб, які замислюються над питанням започаткування або провадження підприємницької діяльності !
Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Запорізькій області, взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 25 по 29 липня 2016 року
25.07.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
У фокусі уваги - адаптація внутрішньо переміщених осіб
27.07.2016
26.07.2016 у приміщенні Регіонального тренінгового центру при Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, за ініціативи громадської організації "КримSOS", відбулось засідання "За круглим столом" з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади м. Запоріжжя та Запорізької області.
"На сьогодні одним із актуальних є питання сприяння зайнятості мешканцям східних областей держави та АР Крим: задоволення потреб переселенців у зміні фаху, працевлаштуванні, відкритті власного бізнесу. Як свідчить практика, найкращий захист від безробіття - наявність професії, затребуваної на ринку праці, - зазначила начальник відділу організації надання соціальних послуг обласного центру зайнятості Анжела Дощенко". »
Фестиваль "Червона калина" завітав у Мелітопольську виховну колонію. "Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску - Святу Україну"
25.07.2016
23 липня фахівець з профорієнтації Мелітопольського міського центру зайнятості Ірина Волкова взяла участь у фестивалі самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених "Червона калина", що проходив у Мелітопольській виховній колонії для неповнолітніх жінок.
Фестиваль проводиться з нагоди 25-ої річниці проголошення незалежності України та з метою реалізації завдань щодо відродження національно-патріотичного виховання молоді »
Внутрішньо переміщені особи знаходять своє місце у соціумі на новому місці життя
21.07.2016
Державна служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи безробітних, які бажають започаткувати власну справу.
Найпопулярнішими видами підприємницької діяльності у Мелітопольському районні є сільське господарство, а саме - розведення свійських тварин та вирощування рослин.
Яскравим прикладом відкриття власної справи за допомогою служби зайнятості у 2016 році є приклад внутрішньо переміщеної особи Людмили Кундель, яка прибула із Донецької області до Мелітопольського району разом з родиною »
Огляд регіональних ЗМІ
Профорієнтаційна робота з молоддю
28.07.2016
Враховуючі те, що влітку в нашому районі в дитячих оздоровчих закладах перебуває багато дітей, районний центр зайнятості значно активізує профорієнтаційну роботу саме в цей період. Так, 22 липня, Якимівським районним центром зайнятості спільно із Якимівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено зустріч з дітьми, які відпочивають у розташованому в Богатирському лісництві ДОЦ "Лісова пісня" »
Запорізьких безробітних запрошують на сезонні роботи
27.07.2016
Запорізька область має великий потенціал розвитку сезонної зайнятості, - повідомляється на сайті Запорізької ОДА. У цьому році близько 700 осіб працевлаштувалися на підприємства курортної сфери - продавцями, кухарями, офіціантами, покоївками і підсобними працівниками. Близько двох тисяч безробітних працевлаштовані на сільськогосподарські роботи (трактористи, водії, слюсарі-ремонтники з обслуговування сільськогосподарської техніки, овочівники і т.п.) »
Бердянськ потребує робочих рук
26.07.2016
Зі збільшенням кількості відпочиваючих у Бердянську, ростуть і обсяги сміття. Зараз комунальники працюють у дві зміни, але прибрати все просто не встигають, не вистачає робочих рук.
Я »
Корисно шукачам роботи
Хто зараз потрібен країні
22.07.2016
Те, що початок літа приніс не тільки канікули, а й багато роботи (а точніше, вакансій), підтверджують експерти. "З початком року ринок праці показує стабільний приріст вакансій. З другого півріччя 2015 року та до кінця першого півріччя 2016 кількість пропозицій зросла більш, ніж на третину. Поряд зі зростанням активності роботодавців знижується активність претендентів. Значить, масові скорочення залишилися позаду, і на ринку немає великого напливу безробітних ", - говорить аналітик і експерт ринку праці Ірина Брицька »
Вибір професії
Профорієнтаційна робота з молоддю в оздоровчих таборах триває
25.07.2016
Враховуючі те, що влітку в нашому районі в дитячих оздоровчих закладах перебуває багато дітей, районний центр зайнятості значно активізує профорієнтаційну роботу саме в цей період. Так, 22 липня, Якимівським районним центром зайнятості спільно із Якимівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено зустріч з дітьми, які відпочивають у розташованому в Богатирському лісництві ДОЦ "Лісова пісня" »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
22.07.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати