25 жовтня 2016
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України пріоритетним напрямком комплектування Збройних Сил України на 2016 рік визначено прийом на військову службу за контрактом »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 24 по 31 жовтня2016 року
24.10.2016
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Open Space - "Ініціативність людей з інвалідністю: вимога часу - потреба суспільства"
25.10.2016
21 жовтня директор Мелітопольського міського центру зайнятості Юрій Онищенко взяв участь у Майстерні громадської участі у форматі Open Space за темою: "Ініціативність людей з інвалідністю: вимога часу - потреба суспільства". Захід проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького в межах проекту "Регіональні Голоси - Створюємо Мости для Демократії", який реалізує Науково-методичний центр освіти дорослих МДПУ у партнерстві з Благодійним об'єднанням "Соціальний фонд" за підтримки Представництва німецької організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Під час дискусії учасники заходу обговорили основні шляхи подолання перепон, з якими зустрічаються люди з обмеженими фізичними можливостями у своєму житті »
"Мобільний соціальний офіс" працював в центрі зайнятості
25.10.2016
З настанням опалювального сезону питання комунальних тарифів стоїть дуже гостро серед населення, особливо серед безробітних. Для інформування про оформлення житлових субсидій 19 жовтня 2016 року "мобільний соціальний офіс" проводив свою роботу в Південному районному центрі зайнятості м. Запоріжжя »
"PROFITDAY" у Мелітополі
24.10.2016
Молодь - рушійна сила сучасного суспільства. Але, не дивлячись на високий інтелектуальний потенціал та мобільність, молодим людям не вистачає трудового та життєвого досвіду. Тому одним з перспективних направлень молодіжної політики є забезпечення цієї категорії робочими місцями.
21 жовтня з метою підтримати молодь та внутрішньо переміщених осіб на ринку праці, допомогти реалізувати свій потенціал, на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій ВМУРЛ "Україна" відбувся День кар'єри »
"Абітурієнт - 2017" у Якимівському районі
24.10.2016
Добрі традиції не змінюємо. Тому вже не один рік поспіль Якимівським районним центром зайнятості в жовтні, проводиться профорієнтаційна акція "Абітурієнт" »
Огляд регіональних ЗМІ
На ринку праці найбільший попит - на висококваліфікованих робітників
25.10.2016
Протягом січня-вересня 2016 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 61,3 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 11,2% менше минулорічного показника.
За сприяння служби зайнятості протягом цього періоду 20,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 486 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 177 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи; 7 тис. безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку 2016 року 111 громадян отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, з яких 109 осіб - старше 45 років »
Працевлаштування молоді: підсумки "Місячника зайнятості молоді"
24.10.2016
Обласна служба зайнятості підвела підсумки "Місячника зайнятості молоді", який проводився протягом вересня в кожному міському та районному центрах зайнятості. За статистикою, протягом вересня отримали статус безробітного 14,5 тис. осіб у віці до 35 років »
Які професії найбільш затребувані в Запорізькій області
21.10.2016
У Запорізькій області на 1 жовтня на обліку в центрах зайнятості значилося 18,8 тис. безробітних.
За інформацією начальника відділу статистики та прогнозування Запорізького обласного центру зайнятості Марини Одинець, кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 жовтня склала 1237 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які сьогодні є попит, є професії висококваліфікованих робітників - слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, швачки та інші представники робочих професій. Попитом також користуються фахівці з високим рівнем кваліфікації - бухгалтери з відповідним досвідом роботи, менеджери, лікарі »
Корисно шукачам роботи
Як підвищити свою продуктивність?
21.10.2016
Ти незадоволений, бо нічого не встигаєш? Ось кілька простих порад, які дозволять тобі ефективно працювати: »
Вибір професії
Приазовські школярі у гостях у роботодавців
24.10.2016
19 жовтня 2016 року фахівці Приазовського районного центру зайнятості для учнів Олександрівської ЗОШ організували та проведели професіографічну екскурсію на підприємство ТОВ "Олександрівка". Підприємство займається вирощуванням зернових та олійних культур і є одним із ринкоутворюючих підприємств району та базовим підприємством сіл Олександрівка та Дівнинське »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
21.10.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати