19 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець"
20 вересня 2017 року об 11-00 у Запорізькому обласному центрі зайнятості планується проведення загальнообласного дня "Ярмарок вакансій" за професією військовослужбовець »
Ярмарок вакансій ТОВ "Запорізький титаномагнієвий комбінат"
21 вересня 2017 року об 11-00 у каб. 500 у Запорізькому обласному центрі зайнятості (за адресою вул. Незалежної України 56-а) відбудеться ярмарок вакансій ТОВ "Запорізький титаномагнієвий комбінат" за посадами "токар", "слюсар-ремонтик", "електрогазозварник", "машиніст крану", тощо »
Місячник зайнятості молоді
В період 01 по 30 вересня 2017 року в Запорізькій області традиційно проводитиметься акція "Місячник зайнятості молоді".
У цей період в базових центрах зайнятості будуть проведені заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості молоді, в тому числі із числа громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 18 по 22 вересня 2017 року
18.09.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
"Служба зайнятості буде реформуватися у відповідності до того виду, в якому вона потрібна суспільству" - Ю. Жовтяк
19.09.2017
19 вересня з робочим візитом до м. Запоріжжя для ознайомлення з роботою Запорізької обласної служби зайнятості прибула заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.
Програмою перебування передбачено відвідування та ознайомлення з роботою центрів зайнятості та обговорення нагальних питань діяльності в умовах реформування »
Результат ярмарку - працевлаштування
18.09.2017
Нещодавно до міського центру зайнятості на ярмарок вакансій завітали представники ТОВ "Біол" - одного з найвідоміших в Україні та за її межами підприємств з виготовлення посуду. Після спілкування з безробітними їх було запрошено відвідати "Біол", побачити виробництво "вживу", задати актуальні питання. Такою можливістю скористався Володимир Сокольніков, демобілізований учасник АТО »
Почесна професія
15.09.2017
13 вересня 2017 року в приміщенні Розівського районного центру зайнятості відбулась "Презентація професії - військовослужбовець за контрактом" для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості »
Місячник зайнятості молоді триває. "Моє покликання"
15.09.2017
Триває плідна співпраця Мелітопольського міського центру зайнятості з Централізованою бібліотечною системою в рамках проекту "Твоя кар'єра - в твоїх руках". У період проведення Місячника зайнятості молоді, на базі бібліотеки ім. Горького, 13 вересня була організована зустріч з учнями старших класів гімназії №19 »
Огляд регіональних ЗМІ
У Запорізькій області на 76% зросла кількість вакансій
18.09.2017
Кількість безробітних в Запорізькій області станом на 1 вересня 2017 року, в порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилося на 13% (на 2,4 тис.) І склало 16,7 тис. осіб.
За інформацією прес-служби ЗОДА, по Україні аналогічний показник за останній рік скоротився на 12% (на 44 тис.), Чисельність безробітних склала 312 тис.
Станом на 1 вересня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 10 безробітних, тоді як рік тому - 19, тобто цей показник скоротився майже вдвічі.
Протягом січня-серпня 2017 року за сприяння служби зайнятості 17,8 тис. Безробітних знайшли роботу »
Ринок праці Запорізької області
15.09.2017
Станом на 8 вересня 2017 року чисельність безробітних громадян по області становила 16,4 тис. осіб »
На Запоріжжі вдвічі скоротилася черга безробітних на одну вакансію
14.09.2017
Загальна кількість безробітних у Запорізькій області зменшилася лише на 13%, зате побільшало вакансій »
Корисно шукачам роботи
10 речей, без яких неможливо стати лідером
14.09.2017
У всіх лідерів є спільні риси
Лідер вміло керує людьми і знає, як використовувати сильні сторони своєї команди на благо бізнесу або проекту. Якщо ви хочете стати хорошим керівником, то для успішного управління командою вам доведеться вчитися певним навичкам, будучи підлеглим »
Вибір професії
Мандрівка у PROFI LAND
18.09.2017
Різнобарвний професійний світ. Як не розгубитися? Як знайти своє покликання? На ці питання знаходити відповіді учні 7-А класу Мелітопольської гімназії №19 під час квест-гри, організованої міським центром зайнятості.
"Сьогодні ми не будемо сидіти у класі, ми віртуально помандруємо у загадкову Країну Професій. Будемо проходити станції, відгадувати ребуси та вікторини, проявляти свої таланти та здібності", - підкреслила на початку зустрічі профконсультант центру Ірина Волкова »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
15.09.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати