26 лютого 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукАнонси подій
Увага! Пряма лінія!
Увага! Пряма лінія!
У вівторок, 28 лютого 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на питання зайнятості населення та реформування служби, модернізації надання послуг відповість директор Запорізького обласного центру зайнятості Дуднік Ірина Олександрівна »
Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир"
З 16 лютого по 16 березня 2017 року в Запорізькій області проводиться Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир".
Основною метою місячника, який проводиться 9 рік поспіль, є розширення уявлень шкільної молоді про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, підвищення мотивації до вибору робітничих професій »
Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія
Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »
Календарний графік заходів, що планується провести обласною службою зайнятості з 20 по 28 лютого 2017 року
20.02.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Запорізької області: ярмарки вакансій, круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо »
Новини
Розпочинається проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні"
Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".
Регіональний підрозділ громадської організації "Центр Зайнятості Вільних Людей" адмініструє проект у м. Запоріжжі та області.
Проектом передбачено надання грантів у двох компонентах: самозанятість та розвиток мікропідприємництва »
Запорізьке обласне відділення ФСЗІ нагадує, що 01 березня 2017 року закінчується термін подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2016 рік до Фонду соціального захисту інвалідів
До уваги роботодавців!
Запорізьке обласне відділення ФСЗІ нагадує, що 01 березня 2017 року закінчується термін подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2016 рік до Фонду соціального захисту інвалідів.
Прийом звітів від роботодавців здійснюється за адресою (фактична адреса відділення Фонду):
м. Запоріжжя. пр. Соборний 152, 5 поверх, кімн. №№ 521, 522.
Зупинка транспорту "Пл.Пушкіна", тел. (0-61) 787-50-64
Адреса для звітів, які надсилаються поштою:
69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147 »
Ярмарок вакансій - зручний формат спілкування
24.02.2017
24 лютого у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат". Майже 70 безробітних прийшли на зустріч з роботодавцем.
Начальник відділу кадрів та підготовки кадрів Запорізького титано магнієвого комбінату Игорь Привезенцев розповів присутнім про підприємство та його перспективи розвитку, та зауважив , що у зв'язку із проведенням модернізації підприємства виникає потреба в кваліфікованих кадрах »
Відвідай підприємство - отримай роботу
23.02.2017
21 лютого на базі ТОВ "Центр стратегічного розвитку території" у м. Мелітополь, відділом взаємодії з роботодавцями Мелітопольського міського центру зайнятості було організовано презентацію роботодавця.
Директор Центру Андрій Орлов ознайомив безробітних громадян з наявними вакансіями, вимогами до претендентів та об'єктом робіт. Підприємство займається будівництвом житлових приміщень, тому підбирає кваліфікований робітничий персонал. Також, керівництво Центру надає можливість пройти стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням »
Огляд регіональних ЗМІ
Кількість безробітних зменшилася на 15,8%
24.02.2017
Станом на 1 лютого 2017 року порівняно з відповідною датою минулого року кількість безробітних становила 25,0 тис. та зменшилася на 15,8%. Кількість осіб, які отримують допомогу по безробіттю, скоротилася на 16,8% (до 19,2 тис. осіб).
Дані щодо безробіття не коректно порівнювати з показниками попередніх місяців, оскільки ринку праці притаманні сезонні коливання. Кількість зареєстрованих безробітних щорічно має пікові періоди зростання - з листопада попереднього року до березня наступного року. Станом на 1 січня 2017 року кількість безробітних становила 23,3 тис. осіб, на 1 грудня 2016 року - 20,4 тис. осіб. Станом на 1 січня 2016 року кількість безробітних становила 28,4 тис. осіб, станом на 1 грудня 2015 року - 25,9 тис. осіб »
Про проведення Місячника профорієнтації "Професійний орієнтир" та підсумкової акції "Зроби правильний вибір"
23.02.2017
З метою розширення профорієнтаційної обізнаності молоді, батьків та вчителів, усвідомленого вибору професії та підвищення мотивації до вибору робітничих професій старшокласників, Департамент освіти та науки Запорізької обласної держадміністрації та Запорізький обласний центр зайнятості ініціювали проведення центрами зайнятості Запорізької області та органами освіти районних (міських) рад Місячника профорієнтації "Професійний орієнтир" з 16 лютого по 16 березня 2017 року »
Якимівських школярів агітували йти в рятувальники
22.02.2017
Для того, щоб познайомити школярів з професією рятувальника, фахівці Якимівського районного центру зайнятості провели для учнів професіографічну екскурсію.
Дев'ятикласники Якимівської ЗОШ № 2 в супроводі фахівця центру зайнятості Наталії Богушко і шкільного психолога Ольги Королькової побували в рятувальної частини ГСЧС »
Корисно шукачам роботи
Секрети пошуку роботи: колекціонуйте відмови і дивуйте роботодавця
23.02.2017
Пошук роботи - це завжди випробування. Здається, що роботи немає, а в тих вакансіях, що є - занадто високі вимоги. Ще більше стресу додає співбесіда.
Кадровий портал rabota.ua разом з кар'єрним консультантом Тетяною Волошиної розповів про правила, завдяки яким ефективність пошуку роботи зростає »
Вибір професії
Школярі завітали з професіографічною екскурсією до військової частини
24.02.2017
В рамках проведення Місячника профорієнтації "Професійний орієнтир" 22 лютого, фахівцями Шевченківського районного центру зайнятості для випускників Запорізької гімназії №93 та ЗНВК №111 була проведена професіографічна екскурсія до військової частини ППВ 0105.
Головною метою проведення заходу є формування позитивного відношення до служби в Збройних силах України та ознайомлення з професією "військовослужбовець за контрактом" »
Мережа професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
Інформація про професії, за якими здійснюється професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Орієнтуємо на робітничу професію  »
"Пряма" телефонна лінія
Зателефонуйте за номером 0 (612) 36-14-71 та отримайте кваліфіковані відповіді, а також консультації щодо послуг, які надаються службою зайнятості  »
Підприємствам терміново потрібні
10.02.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
16.10.2015
Гаряча лінія облдержадміністрації
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
- досвід роботи
- наявність кількох дипломів про освіту
- рекомендації поважних осіб
- власні симпатії
- мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати