22 сiчня 2018
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

З активною молоддю - у перспективне майбутнє
 
12.01.2018  |  Мелітопольський МЦЗ версія для друку
З активною молоддю - у перспективне майбутнє

Закінчилися зимові канікули. Невгамовні, завзяті та активні учні шкіл повернулися до занять. З ними активізувалась й профорієнтаційна робота.

12 січня до Мелітопольської гімназії №5 завітали фахівці Мелітопольського міського центру зайнятості. Познайомитись з професійним світом, дізнатися про різнобарв’я професій мали можливість школярі 7-х класів.

«Кожна людина хоча б раз у житті обирала собі професію і впевнена, що знає, як це правильно робити. Але є декілька важливих моментів підходу до вибору професії. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості, не слід забувати й про потреби ринку праці. Обираючи майбутню професію, варто відштовхуватися від трьох ключових слів: хочу, можу, потрібно», – зазначила профконсультант центру зайнятості.

Під час заходу хлопці та дівчатка ділилися своїми думками про цікаві професії, якими треба володіти якостями, де шукати необхідну інформацію. Сучасні діти дуже мобільні, тому із зацікавленням відреагували на появу додатку на Android «Центр професійної орієнтації», завдяки якому можна знайомитись з професійним світом, проходити тестування, дивитися пізнавальне відео про типи професій. 

На завершення зустрічі учням презентовані оновлені буклети від обласної служби зайнятості «Ким бути? або обираємо професію за схильностями».