21 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Мотивували молодь до праці
 
08.09.2017  |  Мелітопольський міський центр зайнятості версія для друку
Мотивували молодь до праці

Молодь – головна рушійна сила сучасного суспільства. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, формувати майбутнє країни. Тому одним з перспективних напрямків залучення молоді до суспільних процесів є забезпечення їх робочими місцями.

З кожним роком вимоги до спеціалістів з боку роботодавців зростають. Необхідно не тільки володіти професійними якостями, але й активно включати особистісні ресурси: уміння контактувати, знаходити конструктивні рішення, бути готовим постійно навчатися новому. Без мотивації цей процес значно ускладнюється.

З метою допомогти молоді, яка наразі перебуває на обліку у Мелітопольському міському центрі зайнятості, у рамках Місячника молоді, організовані тематичні семінари та тренінги. 7 вересня на такий захід завітала засновник та керівник тренінгового центру у Мелітополі «ТОВ EXPERT-INFO» Олена Коломоєць.

Бізнес-тренер акцентувала увагу на складових успіху. Як не дивно, але формула «Хочу-Можу-Треба» спрацьовує не тільки при визначенні професійного шляху для школярів, але й демонструє позитивні результати для дорослого населення. 

«Мотивувати себе непросто, треба знайти ціль, заради чого ви це робите, чого чекаєте? Але якщо вам вдасться відповісти на ці питання, картина під назвою «Життя» заграє новими барвами, адже ви самостійно будете її наповнювати змістом та фарбами», – підкреслила коуч.

Молоді люди активно включилися до роботи, розмірковували над проблемними питання та обирали свій шлях самореалізації.