24 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Робота для студентів в Інтернеті: чи варта гра свічок
 
08.09.2017  |  Ю. Манойлова - заступник начальника відділу організації профорієнтації версія для друку
Робота для студентів в Інтернеті: чи варта гра свічок

1396531286Сьогодні мережа Інтернет рясніє різними провокаційними оголошеннями, що пропонують заробити нечувану суму за один тиждень. За цими закликами, зазвичай, стоїть звичайна вірусна реклама, що наповнює кишені власників сайтів, на які робиться перехід після кліку мишкою. Проте серйозні молоді люди, які розпочинають свій життєвий шлях у якості студента одного з вишів, обізнані, що дистанційна робота дійсно може стати непоганою фінансовою допомогою. Тому перед такою аудиторією правомірно постає питання: а чи є в Інтернеті робота для студентів, або це черговий міф, вигаданий творцями масової реклами?

Щоб відповісти на це запитання, слід максимально об'єктивно оцінити свої здібності та можливості. Без кваліфікації, навичок і умінь заробіток в мережі Інтернет може зажадати значного часу з мінімальною фінансовою віддачею.

Основна область, на яку студентам усіх спеціальностей варто звернути увагу, - це написання рефератів і розв’язання контрольних для учнів середніх шкіл. Студенти-філологи можуть спробувати себе у сфері переказів і копірайтингу. Учням факультетів точних наук можна зайнятися вивченням азів програмування і механізмів пошукового просування. Творчі особистості можуть спробувати себе в web-дизайні, розробці рекламних слоганів, банерів та інших елементів онлайн-реклами.

При цьому слід точно визначити власну планку запитів. Якщо вас влаштовує невеликий підробіток вдома, що дозволяє без особливої ​​напруги заробити невеликі гроші, то запропонуйте себе в якості переписувача текстів чи розповсюджувача новин, перероблених з вихідного матеріалу. Але якщо вам потрібен стабільний заробіток з перспективою росту - вивчайте мови програмування, вчіться працювати з шаблонами сайтів, практикуйтеся в написанні рекламних текстів, пробуйте свої сили в продажу реклами та інформації. Зрозуміло, що на такі заняття необхідна велика кількість часу і терпіння, а матеріальна віддача може виявитися тільки в осяжному майбутньому.

Однак перш ніж пускатися у пошуки роботи в Інтернеті, спробуйте оцінити вакансії, запропоновані на сайтах з працевлаштування. На високо відвідуваних ресурсах вас чекає гідний вибір заявок від роботодавців, в тому числі і робота на віддаленій основі. Набагато простіше вибирати з підібраних пропозицій, ніж шукати роботу самостійно. Тому саме такі майданчики користуються високою популярністю у студентської аудиторії.