14 грудня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Огляд регіональних ЗМІ

Якимівський район - лідер рейтингу за перше півріччя
 
11.09.2017  |  За матеріалами сайту ЗОДА, 11.09.2017 версія для друку
Якимівський район - лідер рейтингу за перше півріччя

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області  за І півріччя 2017 року.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-червня 2017 року здійснено за 30 показниками (для міст обласного значення – за 25 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

Перший напрямпромисловість та розрахунки за енергоносії (5 показників). За оцінкою результатів діяльності до трійки лідерів увійшли: серед районівРозівський, Великобілозерський, Пологівський; останнє місце посів Кам'янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення  лідерами є Бердянськ, Енергодар і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

За  напрямомнаселення та ринок праці (6 показників) до трійки лідерів увійшли:  Вільнянський, Мелітопольський і  Василівський райони; на останньому місціЗапорізький район; серед міст обласного значення  лідерують  Мелітополь, Запоріжжя та Енергодар; останнє місцеБердянськ..

Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за січень-червень 2017 року виглядає таким чином:

Група лідерів: 1 місцеЯкимівський район, 2 місце - Розівський район, 3 місце - Оріхівський район.

Група аутсайдерів: 17 місце - Василівський район ,18  місце - Кам'янсько-Дніпровський район, 19 місце - Веселівський район, 20 місце - Михайлівський район.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА