12 грудня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Підтримка ВПО у центрах зайнятості
 
12.09.2017  |  Мелітопольський міський центр зайнятості версія для друку
Підтримка ВПО у центрах зайнятості

8 вересня у Мелітопольському міському центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних внутрішньо переміщених осіб з метою підтримки і адаптації на ринку праці та сприяння у працевлаштуванні. Участь у заході взяла фахівець Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Тимофєєва.

Фахівець з профорієнтації Ірина Волкова ознайомила слухачів із ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості ВПО. Також присутні отримали інформацію про послуги місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та про підтримку Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє».

Фахівці зазначили, що сьогодні значно збільшилась кількість грантових проектів, які пропонуються для внутрішньо переміщених осіб, зросла можливість за допомогою фінансової підтримки зайнятися підприємницькою діяльністю, скористатися  відповідними платформи, які вже діють для майбутніх бізнесменів з числа ВПО.

Спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Тимофєєва акцентувала увагу на послугах, які надає безпосередньо центр переселенцям та їх сім’ям, а також запросила на тренінги за спеціальними програмами, спрямованими на адаптацію дітей до нормальних умов життя після отриманого стресу. До речі, центр відкрив курс з арт-терапії як для дітей учасників АТО, так і ВПО.

Організатори мають надію, що ця актуальна інформація стане у нагоді та всі учасники семінару зможуть використати отриманні знання для активного пошуку роботи та реабілітації.