19 сiчня 2018
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

"Мудрий той, хто знає потрібне, а не багато!" - Есхіл
 
17.11.2014  |  Відділ організаційної та інформаційної роботи версія для друку
"Мудрий той, хто знає потрібне, а не багато!" - Есхіл

IMG_7155Сьогодні в бізнес-класі Запорізького обласного центру зайнятості пройшов семінар для безробітних громадян, які виявили бажання зайнятись підприємницькою діяльністю. Захід пройшов за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

IMG_7145«Коли вакансій обмаль, самозайнятість – єдиний спосіб знайти своє місце на ринку праці. З початку року за допомогою центру зайнятості майже 700 осіб скористались такою нагодою» - звернулась до присутніх начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Анжела Дощенко. – «В нашому бізнес-класі зібрані різноманітні матеріали з підприємництва, підбірка змін у законодавстві, зразки складання бізнес-планів. Весь цей матеріал, у зручний для Вас час, можете подивитись та отримати кваліфіковану консультацію, відвідавши обласний центр зайнятості».

Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко розповів про головні складові ведення успішного бізнесу: «Підприємництво являє собою силу креативного мислення, діючу на ринках і у виробництві, одночасно створюючи нові продукти і людей бізнесу.

Креативне мислення забезпечує динамічний і довгостроковий економічний зріст».

Зустріч пройшла у конструктивному діалозі. Всі бажаючі мали можливість поспілкуватись з організаторами заходу, задати хвилюючі їх запитання.