25 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Роз'яснюємо ризики нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми
24.11.2017

В рамках інформаційної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності з питань протидії торгівлі людьми 23 листопада 2017 року у Вільнянському районному центрі зайнятості пройшов семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі представника Вільнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в.о. начальника відділу соціальної роботи Катерини Сисенко та начальника Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Ольги Крохмаль.
Метою даного семінару було підвищення обізнаності безробітних щодо національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми »

Обери шлях до професійної кар'єри
24.11.2017

23 листопада на базі Мелітопольського міського центру зайнятості проведено профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами за участю Запорізького обласного центру професійної реабілітації інвалідів.
Фахівці навчального центру ознайомили запрошених на захід з процедурою вступу та проходження навчання »

Інформуємо та консультуємо
24.11.2017

Напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні та в рамках проведення Декади зайнятості осіб з інвалідністю, у тому числі учасників антитерористичної операції 23 листопада 2017 року Вільнянським районним центром зайнятості проведено спільний захід за участі представників управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Світлани Томчаковської, управління Пенсійного фонду Надії Бєрєснєвої та спеціаліста Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Ольги Яковлєвої.`
Учасники заходу отримали інформацію щодо послуг, які надаються особам з інвалідністю: можливість проходження навчання за обраною професією (спеціальністю); отримання матеріальної допомоги на оздоровлення та інше »

ТОВ "НВП "Ріст" пропонує роботу
24.11.2017

23 листопада 2017 року в Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбувся "Ярмарок вакансій" ТОВ "НВП "Ріст". Цей захід відвідали 40 громадян, в тому числі 33 безробітних, які перебувають на обліку в Новомиколаївському районному центрі зайнятості.
Менеджер з персоналу ТОВ "НВП "Ріст" Альона Ейсмонт розповіла присутнім про актуальні вакансії на підприємстві. На сьогодні підприємству край необхідні токарі, слюсарі-ремонтники, слюсарі-інструментальники, електрогазозварники, енергетики, підсобні робітники та інші »

"Вам потрібна робота, нам потрібні працівники. ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" запрошує на роботу"
23.11.2017

Такими словами розпочав свій виступ начальник відділу кадрів і підготовки персоналу підприємства ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" Ігор Привезенцев на ярмарку вакансій в Запорізькому обласному центрі зайнятості.
23 листопада 2017 року на замовлення ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" відбувся ярмарок вакансій. Подібні заходи вже стали традиційними у нашому місті. Ось і сьогодні близько 50 осіб з числа безробітних громадян прийшли поспілкуватися з представниками кадрової служби підприємства та ознайомитися з наявними вакансіями »

Профорієнтаційний квест у Якимівській гімназії
23.11.2017

Вибір професії - це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Від правильного вибору професії у великій мірі залежить задоволення людиною своєю долею, її щастя. Системна профорієнтаційна робота фахівців Якимівського районного центру зайнятості спрямована на допомогу молоді з вибором майбутньої професії.
22 листопада 2017 року в НВК Якимівська гімназія" пройшов профорієнтаційний квест "Шлях до професії" для учнів 10 класу »

Декада зайнятості осіб з інвалідністю розпочата
23.11.2017

В рамках проведення Декади зайнятості осіб з інвалідністю 22 листопада 2017р. в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся захід, який допоміг визначити власні позитивні якості, розширити знання та уявлення про самооцінку особистості людей з особливими потребами »

Моє професійне майбутнє
22.11.2017

Як зорієнтуватися в різноманітному морі професій і вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати життєвий шлях? Як дізнатися про свою професійну придатність? На виконання угоди про співпрацю з Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді фахівці Запорізького обласного центру зайнятості відділу організації профорієнтації 21 листопада поточного року провели на базі PROFI центру профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу "Моє професійне майбутнє" для випускників, які позбавлені батьківського піклування »

Презентуємо роботодавця безробітним
22.11.2017

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації - можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з'ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.
21 листопада 2017 року фахівці Шевченківського районного центру зайнятості в рамках акції "Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного" провели презентацію професії "архіваріус" для осіб з обмеженою працездатністю на підприємстві КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" »

На часі. Ефективна робота - запорука успіху
21.11.2017

Сьогодні, 21 листопада, у Запорізькому обласному центрі зайнятості проходить нарада - семінар за участю заступників директорів - технологів, начальників відділів надання соціальних послуг міських, Токмацького міськрайонного, районних у м. Запоріжжя та районних центрів зайнятості.
Заступник директора ЗОЦЗ Тетяна Кошечко підвела підсумки роботи центрів зайнятості області за 10 місяців 2017 року та окреслила пріоритетні завдання (в умовах реформування СЗ) до кінця поточного року »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »