25 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Правова допомога та Ярмарок вакансій на Гуляйпільщині
22.09.2017

20 вересня 2017 року в Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники (Гуляйпільського бюро правової допомоги) Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районного військового комісаріату.
Директор центру зайнятості, Наталя Троян розповіла про стан ринку праці, права та обов'язки безробітних, про актуальні вакан »

За круглим столом обговорюємо питання зайнятості молоді
22.09.2017

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян, в Запорізькій області у вересні традиційно проводиться акція "Місячник зайнятості молоді". В рамках місячника 20 вересня 2017 року у приміщенні Розівської районної держадміністрації було проведено засідання "За круглим столом" з питань забезпечення зайнятості молоді, у тому числі на перше робоче місце, з залученням представників місцевих органів влади, голів селищної та сільських рад, роботодавців, громадських організацій »

Ярмарок вакансій ТОВ "Метінвест - Промсервіс"
22.09.2017

19 вересня в Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся масштабний ярмарок вакансій за участю представників ТОВ "Метінвест - Промсервіс". Підприємство спеціалізується на ремонті металургійного обладнання, виконує важливе завдання - забезпечує ремонту безпеку та підвищення прозорості в управлінні ремонтами на промислових майданчиках Групи Метінвест.
Під час заходу анонсовано умови праці на підприємстві, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників »

Комплексний підхід до надання послуг клієнтам служби зайнятості
22.09.2017

На сьогоднішній день проблема психологічної підтримки учасників АТО потребує відповідального відношення та компетентного ставлення. Тому, основний акцент в профорієнтаційній роботі з даною категорією безробітних ставиться на проведенні професійної консультації та профконсультаційної бесіди. Особливого значення заслуговує використання методів формування мотивації до працевлаштування »

Єдиний офіс соціальних служб
22.09.2017

З метою підвищення ефективності системи надання жителям міста соціальної підтримки та для здійснення виїзного обслуговування населення, при управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради створено "мобільний соціальний офіс" . Так 14 вересня 2017 року такий мобільний офіс працював в приміщенні Південного районного центру зайнятості м. Запоріжжя в рамках Дня відкритих дверей. Прослухати інформацію про правила оформлення субсидій та законодавчі норми оформлення пенсій завітало 38 безробітних Консультації надали представники Південного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України »

Є робота! Працевлаштування на стабільне підприємство міста
21.09.2017

21 вересня 2017 року у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат". На зустріч завітали більше 40 осіб з числа безробітних громадян, які виявили бажання ознайомитися з переліком вакансій на підприємстві, діяльністю підприємства та поспілкуватися безпосередньо з представниками кадрової служби
Під час ярмарку начальник відділу кадрів і підготовки персоналу Ігор Привезенцев презентув своє підприємство, надав розширену інформацію про вакансії, відповів на запитання присутніх у залі »

Легальна зайнятість - впевненість у майбутньому
21.09.2017

Мелітопольським районним центром зайнятості активно проводиться робота із пропаганди легальної зайнятості серед незайнятого населення району. Інформацію щодо переваг та недоліків легального працевлаштування можна отримати на семінарах різної тематичної направленості »

Роз'яснюємо безробітним правові питання
21.09.2017

20 вересня 2017 року в Оріхівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб старше 50 років. Проведення такого семінару зумовлено численними питаннями безробітних про вік виходу на пенсію, наявність необхідного страхового стажу для призначення пенсії, проблемами у працевлаштуванні, майбутньою пенсійною реформою »

На військову службу за контрактом вже відправилися 130 колишніх безробітних
20.09.2017

20 вересня в Запорізькому обласному центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій за професією "військовослужбовець за контрактом" для безробітних громадян м. Запоріжжя, за участю представників Запорізького обласного військового комісара
Аналогічні заходи систематично проводяться в усіх центрах зайнятості області. Сьогодні дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію прийшли понад 50 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя »

Працевлаштування ВПО - пріоритет служби зайнятості
20.09.2017

Одним з важливих критеріїв життя є допомага людям. Саме цим керувалась Юлія Губіна, коли працевлаштовувалась до КУ "Центр соціальних послуг".
Життя так склалося, що Юлії довелося змінити своє розмірене життя на Донеччині на життя у привітному селищі Веселе. У пошуках роботи вона звернулась до Веселівського районного центру зайнятості. Фахівці центру відразу відчули у цієї жінки великий внутрішній порив допомагати людям. Саме тому адресували її до КУ "Центр соціальних послуг" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »