26 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Анонси подій

Місячник зайнятості молоді

В період 01 по 30 вересня 2017 року в Запорізькій області традиційно проводитиметься акція "Місячник зайнятості молоді".
У цей період в базових центрах зайнятості будуть проведені заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості молоді, в тому числі із числа громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню »

Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія

Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ ІЗ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Якщо Ви бажаєте працевлаштуватися - зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку роботи »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »