25 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Анонси подій

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2018 році професійного навчання зареєстрованих безробітних

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2018 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання за професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань)
Документи про участь у Відборі можуть надсилатися або подаватися до Запорізького обласного центру зайнятості з моменту опублікування даного оголошення до 09 години. 15.12.2017 року за адресою: 69037 м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 56-а (кабінет № 504). Довідки за телефоном: 239-80-83.
Розкриття конвертів з пропозиціями навчальних закладів відбуватиметься о 10 годині 15.12.2017 року в Запорізькому обласного центру зайнятості за адресою: 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України - 56а, кабінет № 515 »

Декада зайнятості осіб з інвалідністю

З 20 по 30 листопада 2017 року в Запорізькій області триватиме акція "Декада зайнятості осіб з інвалідністю, у тому числі учасників антитерористичної операції".
У цей період в базових центрах зайнятості будуть проведені заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості осіб цих категорій »

Військовослужбовець за контрактом - особлива та почесна професія

Захищати Батьківщину - це почесно!!!
У 2017 році продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом. З метою подальшого вдосконалення системи навчання військовослужбовців та приведення її до стандартів НАТО кожен військовослужбовець обов'язково направляється військовим комісаріатом до одного з навчальних центрів Збройних Сил України, де проходить підготовку за фахом. Для тих, хто раніше не проходив військову службу терміни підготовки у навчальних центрах збільшено до 3-5 місяців, залежно від військової спеціальності. Після успішного складання заліків з предметів навчання воїни направляються для подальшого проходження служби до військових частин, у тому числі, в район проведення антитерористичної операції.
На даний час система підготовки військовослужбовців Збройних Сил України постійно розвивається з урахуванням досвіду виконання завдань антитерористичної операції »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »