22 листопада 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

У Запоріжжі пропозиції промисловців схвалив обласний комітет сприяння зайнятості населення
21.11.2017

Пропозиції від Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" щодо стабілізації ситуації на регіональному ринку праці схвалив обласний координаційний комітет сприяння зайнятості населення на своєму засіданні, що підбив підсумки роботи за звітний період та визначив основні напрямки на перше півріччя 2018 року.
За статистикою, кількість безробітних значно скоротилась. За даними обласного центру зайнятості, Запорізька область відзначилась рекордним показником по всій Україні у 2015 році, коли на одну вакансію претендувало 185 осіб, щоправда, наступного - було уже 46, а станом на 1 січня нинішнього - 10 »

Запорізьким випускникам шкіл та переселенцям допоможуть у працевлаштуванні
20.11.2017

Стан ринку праці в Запорізькій області, яку роботу пропонують працедавці переселенцям та реалізація програми "Гідна праця" Українського фонду соціальних інвестицій обговорили представники влади, рекрутерських компаній та громадськості під час круглого столу "Пошук роботи - пошук себе".
В обговоренні проблем та можливостей працевлаштування взяли участь представники Запорізького обласного центру зайнятості населення , Департаменту соціального захисту населення, Департаменту освіти і науки, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, представники громад-партнерів Українського фонду соціальних інвестицій з м. Мелітополь, м. Токмак, селища Комиш-Зоря Більмацького району, представники професійних рекрутерських компаній, переселенці, представники громадського сектору »

КВК - це весело
17.11.2017

Грати в КВК вже стало традицією в К-Дніпровському районі. 2017 рік - не виключення. За ініціативою директора Кам'янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Михайла Юхно 10 листопада 2017 року в приміщенні районного будинку культури відбувся профорієнтаційний КВК "Зроби правильний вибір" »

Названо найбільш затребувані професії в Запорізькій області
15.11.2017

За 10 місяців 2017 роки кількість запорожців, що стоять на обліку в центрах зайнятості, зменшилася на 10,6%, в порівнянні з минулим роком. Кількість безробітних склала майже 58,5 тисяч чоловік.
З початку року роботодавці області подали до центрів зайнятості майже 39 тисяч вакансій.
Люди активно влаштовуються на нові робочі місця, перенавчаються, підвищують кваліфікацію і навіть відкривають власну справу »

У регіоні зменшилася кількість безробітних
14.11.2017

Обласним центром зайнятості підбито підсумки діяльності за січень-жовтень 2017 року. За цей період комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 58,4 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,6% менше минулорічного показника.
За сприяння служби зайнятості 21,2 тисячі безробітних знайшли роботу, з них 526 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям; 70 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю; 11 громадян старше 45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 7,9 тисячі безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації »

У 2017 році кількість безробітних зменшилась на 10 %
13.11.2017
Співпраця, до якої мають прагнути усі
10.11.2017

На сучасному етапі соціально-економічного розвитку країни одним з найперспективніших напрямів співпраці державної служби зайнятості з підприємствами, організаціями та установами є економічне стимулювання роботодавців усіх форм власності до працевлаштування безробітних »

"Гідна праця": переселенцям пропонують допомогу в пошуку нової роботи
09.11.2017

В рамках проекту "Гідна праця" кожен учасник пропише свій особистий план дій для досягнення мети. За словами організаторів, учасники навчаться активно шукати роботу, презентувати себе, працювати з відмовами і досягати цілей. Проект спрямований на те, щоб переселенці і молодь визначили свій набір знань і навичок, а також зрозуміти, яких компетенцій їм не вистачає. Учасники проекту "Гідна праця" візьмуть участь в тренінгах, модульних програмах, круглих столах, пройдуть курси перекваліфікації та бізнес-курси. Кожному учаснику буде запропоновано те, що йому більше підійде. Програма всіх навчальних заходів буде залежати від можливостей учасників і запиту ринку. Старшокласники зможуть визначити майбутню професію під час тренінгів професійної орієнтації. Загалом, проект буде реалізований в 14 громадах Запорізької, Дніпропетровської і Харківської областей. Проект "Гідна праця" реалізується в партнерстві з місцевою владою і центрами зайнятості »

До подолання безробіття у сільській місцевості застосовують нові підходи
08.11.2017

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Якщо загалом по Запорізькій області за станом на 01.10.2017 року на одне вільне робоче місце претендували 12 безробітних, то на селі - 89.
Для розв'язання цієї проблеми центрами зайнятості укладено угоди про співпрацю з об'єднаними територіальними громадами. З метою оперативного реагування на потреби людей фахівці служби зайнятості щотижнево виїжджають до об'єднаних територіальних громад та надають населенню консультаційні послуги щодо можливості реєстрації, навчання, підвищення кваліфікації, тимчасової зайнятості, реєстрації через інтернет ресурси, можливості відкриття власної справи тощо »

Державна служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства
06.11.2017

Державна служба зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, виходячи з його потреб та можливостей. Сьогодні - це понад 20 послуг, які надаються на безоплатній основі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »