18 жовтня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України "Про зайнятість населення" »

Критерії за якими робота вважається підходящою

Відповідно до статті 46 Закону України "Про зайнятість населення" підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітнаекономічної діяльності в регіоні за минулий місяць. При пропонуванні підходящої роботи враховуються попередня діяльність громадянина, тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, вік, досвід, а також стан ринку праці »

Три поради, як шукати роботу в іншому місті
04.10.2017

Люди тримаються за роботу, а компанії - за фахівців. При цьому трудова міграція, як всередині країни, так і за кордон, не є чимось новим. А переїзд заради роботи - це непростий, але цінний досвід. Фахівці Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підготували кілька порад, які допоможуть в процесі пошуку нової роботи в іншому місті »

5 речей, які потрібно зробити перед виходом на нову роботу
26.09.2017

Початок осені - час помітного пожвавлення на ринку праці, коли багато нарешті вирішуються змінити роботу.
Співбесіда і пов'язані з ним стреси позаду, і ви вже майже готові приступити до нової роботи? Не поспішайте! Фахівці кадрового порталу rabota.ua кажуть, що час, що залишився до виходу на нову посаду потрібно використовувати з розумом і як слід підготуватися.
Отже, представляємо вам список справ, які варто зробити, щоб період адаптації на новому місці пройшов без сучка і задирки »

Яку працю вважають напруженою і які є показники напруженості трудового процесу?
22.09.2017

Функціональне напруження організму під час праці можна охарактеризувати з двох сторін - енергетичного та інформаційного. Перший переважає при фізичній, другий при розумовій праці. Характеристику роботи, що потребує інтенсивної праці головного мозку при отриманні та аналізі інформації, фізіологи називають напруженістю. Напруженість праці - характеристика трудового процесу, що відображає навантаження переважно на центральну нервову систему, органи чуттів, емоційну сферу працівника »

10 речей, без яких неможливо стати лідером
14.09.2017

У всіх лідерів є спільні риси
Лідер вміло керує людьми і знає, як використовувати сильні сторони своєї команди на благо бізнесу або проекту. Якщо ви хочете стати хорошим керівником, то для успішного управління командою вам доведеться вчитися певним навичкам, будучи підлеглим »

Робота для студентів в Інтернеті: чи варта гра свічок
08.09.2017

Сьогодні мережа Інтернет рясніє різними провокаційними оголошеннями, що пропонують заробити нечувану суму за один тиждень. За цими закликами, зазвичай, стоїть звичайна вірусна реклама, що наповнює кишені власників сайтів, на які робиться перехід після кліку мишкою »

Будь пильний: ЯК РОЗПІЗНАТИ аферистів НА САЙТАХ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
31.08.2017

Інтернет не тільки спростив життя, допомагаючи вирішити безліч питань не встаючи з дивана, а й став пасткою для довірливих українців. Поки ЗМІ попереджають наших громадян про шахраїв, які здавалися співробітниками банку, які спритно обчищають карткові рахунки наївних людей, в іншому полі орудують не менш небезпечні аферисти, позбавляючи останніх коштів для існування тих, хто активно шукає роботу. А саме - безробітних, бажаючих скоріше працевлаштуватися і позбутися від цього статусу »

Чи правда, що в 20 знайти роботу легше, ніж в 30
23.08.2017

Скільки б ми не говорили, що можливості знайти роботу однакові для всіх, життя вносить свої корективи. Але навіть якщо шанси і різняться, переваги точно є у кожного віку.
Згідно із законом роботодавець не має права відмовити кандидату через вік. Проте, такі випадки - не рідкість. Кандидати з 15-річним досвідом роботи без сім'ї і дітей при цьому не старше 25 років - нездійсненна мрія кожного ейчара. Додайте сюди прагнення росту, 100500 навичок від роботи з комп'ютером до вміння ворушити вухами, і вважайте, що ви вже прийняті на будь-яку роботу. Тільки ось це нереально. І, здається, деякі роботодавці даний факт не враховують »

8 Лайфхак, які врятують невдале співбесіду
16.08.2017

Чи можна врятувати невдалу співбесіду? Так. Але якщо помітити, що щось пішло не так ще під час бесіди, і спробувати виправити ситуацію по гарячих слідах.
Як зрозуміти, що інтерв'ю близько до провалу?
Ви говорите плутано, хвилюєтеся, неточно формулюєте відповіді або непереконливо презентуєте професійні навички.
Рекрутер або лінійний керівник нудьгує, відволікається, нервує, мовчить, перебиває або задає питання не по темі.
Але все не так страшно »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »