14 грудня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України "Про зайнятість населення" »

Критерії за якими робота вважається підходящою

Відповідно до статті 46 Закону України "Про зайнятість населення" підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітнаекономічної діяльності в регіоні за минулий місяць. При пропонуванні підходящої роботи враховуються попередня діяльність громадянина, тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, вік, досвід, а також стан ринку праці »

Хто чи що заважає обрати професію по душі?
06.12.2017

Душа була первинна, а потім вже тіло. Дуже часто на перше місце ми ставимо тіло і забуваємо про душу. Тіло потрібно одягнути, обігріти, нагодувати. І ти починаєш працювати там, де платять більше, а не за покликом серця. Що ж заважає тобі зробити поворот на триста шістдесят градусів і працювати там, де будеш почувати себе щасливим? »

В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ СИСТЕМУ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ
30.11.2017

Людина за трудову діяльність змінює професію 5-7 разів.Навчання впродовж життя - таку назву має проект Конфедерації роботодавців України, що може зрушити сповільнені, а подекуди, застійні процеси нинішньої ситуації з працевлаштуванням українців »

5 ознак того, що вам запропонують роботу за підсумками співбесіди
24.11.2017

Після інтерв'ю кожен кандидат хоче бути впевненим, що фраза "Ми вам зателефонуємо" означає "Да". Давайте розберемося, які сигнали можуть йому це підказати.
Спеціаліст по роботі з персоналом компанії Work.ua розповідає про ознаки того, що вам, швидше за все, запропонують зайняти вакантне місце після проходження співбесіди »

Чи можна перенести дату співбесіди і як краще це зробити
17.11.2017

За "всесвітнього закону підлості", то, чого ми чекаємо найбільше, іноді трапляється вкрай невчасно. Якщо це "щось" - запрошення на співбесіду, у Work.ua є для вас декілька порад.
Отже, ви довго мріяли про конкретну посаду або про хорошу роботу в принципі. І ось одного разу, в абсолютно невідповідний момент вам дзвонять: робота відмінна, місце підходяще, зарплата на рівні, ось тільки дата не дуже зручна. І ви погоджуєтеся, тому що це ж такий шанс! А потім виявляється, що дата вам не підходить, а переносити вже незручно, і що робити - незрозуміло »

На що звертати увагу при працевлаштуванні
10.11.2017

Ви - випускник вузу із тільки що отриманим дипломом або тільки що звільнилися з попереднього місця за власним бажанням, або потрапили під скорочення, або компанія, де пропрацювали багато років, припинила своє існування, а може, ви - мати, яка багато років провела з дитиною вдома. Загалом, вам потрібна нова робота. Експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua підібрали ряд порад, на що звертати увагу, вибираючи нове місце роботи.
По-перше треба чесно відповісти собі на питання: Для чого Вам потрібна робота? Для поліпшення матеріального становища, для задоволення кар'єрних амбіцій, для напрацювання досвіду? А відповівши на нього, відразу ж поставити другий - на які компроміси я готовий і чи готовий взагалі йти для досягнення мети? Наприклад, чи готовий я заради високої зарплати працювати без перспективи підвищення або, навпаки, схильний працювати за меншу заробітну плату, аби бути начальником і керівником? »

Як стати співробітником класу А
02.11.2017

Низька оплата праці, незручний графік, неповажне ставлення з боку керівництва - все це незнайоме справжнім професіоналам, на яких полюють рекрутери. Висококласних фахівців буквально заманюють на роботу, обіцяючи цікаві бонуси, перспективи і всі умови для комфортної роботи. Кращі вакантні місця завжди дістаються найкращим кандидатам. Як стати бажаним співробітником - читайте в статті »

Як відгукнутися на гарячу вакансію, щоб вас взяли на роботу
27.10.2017

Гаряча вакансія дає вам певні переваги. Її потрібно закрити швидко. А значить, хорошого кандидата не будуть довго мучити роздумами.
Якщо ви перебуваєте в активному пошуку роботи, зверніть увагу на гарячі вакансії. Як правило, вони не затримуються на сайтах з працевлаштування надовго, тому що закрити їх потрібно якомога швидше. А значить, як тільки з'являється гідний кандидат, йому пропонують посаду. І вам важливо опинитися саме цим кандидатом. Що робити? »

Ринок праці восени: де знайти роботу прямо зараз Ситуація на ринку. Держслужбовці "за бортом" і "Діди Морози" на кастингах
20.10.2017

Ринок праці, за даними експертно-аналітичного Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, на початку осені був позитивно динамічний. Стартував бізнес-сезон, фахівці фіксують зростання кількості вакансій.
Згідно з даними Держслужби зайнятості, у вересні на одне робоче місце претендувало 4 безробітних. Втішає лише те, що роком раніше претендентів на вакансію було 7. До слова, з січня по серпень 2017 го з центрами зайнятості України стало співпрацювати на 13% більше компаній, а кількість вакансій в базі виросло на 16%, повідомляє фахівець зі зв'язків з громадськістю Держслужби Костянтин Коваленко. А за рік партнери-роботодавці спільно подали на 43% більше заявок, ніж у вересні 2016 »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »