19 вересня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Обрати професію допоможуть спеціалісти з профорієнтації

Якщо у Вас виникли труднощі у виборі професії звертайтесь до служби зайнятості. Ми допоможемо визначитись у сфері трудової діяльності із застосуванням сучасних психодіагностичних методик, надамо поради щодо можливих шляхів професійного навчання »

Мандрівка у PROFI LAND
18.09.2017

Різнобарвний професійний світ. Як не розгубитися? Як знайти своє покликання? На ці питання знаходити відповіді учні 7-А класу Мелітопольської гімназії №19 під час квест-гри, організованої міським центром зайнятості.
"Сьогодні ми не будемо сидіти у класі, ми віртуально помандруємо у загадкову Країну Професій. Будемо проходити станції, відгадувати ребуси та вікторини, проявляти свої таланти та здібності", - підкреслила на початку зустрічі профконсультант центру Ірина Волкова »

На часі - робітничі професії. Слюсар-інструментальник
14.09.2017

Запорізький край з давніх-давен займається промисловістю, у нас знаходяться гі-ганти металургійної промисловості. За статистичними даними в нашому регіоні дуже ак-туальні робітничі професії.
Сьогодні ми розглянемо найбільш поширену робітничу професію слюсаря-інструментальника »

Електромонтер
08.09.2017

Електромонтер - одна з передових і затребуваних професій на ринку праці. Від безперебійної роботи електрообладнання багато в чому залежить ефективність будь-якого виробничого об'єкта. Важливо й те, що професійні навички електромонтера корисні в побуті »

Формуємо цілеспрямовану молодь
30.08.2017

Кілька днів залишилось до початку нового навчального року. Напередодні Дня знань профконсультант Мелітопольського міського центру зайнятості Ірина Волкова взяла участь у серпневій конференції педагогів, класних керівників 9-х, 11-х класів. Захід проходив на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ст. №24.
"Служба зайнятості спільно з органами освіти проводить активну роботу у напрямку профорієнтації учнівської молоді. Новий навчальний рік також буде насиченим та продуктивним. Ми плануємо проводити Дні відкритих дверей, квест-ігри, екскурсії на підприємства, майстер-класи, тренінги, акцію "Випускник-2018", профдіагностику, зустрічі з успішними підприємцями міста та багато іншого. Сподіваємося на вашу підтримку у цій важливій справі", - зазначила фахівець з профорієнтації »

Профорієнтаційне літо
22.08.2017

Для дітлахів літо на березі ласкавого Азовського моря - це довгоочікувані канікули. Ось і цього року корпуси дитячих оздоровчих таборів міста Бердянська наповнилися гомоном та веселим сміхом дітей, які прибули на відпочинок та оздоровлення.
Вихователі оздоровчих закладів заздалегідь попіклувалися про дозвілля відпочиваючих, підготували багато різних заходів, до яких постійно залучаються фахівці Бердянського міського центру зайнятості.
Так, 19 серпня в ДЗОВ "Червона гвоздика" відбулися профорієнтаційні заходи "У світі професій" »

Клінер
17.08.2017

Клінер (cleaning - це "прибирання") - професія зі сфери надання послуг.
Клінінгові бригади займаються комплексним прибиранням офісів, підприємств, складів за допомогою автоматизованих засобів управління. Це не тільки пилососи і машини для обробки паркету, але і устаткування для спецзамовлень. В багатьох офісах використовуються поверхні з каменю (наприклад, мармурові сходи), і для того, щоб відреставрувати, відшліфувати і потім відполірувати до блиску пошкоджену кам'яну основу потрібна і майстерність, і відповідне устаткування »

Літо повчальне та пізнавальне
07.08.2017

Літній період для учнівської молоді - привід відпочити, набратися сил для штурмування нових висот і отримання нових знань. До відповідальних кроків майбутнього відноситься й обрання професії. Не завжди хлопці та дівчата можуть стовідсотково відповісти на питання "Чого я хочу? Які для цього маю якості? Де зможу реалізувати потенціал?". Це і не дивно. Вік молодий, хочеться осягнути неосяжне.
Мелітопольський міський центр зайнятості завжди радо приймає гостей, особливо, якщо це молоді, небайдужі до свого майбутнього, люди »

Профорієнтаційна робота в літніх таборах
31.07.2017

Як завжди в оздоровчих закладах нашого району відпочивають діти зі всієї України. Не є винятком і нинішнє літо. За два місяці літніх канікул фахівці Запорізької обласної служби зайнятості провели 58 профорієнтаційних заходів у 21 оздоровчих таборах. 2577 дітей з Запорізької, Дніпропетровської, Харківської та інших областей України розширювали уявлення про світ професій та більше дізнавалися про свої можливості »

Дізнайся про свій потенціал - знайди своє покликання
31.07.2017

Літні канікули тривають, але учнівська молодь не тільки встигає відпочивати, але й вже замислюється над професійним майбутнім.
Вагатися перед вибором - нормальна реакція. Профорієнтація якраз і покликана підказати дітям, спрямувати їх, розібратися зі своїми сильними сторонами, а слабкі взяти під контроль »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »