12 грудня 2017
На головну Facebook Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Обрати професію допоможуть спеціалісти з профорієнтації

Якщо у Вас виникли труднощі у виборі професії звертайтесь до служби зайнятості. Ми допоможемо визначитись у сфері трудової діяльності із застосуванням сучасних психодіагностичних методик, надамо поради щодо можливих шляхів професійного навчання »

PROFI Центр у дії
05.12.2017

Триває профорієнтаційна робота з учнівською та студентською молоддю. У Мелітопольському міському центрі зайнятості проводяться інформаційно-інтерактивні зустрічі на базі філії обласного PROFI Центру »

Однією зі складових щастя та успіху є улюблена робота
23.11.2017

22 листопада у загальноосвітній школі № 16 для учнів 8 -10 класів фахівцем Бердянського міського центру зайнятості разом з вчителями школи було проведено цікавий профорієнтаційний захід.
Під час зустрічі, шляхом дискусії учні дійшли висновку, що однією зі складових щастя та успіху є улюблена робота, наявність справи, яка дозволяє реалізувати творчий потенціал людини. Отже, правильний вибір професії - найважливіший крок на шляху до успішної кар'єри »

Брейн-ринг для Михайлівських школярів
17.11.2017

10 листопада 2017 року в малій залі Михайлівської районної державної адміністрації було проведено інтерактивний інтелектуально-ігровий захід Брейн-ринг для учнів загальноосвітніх шкіл району »

Професійна допомога в виборі майбутньої професії
15.11.2017

Спеціалісти Південного районного центу зайнятості м. Запоріжжя систематично проводять різні профорієнтаційні заходи для учнів 9-х, 11-х класів шкіл Комунарського та Жовтневого районів міста.
09 листопада 2017 року в Південному районному центрі зайнятості м. Запоріжжя відбувся День відкритих дверей для учнів ЗОШ №14 »

Професійне самовизначення школярів - основна мета профорієнтаційної роботи
13.11.2017

13 листопада в приміщенні Токмацького міськрайонного центру зайнятості на базі PROFI центру фахівець з профорієнтації Ганна Савченко провела профорієнтаційний захід з учнями 9-го класу ЗОШ № 2 »

Молодь вчиться обирати професію за допомогою квестів
10.11.2017

09 листопада 2017 року в Запорізькій ЗОШ Токмацькіого району І-ІІІ ступеню відбувся інтерактивний захід змагально-мотиваційного характеру "Профорієнтаційний квест", в якому прийняли участь учні 9 та 11 класів. Мета заходу - ознайомлення молоді з попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці, змістом сучасних актуальних професій, сприяння професійному самовизначенню, формування відповідального ставлення до власного вибору »

"Автослюсарі" проти "Двірників"
08.11.2017

У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема, шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв'язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, в якому акценти зміщено від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного.
Проведення профорієнтаційних квестів є дієвою формою роз'яснення професійного різнобарв'я. Тривають профорієнтаційні подорожі країною PROFILAND для учнівської молоді. 7 листопада профконсультант Мелітопольського міського центру зайнятості Ірина Волкова зустрілася з учнівською молоддю Мелітопольської спеціалізованої школи I-III ст. №25 »

Профорієнтаційні квести - цікавий шлях до нових знань
02.11.2017

В старших класах вибір професії стає необхідністю та реальністю. Цей вибір в юнацтві - один із самих важливих та складних. Тому з метою сприяння учнівській молоді в усвідомленому професійному самовизначенні та формуванні позитивного ставлення до робітничих професій, 31 жовтня учні 9-11-х класів Максимівського та Привільненського НВК, за участю провідного фахівця Вільнянського районного центру зайнятості Тетяни Отиско, відправились у захоплюючий профорієнтаційний квест - гру "Шлях до професії" »

"PROFI ЦЕНТР" завітав до учнів Василівського професійного ліцею
31.10.2017

30 жовтня 2017 року для учнів ДНЗ "Василівський професійний ліцей" працювала філія "PROFI ЦЕНТРУ" Василівського районного центру зайнятості. Профконсультант Василівського РЦЗ Наталія Пацаль провела зустріч з випускниками інтегрованої професії "Оператор комп'ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних". Хоча дана професія і не відноситься до професій, що користуються високим попитом на ринку праці, майже всі випускники вже визначилися з майбутнім робочим місцем. Це говорить про те, що робота педагогічного колективу ліцею у цьому напрямку вже велася заздалегідь »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »