18 жовтня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна

Що нового
Реєстр рішень з видачі, продовження дії дозволів на застосування праці іноземців, прийнятих Житомирським ОЦЗ 17 жовтня 2017 року
18.10.2017
Любарське молокопереробне підприємство пропонує роботу
18.10.2017

Протягом поточного року за направленням Любарського райцентру зайнятості було працевлаштовано на ПП "Ренет" понад 70 працівників. Днями на замовлення підприємства в центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю 11 безробітних осіб з обмеженими фізичними можливостями »

Реєстр дозволів, анульованих рішенням Житомирського ОЦЗ 12 жовтня 2017 року
13.10.2017
Реєстр рішень з видачі, продовження дії дозволів на застосування праці іноземців, прийнятих Житомирським ОЦЗ 12 жовтня 2017 року
13.10.2017
Навіщо потрібна реорганізація служби зайнятості
13.10.2017

Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури. - ми вирішили детально роз'яснити чого ж саме очікувати. Вашій увазі основні причини для чого потрібна реорганізація та які результати вона принесе »

Міжнародний експерт проводить оцінку результативності на Житомирщині проекту з розвитку підприємництва серед внутрішньо переміщених осіб
12.10.2017

Сьогодні, 12 жовтня, в обласному центрі зайнятості відбулось зібрання фокус-групи проекту розвитку самозайнятості та мікропідприємництва серед внутрішньо переміщених осіб за участю експерта з моніторингу та оцінки Міжнародної організації з міграції Сари Харріс »

Результативна зустріч із роботодавцем
12.10.2017

Сьогодні відбувся міні-ярмарок вакансій щодо підбору персоналу на замовлення ПАТ "ПУМБ". Наприкінці презентації, яку провела менеджер банку - четверо безробітних виявили бажання подальшого працевлаштування »

Про професію рятувальника з перших вуст
12.10.2017

Фахівці Чуднівського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для випускників загальноосвітньої школи №2 з метою вирішення питання вибору професійного шляху »

Увага! Вакансія головного бухгалтера!
12.10.2017

ТОВ "ВУДПАК", що займається лісопильним та стругальним виробництвом терміново потребує головного бухгалтера. Розмір заробітної плати: 10 тис. грн. »

Захисти своїх - підпиши контракт
11.10.2017

10 жовтня у Коростишівський районний центр зайнятості завітала представниця 26 Бердичівської артилерійської бригади молодший сержант - Наталія Бесараба, котра тимчасово виконує обов'язки штатного психолога. Під час семінару з техніки пошуку роботи "Співбесіда з роботодавцем" вона ознайомила безробітних з умовами роботи за контрактом у бригаді »

Обговорили питання укладання угоди про співпрацю з відділом освіти Станишівської ОТГ
11.10.2017

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості взяли участь у семінарі-нараді керівників Станишівської об'єднаної територіальної громади із працівниками закладів освіти. З метою подальшого розвитку плідної співпраці прийнято рішення про підготовку програми спільних дій на 2018 рік між Житомирським МЦЗ та відділом освіти Станишівської ОТГ »

Школярі "Всесвіту" та американські волонтери завітали у Житомирську школу профорієнтації
10.10.2017

В інформаційно-консультаційному центрі для молоді, що діє при обласному центрі зайнятості, відбувся тренінг школи профорієнтації для учнів 7-9 класів міжнародної україно-італійської школи "Всесвіт". Учасниками заходи стали також п'ятеро американців - майбутні волонтери Корпусу Миру США »

Житомирські підприємства пропонують роботу людям з особливими потребами
10.10.2017

В інформаційно-консультаційному центрі Житомирського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, під час якого представники ТОВ "Кромберг енд Шуберт" і ТОВ "Торговий дім "Смачний світ" запрошували до праці безробітних, які мають інвалідність.  »

У Житомирському ліцеї №25 обирали "Знавців професій"
10.10.2017

На запрошення керівництва ліцею фахівець з профорієнтації обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний захід з учнями 3-Б класу. За активну участь та знання у світі професій ліцеїсти отримали дипломи "Знавець професій" »

Реєстр рішень з видачі, продовження дії дозволів на застосування праці іноземців, прийнятих Житомирським ОЦЗ 09 жовтня 2017 року
10.10.2017
Андрушівських безробітних запрошували працювати в Бердичеві
09.10.2017

Щоб оперативно заповнити вільні робочі місця кваліфікованими працівниками за професією "швачка" представники ПАТ "Бердичівська фабрика одягу" 6 жовтня відвідали міні-ярмарок вакансій в Андрушівському районному центрі зайнятості. Завдяки проведеному заходу 5 безробітних виявили бажання працювати на фабриці »

Формували механізм взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми
09.10.2017

За сприяння Житомирського обласного центру зайнятості та представників громадської організації "Жіночий інформаційно-консультативний центр" в рамках проекту ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України відбулися навчальні тренінги для керівного складу об'єднаних громад району, старост сіл та селищ, представників Брусилівського та Володарсько-Волинського райцентрів зайнятості з питань протидії торгівлі людьми »

Допомагали у професійному самовизначенні Коростенським дев'ятикласникам
09.10.2017

З метою формування готовності до самовизначення, розширення уявлень про світ професій та на прохання класного керівника 9-го класу міської гімназії №7 фахівці Коростенського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід зі старшокласниками »

Інформаційні послуги служби зайнятості для пересічних громадян
06.10.2017

Щотверга фахівці Житомирського міського центру зайнятості намагаються донести можливості служби зайнятості до усіх верств населення. Днями відбулися дві виїзні акції фахівців служби зайнятості - для жителів міста Житомира та для жителів Тетерівської об'єднаної територіальної громади, що проходила на базі Корчацької сільської ради »

10 швачок з Любарщини працюватимуть у Бердичеві
05.10.2017

Сьогодні до Любарського районного центру зайнятості звернулося підприємство ПАТ "Бердичівська фабрика одягу" з питання працевлаштування жителів району за спеціальністю "швачка". В результаті - більше 10 осіб виявили бажання працювати на даному підприємстві »