24 жовтня 2016
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
Дорожня карта для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Житомирщині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області. На сьогодні вже підписали контракт зі ЗСУ 770 військовослужбовців »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
Запрошуємо школярів та студентів на День кар'єри/ Profitday
20.10.2016
25 жовтня в приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету відбудеться День кар'єри/ProfitDay, співорганізатором якого є обласний центр зайнятості. Представники відділу посередництва у сфері зайнятості відвідали сьогодні міські школи, щоб запросити випускників до участі у цьому всеукраїнському молодіжному проекті »
Житомирський м'ясокомбінат потребує працівників
18.10.2016
17 жовтня, задля вивчення перспективних кадрових потреб, підприємство відвідало керівництво обласного центру зайнятості: директор Ігор Іщенко, його заступник Тетяна Касімцева та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Карпович. Під час зустрічі із заступником генерального директора Александром Лалаяном вони з'ясували, що, окрім поточних майже 20 вакансій, виробництво потребуватиме додатково працівників для запуску нового цеху »
Близько 200 безробітних Житомирщини залучені до інформування населення про можливість отримання житлових субсидій
17.10.2016
Упродовж 9 місяців 2016 року у громадських роботах з інформування населення про можливість отримання житлових субсидій взяли участь 97 безробітних, ще понад 90 здійснюватимуть таку роботу у жовтні-грудні. А для забезпечення широкої обізнаності населення про цю державну підтримку представники служби у велелюдних місцях розмістили інформаційні плакати для користувачів субсидіями »
Діяльність обласної служби зайнятості
Безробітним Любарщини презентували вакансію у філії Держощадбанку
21.10.2016
У Любарському районному центрі зайнятості для безробітних провели презентацію роботодавця - філії Державного ощадного банку. Керівник філії Олег Губарець представив пошукачам роботи актуальну вакансію провідного економіста »
Допомогли адаптуватися до трудової діяльності
21.10.2016
Зі словами вдячності колективу Малинського міського центру зайнятості за допомогу у вирішенні питання працевлаштування та підтримку, Олена з Донецька успішно перегорнула чергову сторінку біографії на теренах Малинщини »
Інформативна робота з демобілізованими учасниками АТО триває
19.10.2016
За сприяння Малинського міського центру зайнятості та за участю соціальних партнерів відбулася консультативна зустріч, ярмарок вакансій для демобілізованих учасників АТО, в т.ч. осіб з обмеженими фізичними можливостями »
Результати співпраці
Результативна презентація підприємства
20.10.2016
Бердичівський міський центр зайнятості тісно співпрацює з ТОВ "Три ведмеді". Протягом 2016 року на підприємство було працевлаштовано 44 особи, а під час зустрічі з представником роботодавця троє безробітних виявили бажання працювати на підприємстві »
Вибір професії
Зі школярами - про вибір професії
21.10.2016
З учнями 10 та 11 класів Овруцької загальноосвітньої школи №3 було проведено профорієнтаційну роботу щодо майбутнього професійного вибору з відвідуванням Овруцького бюро правової допомоги. Під час заходу з молоддю обговорили ряд факторів, які впливають на вибір »
Співпрацюємо з молоддю у напрямі професійного самовизначення
20.10.2016
25 лідерів шкільного самоврядування поділилися своїм досвідом у напрямі професійної орієнтації з фахівцями Малинського міського центру зайнятості під час засідання круглого столу під назвою "Відповідальний вибір" »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Безробітним з інвалідністю найбільші підприємства Житомира запропонували роботу
10.10.2016
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Всесвітнього дня дій за гідну працю в рамках соціального партнерства державної служби зайнятості та роботодавців Житомирський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій для безробітних осіб з інвалідністю. Участь у ньому взяли 35 пошукачів роботи та НR-менеджери найбільших підприємств міста »
Корисно знати
Поради тим, хто шукає роботу в Інтернеті
27.09.2016
Багато хто вдається до ресурсів Інтернету при пошуку роботи. Це дуже зручний спосіб пошуку роботи, який можна застосовувати, практично не виходячи з будинку. Якщо Ви бажаєте збільшити Ваші шанси на успіх при пошуку роботи через Інтернет, рекомендуємо скористатися наступними порадами »
Профнавчання
Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості
Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »
Про процедуру оцінювання та підтвердження результатів неформального професійного навчання
Методичні рекомендації щодо критеріїв оцінювання професійних знань, умінь і навичок за результатами неформального професійного навчання, призначені для використання органами виконавчої влади, суб'єктами підтвердження, соціальними партнерами всіх рівнів соціального діалогу, професійними, громадськими організаціями »
Підвищували кваліфікацію оператори котелень
11.10.2016
За направленням Володарсько-Волинського та Брусилівського районних центрів зайнятості у навчальних закладах безробітні проходили підвищення кваліфікації операторів котельні та машиністів (кочегарів) котельної. Після закінчення навчання вони отримають допуск на роботу в наступному опалювальному сезоні »
Огляд ЗМІ
7 безробітних претендують на одне робоче місце
21.10.2016
У Житомирській області залишається дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. На початку жовтня на одне вільне робоче місце претендувало семеро безробітних »
5 кроків до підписання контракту для проходження військової служби
12.09.2016
Військова служба за контрактом - це служба, яку проходять громадяни у ЗСУ і вступають туди добровільно на певний період. Перший контракт укладається терміном на 3 роки, для демобілізованих - 6 місяців »
Служба зайнятості розпочала новий навчальний рік разом із школярами
12.09.2016
З перших днів навчального року фахівці центрів зайнятості проводять профорієнтаційні заняття з учнями шкіл, переважно, старшокласниками. »
Є робота!
21.10.2016
06.10.2016
03.10.2016
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
Канал обласної служби зайнятості у Youtube
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати