25 червня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Новини
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
У центрах зайнятості Житомирщини діють клуби для роботодавців
23.06.2017
Аби заохотити працедавців до більш тісного партнерства у питаннях добору кадрів, стати корисними у їхній повсякденній діяльності, центри зайнятості перетворюються на універсальних професійних консультантів для своїх головних клієнтів: при Новоград-Волинському і Житомирському міських центрах зайнятості діють клуби для роботодавців »
Вітаємо колег з вдалим виступом в обласних спортивних іграх серед працівників соціальної сфери
22.06.2017
22 червня працівники Житомирського обласного центру зайнятості взяли участь у ІХ обласних спортивних іграх серед працівників соціальної сфери. За результатами змагань команда обласної служби зайнятості здобула третє місце у командному заліку, а у змаганнях зі швидких шахів заступник начальника відділу організації профнавчання Поліна Куриленко виборола почесне ІІІ місце »
У Житомирі претендентів на вакансії служба зайнятості шукала на вулицях міста
21.06.2017
Служба зайнятості провела виїзний інформаційний захід біля супермаркету "Вопак", що біля центрального автовокзалу. Близько 150 перехожих поцікавились можливостями працевлаштування, а 27 із них були скеровані безпосередньо до роботодавців як претенденти на вільні місця праці »
У Коростишеві влада, служба зайнятості і роботодавці шукали шляхи дотику для стимулювання розвитку бізнесу в районі
16.06.2017
Майбутнє - за малим і середнім бізнесом. Це твердження, озвучуване останнім часом на всіх рівнях владних і громадських зібрань, було головним меседжем круглого столу, який сьогодні, 16 червня, відбувся у Коростишівському районному центрі зайнятості. До обговорення важливих питань перспективної життєдіяльності краю долучились представники всіх гілок місцевої влади, провідні роботодавці та фахівці обласної служби зайнятості »
Галина Корінна відвідала Олевський центр зайнятості
15.06.2017
Директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна відвідала Олевський районний центр зайнятості. Вона ознайомилася з особливостями його роботи та ситуацією на ринку праці району. До зустрічі долучилися голова районної ради Віктор Троц та заступник голови районної ради Олександр Ковальчук »
Результати співпраці
Любарський центр зайнятості укомплектував 100% вакансій молокопереробного підприємства "Ренет"
22.06.2017
Директор Любарського підприємства "Ренет" Дмитро Костишин, де відкривається новий цех з виробництва м'яких сирів, звернувся по допомогу в укомплектуванні його працівниками до Любарського районного центру зайнятості. Всього з початку року від підприємства надійшло 53 вакансії, які стовідсотково заповнені безробітними »
Діяльність обласної служби зайнятості
У Новограді-Волинському обговорювали заходи для утримання трудових ресурсів на місцях
21.06.2017
У Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему "Стан ринку праці в Новоград-Волинському районі та шляхи повернення незайнятого населення в суспільне виробництво". В обговоренні актуальних питань взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк та його заступник Андрій Подік, голова районної ради Дмитро Рудницький, голови територіальних громад та сіл, підприємці, керівники навчальних закладів »
В Бердичеві та Радомишлі пропонували послуги служби зайнятості та вакансії на вулицях міст
16.06.2017
16 червня працівники Бердичівського міського та Радомишльського районного центрів зайнятості провели виїзні акції на вулицях міст. На Бердичівському автовокзалі та у Радомишлі біля приміщення центру зайнятості та на місцевому центральному ринку усім зацікавленим громадянам розповідали про широке коло безкоштовних послуг служби зайнятості та пропонували актуальні вакансії »
Відвідувачам центрального ринку Романова пропонували роботу
15.06.2017
З метою розширення кола громадян, котрі можуть скористатися сприянням фахівців служби зайнятості у вирішенні питань власної зайнятості, працівники Романівського районного центру зайнятості сьогодні пропонували послуги усім охочим відвідувачам місцевого центрального ринку смт Романів »
Переймали досвід київських колег з підготовки безробітних до підприємництва
14.06.2017
Робоча група фахівців Житомирського обласного центру зайнятості відвідала Центр розвитку підприємництва, який вже півроку діє при Києво-Святошинському районному центрі зайнятості. Його завдання - орієнтувати на зайняття підприємництвом, сприяти в організації власної справи та здійснювати супровід діяльності підприємців-початківців »
Вибір професії
У літньому таборі "Світанок" 60 дітей Любарщини пізнавали світ професій
20.06.2017
В оздоровчому таборі "Світанок" фахівці Любарського районного центру зайнятості провели для дітей профорієнтаційний захід. Школярі отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволить розширити уявлення про світ професій. Понад 60 дітей активно брали участь у конкурсах, вікторинах, іграх, відгадували загадки про професії. »
Профорієнтаційні ігри у "Супутнику"
19.06.2017
На запрошення керівництва Житомирського позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Супутник" фахівці інформаційно-консультаційного центру обласного центру зайнятості провели профорієнтаційне заняття для 32 відпочиваючих »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
За круглим столом про проблеми, що стимулюватимуть зростання зайнятості осіб з інвалідністю
02.06.2017
Фахівці Житомирського міського та обласного центрів зайнятості взяли участь у засіданні круглого столу за участю представників державних структур з питань створення нових робочих місць з метою працевлаштування та професійної реабілітації осіб з інвалідністю, удосконалення законодавчої бази тощо »
Людей з інвалідністю навчають бізнес-навичкам аби залучити до грантової програми для організації підприємництва
19.05.2017
Житомирська обласна громадська організація осіб з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сім'я" розпочала реалізацію тренінгової програми, спрямованої на розвиток бізнес-навичок людей з обмеженими фізичними можливостями та залучення їх до грантової програми для започаткування власної справи. До участі в тренінгу долучились і житомирські безробітні »
Профнавчання
Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості
Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »
Безробітна з Любара навчатиметься в Одеському ЦПТО
09.06.2017
Цього тижня розпочалося навчання в Одеському ЦПТО Державної служби зайнятості за професією "Адміністратор". Жителька смт Любар Марія Ткачук зацікавилася отриманням нової спеціальності, оскільки давно хотіла спробувати себе в цій професії. Після закінчення навчання Марія планує працевлаштуватися у готельний комплекс "Золоте Руно" »
Канал обласної служби зайнятості у Youtube
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
Довідник підприємця
Ресурсний центр ГУРТ оновив Довідник підприємця, врахувавши останні зміни в законодавстві України
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
Обласний центр зайнятості на сайті м.Житомир
До уваги молоді!
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати