1 травня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Новини
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
Робочі зустрічі у Новограді-Волинському задля розширення перспектив зайнятості місцевого населення
28.04.2017
27 квітня директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна відвідала місто Новоград-Волинський. Вона взяла участь у прес-конференції Міністра соціальної політики України Андрія Реви, який перебував у місті з робочим візитом, побувала у місцевому центрі зайнятості, зустрілась з керівниками району та відвідала промислово-економічний технікум »
Підтримуємо особливих дітей на порозі дорослого життя
27.04.2017
Сьогодні в обласній філармонії ім. С. Ріхтера представники влади, обласного центру зайнятості, соціальні партнери привітали 168 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які є цьогорічними випускниками »
В обласній службі зайнятості вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС
26.04.2017
В обласному центрі зайнятості за участю голови фонду "Дзвони Чорнобиля" Леоніда Антонюка відбулась зустріч колективу з ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній станції, які нині працюють в системі служби зайнятості або вже стали її ветеранами. Вшанування колеги - учасника ліквідації наслідків катастрофи відбулось і в Любарському районному центрі зайнятості »
Майже дві третини клієнтів служби зайнятості Житомирщини працевлаштовуються у перші дні звернення
21.04.2017
Такі дані були озвучені сьогодні, 21 квітня, під час наради в обласному центрі зайнятості за участю директорів та технологів-організаторів міськрайцентрів зайнятості, на якій підбивались підсумки діяльності у І кварталі 2017 року »
У Житомирі обговорюють можливості ширшого залучення на ринок праці вразливих груп населення і жінок
20.04.2017
Сьогодні у Житомирі відбувається всеукраїнський семінар за програмою розвитку ООН "Підтримка реформи соціального сектору в Україні". В рамках цієї програми в семи містах країни проходитиме апробацію новий проект "Залучення на ринок праці вразливих груп населення і жінок" »
Діяльність обласної служби зайнятості
Розглядали пропозиції працевлаштування
28.04.2017
У Новоград-Волинському міському, Ружинському і Коростишівському районних центрах зайнятості відбулися ярмарки вакансій на замовлення роботодавців. Пропонувалися робочі місця для пакувальниці, вантажника, бухгалтера-касира, продавця-консультанта, економіста та інші »
Шукачі роботи мають можливість працевлаштуватися
24.04.2017
У Бердичівському та Новоград-Волинському міських центрах зайнятості відбулися ярмарки вакансій, на яких представники роботодавця ТОВ "АТБ-маркет" пропонували безробітним місце роботи за вакансіями продавця-консультанта, охоронника, вантажника, прибиральниці »
На Любарщині підбили підсумки роботи з початку року
21.04.2017
19 квітня за участю Любарського районного центру зайнятості в сесійному залі районної ради відбулася нарада з органами місцевого самоврядування, представниками Любарського РВК та національної поліції »
Підтримуємо діалог з роботодавцями
21.04.2017
У квітні спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості за участю представників департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА, управління Держпраці в Житомирській області, Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів провели низку семінарів із представниками роботодавців комунальної форми власності »
Вибір професії
Зважено до вибору професійного майбутнього
26.04.2017
Фахівці з профорієнтації Ружинського, Брусилівського та Коростишівського райцентрів зайнятості зустрілися зі старшокласниками, щоб допомогти їм дізнатися про реалії ринку праці, обговорити правила вибору професії, ознайомитися з професіями майбутнього, продемонструвати анімаційні ролики про вибір професії та можливості служби зайнятості »
Знайомилися з однією із найблагородніших професій
24.04.2017
З метою знайомства з практичною стороною професії фахівці Любарського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію, яка була проведена у центральній районній лікарні для учнів 9 класу Любарської гімназії №1 »
Результати співпраці
Центр зайнятості укомплектував 70 відсотків штату сучасного фермерського господарства на Радомишльщині
28.04.2017
З початку року за сприяння центру зайнятості 71 жителя району було працевлаштовано у фермерське господарство "Межирічка". Всього в колективі працює майже 100 осіб. Під час робочої зустрічі директора центру Олени Кучерявенко з керівником господарства Миколою Бойченком обговорювались подальші плани кадрового забезпечення »
Власна справа
Отримали шанс стати підприємцем
23.03.2017
Двоє учасників АТО, які перебувають на обліку в Любарському райцентрі зайнятості взяли участь у проекті "Всеохоплююча стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні" та, захистивши свій бізнес-план, отримали потрібне їм обладнання для самозайнятості »
Став майстром ковальської справи
21.03.2017
Під час перебування на обліку в Олевському райцентрі зайнятості демобілізований учасник АТО Олександр Фалевко отримав від спеціалістів інформаційні та консультаційні послуги, рекомендації щодо впровадження підприємницької діяльності. Захистивши бізнес-план "Виготовлення та реалізація кованих виробів", Олександр, як підприємець, став займатися улюбленою справою »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
На захисті прав людей з інвалідністю
25.04.2017
Завдання всіх служб, які опікуються проблемами людей з особливими потребами, - створювати середовище рівних можливостей для повноцінного життя, освіти, праці, розвитку творчих здібностей. Спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості надають низку різноманітних послуг для вказаної категорії громадян »
Фахові консультації особам з інвалідністю
20.04.2017
У Радомишльському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар для осіб з особливими потребами за участю соціальних партнерів з питань надання безоплатної правової допомоги, соціальних послуг, працевлаштування тощо »
Профнавчання
Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості
Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »
Навчаємо майбутніх водіїв
19.04.2017
Спеціалісти Коростенського міського центру зайнятості спрямували на навчання у ТОВ "Технічний ліцей" 10 слухачів, у т. ч. учасника АТО та особу з обмеженими фізичними можливостями за професією "водій автотранспортних засобів" »
Канал обласної служби зайнятості у Youtube
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
Обласний центр зайнятості на сайті м.Житомир
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати