24 лютого 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Анонси подій
Послуги служби зайнятості - відвідувачам ТРЦ "Глобал UA"
22.02.2017
24 лютого з 12-00 до 14-00 фахівці обласного та Житомирського міського центрів зайнятості проведуть для відвідувачів ТРЦ "Глобал UA" інформаційний захід "Служба зайнятості - з людьми і для людей" »
Новини
До уваги керівників підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців області, які використовують найману працю!
Про необхідність реєстрації роботодавців та надання звітності про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю до обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
58 жителів Довбиша отримали роботу у новоствореному швейному цеху
23.02.2017
Під час зустрічі директора Баранівського райцентру зайнятості О. Загорського з головою Довбиської ОТГ Ю.Домашиним були обговорені питання, які стосуються подальшої співпраці. Зокрема, голова ради подякував за активне сприяння у відкритті нового швейного цеху, де отримали роботу 58 осіб »
Обласному центру зайнятості - подяка за патріотичну позицію
22.02.2017
Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич висловив вдячність колективу обласного центру зайнятості за участь у наданні гуманітарної допомоги жителям Авдіївки »
Новоствореному підприємству на Романівщині потрібні працівники зі знанням англійської мови
21.02.2017
Про це стало відомо під час зустрічі з головою Миропільської об'єднаної територіальної громади В.Гиндичем робочої групи фахівців служби зайнятості на чолі із заступником директора обласного центру зайнятості Тетяною Касімцевою. Підприємство "Романівліс" - з іноземними інвестиціями, устаткування має іноземного виробництва, а його налагодження проводиться в online-режимі англійською мовою »
Координуємо зусилля для допомоги людям з інвалідністю та учасникам АТО
20.02.2017
У День соціальної справедливості, який в Україні щорічно відзначається 20 лютого, в обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл "Працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО" »
Привітання директора Житомирського обласного центру зайнятості Галини Корінної з нагоди 26-ї річниці від дня утворення обласної служби зайнятості!
17.02.2017
Шановні працівники центрів зайнятості Житомирщини, соціальні партнери та ветерани служби!
Прийміть сердечні вітання з нагоди 26-ї річниці створення обласної служби зайнятості! »
Діяльність обласної служби зайнятості
Щоб мати роботу завтра, сьогодні про це треба подбати
22.02.2017
Зустріч учнів Житомирського ліцею харчових технологій із роботодавцями, які мають перспективну потребу у працівниках, організували фахівці Житомирського міського центру зайнятості, щоб допомогти молоді утвердитись у правильності професійних планів та отримати бажану роботу »
Закликаємо роботодавців до плідної співпраці
22.02.2017
В рамках проведення акції "Ваш успіх - наша робота, наша робота - Ваш успіх" робоча група Любарського райцентру зайнятості за участю директора В. Демиденка відвідали Липненську сільську раду та одне з ринкоутворюючих господарств району - ТЗОВ "Агролайн Україна" »
Відвідуємо стратегічних партнерів
21.02.2017
З метою вдосконалення напрацьованих та впровадження нових форм співпраці директори Житомирського та Бердичівського міських центрів зайнятості відвідали місцевих роботодавців - ДП "Житомирський бронетанковий завод" та ТОВ "Бердичівський пивоварний завод". Під час зустрічі було обговорено проблемні питання підбору кадрів, послуги служби зайнятості »
Пропонували військову службу за контрактом
20.02.2017
У Володарсько-Волинському та Черняхівському районних центрах зайнятості відбулися ярмарки вакансій з громадянами, які виявили бажання служити в Збройних Силах України за контрактом »
Вибір професії
Разом визначали професійні інтереси
22.02.2017
Фахівці Житомирського міського центру зайнятості провели тренінг "Через професію - до успіху" для учнівської молоді 8-го класу загальноосвітньої школи № 36 на базі обласної бібліотеки для юнацтва. В рамках зустрічі була проведена інтелектуально-ігрова колективна вправа на розуміння мотивів вибору майбутньої професії »
Отримали поради щодо вибору професії
21.02.2017
Чому одна людина працює легко та ефективно, а інша страждає на роботі? В чому ж секрет професійного успіху? На ці запитання шукали відповіді майбутні випускники Ружинської гімназії та Каменської загальноосвітньої школи, а допомагали їм у цьому досвідчені профорієнтатори районних центрів зайнятості »
Результати співпраці
Баранівське підприємство з виробництва меблів добирає кадри в службі зайнятості
09.02.2017
Баранівське ТОВ "ВанЛанд" за сприяння районного центру зайнятості вже віднайшло 40 потрібних працівників. Під час нещодавньої зустрічі директора центру О.Загорського з керівником підприємства В. Василюком узгоджено питання заповнення ще вакансій шліфувальника, складальника та охоронника »
Корисно знати
Безоплатна правова допомога в Україні
08.02.2017
Безоплатна правова допомога - правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. Детальніше про послуги і контакти центрів і бюро правової допомоги на Житомирщині читайте тут »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Обмеження є умовними для тих, хто дійсно бажає працювати
20.02.2017
З вересня 2016 року Л. Бовсунівська за направленням Лугинського районного центру зайнятості працювала на громадських роботах в Управлінні праці та соціального захисту населення. Наприкінці січня поточного року за старанну працю роботодавець продовжив з нею угоду »
Особа з інвалідністю отримала робоче місце
20.02.2017
Роботодавець О.Фрусевич, який у 2016 році отримав за сприянням Лугинського центру зайнятості одноразову допомогу для зайняття підприємницькою діяльністю звернувся черговий раз по допомогу у доборі кадрів з компенсацією витрат на сплату єдиного соціального внеску »
Реалізація гендерної політики
Надавали корисні поради жінкам
13.02.2017
На семінарі "Жінка на ринку праці", що відбувся в Радомишльському райцентрі зайнятості, безробітні жінки обговорили з фахівцями питання ведення здорового способу життя, рівноправності жінок та чоловіків у сфері трудових відносин, поєднання секретів виховання дітей разом з успішною кар'єрою »
Профнавчання
Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості
Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ У 2017 РОЦІ
06.02.2017
Відбір здійснюватиметься відповідно до Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року №269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за №843/23375. Пропозиції приймаються з 7 до 24 лютого 2017 року »
Є робота!
16.02.2017
14.02.2017
10.02.2017
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
Канал обласної служби зайнятості у Youtube
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати