27 лютого 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Новини
До уваги керівників підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців області, які використовують найману працю!
Про необхідність реєстрації роботодавців та надання звітності про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю до обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
День відкритих дверей на підприємстві видався вдалий
27.02.2017
На підприємстві ТОВ "ДП Рельполь Альтера" за участю представників Черняхівської райдержадміністрації, центру зайнятості, безробітних відбувся день відкритих дверей. В результаті презентації підприємства 10 безробітних отримали направлення на працевлаштування »
Послуги служби зайнятості - відвідувачам ТРЦ "Глобал UA"
24.02.2017
24 лютого фахівці обласного та Житомирського міського центрів зайнятості провели для відвідувачів ТРЦ "Глобал UA" інформаційний захід "Служба зайнятості - з людьми і для людей". Перехожі мали можливість ознайомитись з понад 1500 актуальними нині в області вакансіями, а 19 із них отримали направлення до роботодавців »
Фахівці з профорієнтації центрів зайнятості Житомирщини удосконалювали свої знання та вміння
23.02.2017
В обласному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання з фахівцями з профорієнтації міських та районних центрів зайнятості Житомирської області "Організація профорієнтаційної роботи центрів зайнятості в контексті змін державної служби зайнятості" »
58 жителів Довбиша отримали роботу у новоствореному швейному цеху
23.02.2017
Під час зустрічі директора Баранівського райцентру зайнятості О. Загорського з головою Довбиської ОТГ Ю.Домашиним були обговорені питання, які стосуються подальшої співпраці. Зокрема, голова ради подякував за активне сприяння у відкритті нового швейного цеху, де отримали роботу 58 осіб »
Обласному центру зайнятості - подяка за патріотичну позицію
22.02.2017
Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич висловив вдячність колективу обласного центру зайнятості за участь у наданні гуманітарної допомоги жителям Авдіївки »
Діяльність обласної служби зайнятості
Надали інформацію для роздумів вивільнюваним працівникам
27.02.2017
Два дні поспіль фахівці Брусилівського районного центру зайнятості провели семінари для 60 вивільнюваних працівників Брусилівської райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради, під час яких інформували про комплекс соціальних послуг, які надаються службою зайнятості, що спрямовані на працевлаштування та інше »
У Любарі потрібен фахівець із соціальної роботи
24.02.2017
Директор Любарського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернулася по допомогу в районний центр зайнятості у доборі фахівця із соціальної роботи. За рекомендацією було використано відеозвернення до шукачів роботи »
Сприяли у самореалізації у професійній сфері
24.02.2017
З метою допомоги демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО у пошуку внутрішніх ресурсів та формування впевненості у своїх силах, фахівці Олевського районного та Житомирського міського центру зайнятості провели інформаційні семінари »
Щоб мати роботу завтра, сьогодні про це треба подбати
22.02.2017
Зустріч учнів Житомирського ліцею харчових технологій із роботодавцями, які мають перспективну потребу у працівниках, організували фахівці Житомирського міського центру зайнятості, щоб допомогти молоді утвердитись у правильності професійних планів та отримати бажану роботу »
Вибір професії
Про професії дізнавалися на хлібозаводі
27.02.2017
З метою допомоги учням Верлоцької загальноосвітньої школи у виборі професії, фахівці Радомишльського районного центру зайнятості провели цікаву екскурсію до хлібозаводу ТОВ "Барви Полісся" »
Вибір професії - важливе рішення випускника
24.02.2017
З випускниками 9 класу Овруцької загальноосвітньої школи №1 було проведено профорієнтаційний захід із застосуванням психологічного тестування в приміщенні районного центру зайнятості »
Результати співпраці
Баранівське підприємство з виробництва меблів добирає кадри в службі зайнятості
09.02.2017
Баранівське ТОВ "ВанЛанд" за сприяння районного центру зайнятості вже віднайшло 40 потрібних працівників. Під час нещодавньої зустрічі директора центру О.Загорського з керівником підприємства В. Василюком узгоджено питання заповнення ще вакансій шліфувальника, складальника та охоронника »
Корисно знати
Безоплатна правова допомога в Україні
08.02.2017
Безоплатна правова допомога - правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. Детальніше про послуги і контакти центрів і бюро правової допомоги на Житомирщині читайте тут »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Обмеження є умовними для тих, хто дійсно бажає працювати
20.02.2017
З вересня 2016 року Л. Бовсунівська за направленням Лугинського районного центру зайнятості працювала на громадських роботах в Управлінні праці та соціального захисту населення. Наприкінці січня поточного року за старанну працю роботодавець продовжив з нею угоду »
Особа з інвалідністю отримала робоче місце
20.02.2017
Роботодавець О.Фрусевич, який у 2016 році отримав за сприянням Лугинського центру зайнятості одноразову допомогу для зайняття підприємницькою діяльністю звернувся черговий раз по допомогу у доборі кадрів з компенсацією витрат на сплату єдиного соціального внеску »
Реалізація гендерної політики
Надавали корисні поради жінкам
13.02.2017
На семінарі "Жінка на ринку праці", що відбувся в Радомишльському райцентрі зайнятості, безробітні жінки обговорили з фахівцями питання ведення здорового способу життя, рівноправності жінок та чоловіків у сфері трудових відносин, поєднання секретів виховання дітей разом з успішною кар'єрою »
Профнавчання
Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості
Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ У 2017 РОЦІ
06.02.2017
Відбір здійснюватиметься відповідно до Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року №269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за №843/23375. Пропозиції приймаються з 7 до 24 лютого 2017 року »
Є робота!
16.02.2017
14.02.2017
10.02.2017
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
Канал обласної служби зайнятості у Youtube
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати