26 серпня 2016
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Новини
Дорожня карта для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Житомирщині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області. На сьогодні вже підписали контракт зі ЗСУ 770 військовослужбовців »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
Служба зайнятості відкрита для всіх і кожного
25.08.2016
У рамках проведення заходу "Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного", ініційованого Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), Попільнянським районним центром зайнятості було заплановано ряд зустрічей з найбільшими та найуспішнішими роботодавцями району. Минулого тижня до районного центру зайнятості завітали представники двох ринкоутворюючих підприємств »
Кадровий менеджмент по-новоградськи
22.08.2016
Керівник ТОВ "Нові ласощі - Житомир", що базується у Новограді-Волинському, запросив на екскурсію виробництвом фахівців міського центру зайнятості, аби потім вони могли більш точно, виважено й відповідально добирати потенційних працівників з числа безробітних »
У Житомирі обговорили можливості поліпшення працевлаштування людей з інвалідністю в Україні
19.08.2016
Представники державних та громадських структур з усієї країни зібрались на конференцію аби обговорити питання створення нових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Учасники зібрання, ініціатором якого виступив Союз організацій інвалідів України, напрацювали пропозиції до уряду щодо поліпшення вирішення у майбутньому проблемних питань зайнятості людей з особливими потребами »
Діяльність обласної служби зайнятості
Допомогли роботодавцю у вирішенні кадрових питань
23.08.2016
З метою інформування роботодавців про можливості та послуги державної служби зайнятості в рамках заходу "Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного" у Брусилівському районному центрі зайнятості відбулася зустріч із представником роботодавця ТОВ "Вега Агро" Володимиром Габенцем »
Новоградських безробітних зазивали до лав армії
22.08.2016
18 серпня в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Під час зустрічі їх ознайомили з умовами вступу та проходження військової служби за контрактом »
Результати співпраці
Підприємствам легкої промисловості дібрати кадри нині нелегко
11.08.2016
10 серпня у Житомирському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл з представниками восьми підприємств легкої промисловості м. Житомира та Житомирського району з метою налагодження взаємовигідного співробітництва у доборі кадрів та працевлаштуванні безробітних »
Вибір професії
Перші кроки у професійному самовизначенні
25.08.2016
Фахівці Любарського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для 30 дітей в оздоровчому таборі "Світанок". Основне завдання - розширення поінформованості молоді про світ професій, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні, популяризація актуальних на ринку праці професій »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
У Малині підвищують поінформованість людей з інвалідністю про можливості реалізації на ринку праці
22.08.2016
Про можливості самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями відповідно до Меморандум про співробітництво та взаємодію, який підписали Державна служба зайнятості (Центральний апарат) і Київське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів, йшлося на семінарі для безробітних осіб з інвалідністю у Малинському міському центрі зайнятості »
Корисно знати
Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям
15.08.2016
В Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння правовому захисту громадян, які вимушені залишити окуповані та небезпечні території. Програма впроваджується Представництвом Данської ради у справах біженців в Україні за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку в 15 областях нашої держави »
Реалізація гендерної політики
Бойові вакансії для жінок
05.08.2016
Про зміни у військовому законодавстві, що дозволяють жінкам-військовослужбовцям обіймати посади не лише в частинах зв'язку, медичного та тилового забезпечення »
Профнавчання
Про процедуру оцінювання та підтвердження результатів неформального професійного навчання
Методичні рекомендації щодо критеріїв оцінювання професійних знань, умінь і навичок за результатами неформального професійного навчання, призначені для використання органами виконавчої влади, суб'єктами підтвердження, соціальними партнерами всіх рівнів соціального діалогу, професійними, громадськими організаціями »
Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості
Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття »
Огляд ЗМІ
Найприбутковіші професії майбутнього: чи правильний вибір роблять студенти Житомира при вступі?
18.08.2016
Судячи з оцінок міжнародних експертів, українська молодь поки слабо орієнтується в світових трендах і нерідко помиляється у виборі професії. Серед житомирян вже в продовж багатьох років популярні такі факультети, як соціально-психологічний, на другому місці - факультет іноземної філології, далі іде факультет ННІ філології та журналістики. Найменшою популярністю користується факультет фізичного виховання і спорту »
Український парадокс: безробітний стає … інвестором!
17.08.2016
Мільйони українців, опинившись без роботи і перетворившись на гастарбайтерів, своєю тяжкою працею на чужині щорічно заробляють мільярди доларів, які потім підживлюють хвору вітчизняну економіку. Зрештою гастарбайтери стали …головними інвесторами для України, важливим фактором її існування! (Публікується мовою оригіналу) »
У п'яти районах Житомирської області на одне робоче місце претендувало до 215 осіб
11.08.2016
Найбільш складна ситуація на ринку праці спостерігається в Брусилівському, Ємільчинському, Ружинському, Лугинському та Романівському районах Житомирської області, де станом на 1 липня 2016 року навантаження безробітних на одне вільне робоче місце становить від 46 осіб до 215 осіб »
Є робота!
19.08.2016
15.08.2016
12.08.2016
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати