26 липня 2016
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Новини
Дорожня карта для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Житомирщині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області. На сьогодні вже підписали контракт зі ЗСУ 770 військовослужбовців »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »
Бердичів зібрав міжнародних експертів та волонтерів, які опікуються питаннями воїнів АТО
20.07.2016
Спеціалісти Бердичівського міського центру зайнятості взяли участь у триденній міжнародній конференції "Кризова інтервенція. Взаємодія громадських організацій та державних установ щодо допомоги ветеранам, воїнам АТО та їх родинам", яка відбулася вперше »
Попит на професії визначатиметься роботодавцем
18.07.2016
Днями робоча група Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості відвідала Житомирський міський центр зайнятості з метою визначення проблемних питань у проведенні електронного опитування роботодавців щодо поточних і перспективних потреб у робочій силі »
Центри зайнятості будуть укомплектовувати вакансії роботодавців на засадах рекрутингу
14.07.2016
З 6 по 14 липня в обласному центрі зайнятості проходили тренінгові заняття з фахівцями міських та районних центрів зайнятості щодо методів якісного підбору персоналу та укомплектування вакансій на засадах рекрутингу в рамках діючого антикризового регламенту роботи всієї служби зайнятості »
Безробітним Житомирщини пропонує роботу потужне підприємство Волині
13.07.2016
Птахокомплекс "Губин", продукція якого більш відома широкому загалу під торговою маркою "Пан Курчак", звернувся до Житомирського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні штату підприємства. Роботодавець пропонує офіційне працевлаштування із заробітком від 4,5 тис. грн., забезпечує житлом та харчуванням »
Діяльність обласної служби зайнятості
В Олевську, Овручі та Новограді-Волинському безробітних орієнтували на військову службу
26.07.2016
Щоб донести інформацію про контрактну службу до незайнятого населення спеціалісти Олевського, Овруцького районних та Новоград-Волинського міського центрів зайнятості спільно із представниками військкоматів провели заходи з орієнтації на службу до Збройних Сил України »
"Як вижити учаснику бойових дій в умовах мирного життя"
25.07.2016
Фахівці Житомирського міського центру зайнятості провели інтерактивний тренінг для демобілізованих учасників АТО, під час якого розглядали питання неминучих кризових періодів »
Результати співпраці
"Новоспеченому" пекарю роботу знайшли одразу
18.07.2016
У результаті особистої зустрічі директорки Лугинського райцентру зайнятості з керівництвом ПРАТ "Лугинський хлібозавод" досягнуто домовленості щодо працевлаштування випускниці Головинського вищого професійного училища нерудних технологій дитини-сироти С.Сябрук »
Вибір професії
Літній марафон в оздоровчому таборі "Лісовий берег"
19.07.2016
Фотофакти про профорієнтаційну робота зі школярами, яку проводять фахівці Житомирського міського центру зайнятості »
Підтримали на порозі самостійного життя
05.07.2016
З метою допомоги прийомним батькам визначити професійний шлях дітей, які є під їхньою опікою, в залі Лугинської райдержадміністрації керівники району, центру зайнятості, соціальні партнери зустрілися, щоб привітати та обговорити актуальні питання їхнього подальшого навчання та працевлаштування »
Корисно знати
Як заробити вдома: що треба робити та скільки платять
20.07.2016
Завдяки Інтернету заробити вдома можуть представники практично всіх професій. На сайті Rabota.ua щомісяця з'являється близько трьох тисяч вакансій, які передбачають віддалену роботу. Це пропозиції для IT-спеціалістів, бухгалтерів-аудиторів, операторів колл-центрів, оптимізаторов сайтів, Інтернет-маркетологів, дизайнерів меблів, волонтерів »
Профнавчання
Про процедуру оцінювання та підтвердження результатів неформального професійного навчання
Методичні рекомендації щодо критеріїв оцінювання професійних знань, умінь і навичок за результатами неформального професійного навчання, призначені для використання органами виконавчої влади, суб'єктами підтвердження, соціальними партнерами всіх рівнів соціального діалогу, професійними, громадськими організаціями »
Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості
Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття »
Додаткова освіта - нові можливості
24.06.2016
О.Сирота вирішив скористатися послугою служби зайнятості - отримати нову професію. Пройшовши профнавчання у ТОВ "Технічний ліцей", за направленням Бердичівського міського центру зайнятості, він отримав свідоцтво щодо присвоєння робітничої кваліфікації за професіями, які актуальні на ринку праці »
Огляд ЗМІ
Як працюватиме рада стейкхолдерів області у 2016 році
20.07.2016
19 липня пройшло перше засідання ради професійної освіти (стейкхолдерів) Житомирської області. Обговорено діяльність ради і план роботи на 2016 рік та вирішено спільно з ринкоутворюючими підприємствами вивчити доцільність ліцензування та впровадження нових професій та видів підготовки у профтехосвітніх закладах області, а також припинити підготовку професій, що є застарілими та не користуються попитом на ринку праці »
Людина - не товар
18.07.2016
Сюжет на ТК "СК-1" про те, як не стати жертвами торгівлі людьми та що робити, якщо вже потрапили у руки работорговців. Переглянути »
Гендерною рівністю й не пахне
15.07.2016
Укрінформ повідомляє про зведені дані Державної служби статистики України щодо різниці середньої зарплати штатного працівника чоловічої та жіночої статі у першому кварталі 2016 року »
В області є робота!
25.07.2016
18.07.2016
Обласна служба зайнятості у мережі Фейсбук
До уваги воїнів АТО
Оновлена дорожня карта для демобілізованих учасників АТО  »
До уваги молоді!
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Соціальна реклама
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Консультації - за телефоном
Фахівці обласного центру зайнятості консультують щодо законодавства про зайнятість та діяльності служби зайнятості  »
Роботодавцям
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям  »
Компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »
Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  »
Центри зайнятості трудові договори вже не реєструють  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Населенню
Порядок реєстрації громадян у службі зайнятості  »
Яка робота є підходящою  »
Статус безробітного: кому він надається  »
Порядок виплати допомоги у зв'язку з безробіттям  »
Розмір допомоги по безробіттю  »
Інтернет-портал служби зайнятості ТРУД
ТРУД - портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що для Вас є визначальним при виборі місця роботи?
офіційне працевлаштування
графік та обсяг роботи
розмір зарплати
колектив
транспортна доступність
імідж і стабільність роботодавця
перспектива кар'єрного росту
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати