23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців
 
29.11.2017  |  Т.Левченко, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Любарського РЦЗ версія для друку
Любарський центр зайнятості укомплектував майже 100% вакансій місцевих роботодавців

Від втрати роботи не застрахований навіть найбільш кваліфікований фахівець, який має вищу освіту та великий досвід роботи. Причини можуть бути різні: скорочення штатів, мала заробітна плата, зміна режиму роботи, або просто життєві обставини. Підтримати, порадити, зорієнтувати та надати допомогу у працевлаштуванні можуть  кваліфіковані спеціалісти центрів зайнятості.

 Любарський районний центр зайнятості, зокрема,  з початку 2017 року  посприяв у працевлаштуванні 1059 шукачів роботи, з них  680 осіб - це ті, які мали статус безробітних, та  379 -  в перші дні звернення до надання статусу.  Це стало можливим завдяки партнерам центру – роботодавцям, які  подали з початку року 1080 вакансій. Рівень їх укомплектування склав 98%.

Центр має можливості підшуковувати роботу не лише у Любарському районі, а й поза його межами. Висококваліфікованим фахівцям, які  готові на кардинальні зміни в своєму житті. пропонує можливість тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль. Туди запрошують опалубників – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), арматурників – робота з металом, лицювальників – плиточників (покриття стін та підлоги керамічною плиткою), штукатурів (штукатурні роботи).

Якщо ж виникають труднощі з працевлаштуванням безробітних, центр зайнятості  пропонує  додатковий заробіток у вигляді оплачуваних тимчасових та громадських робіт. Такою послугою цього року скористалися 211 шукачів роботи. Ще 173 особи для підвищення шансів працевлаштування скористались можливістю пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, у т.ч. в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.

Активно пропагують серед безробітних, у т.ч. учасників АТО, і контрактну службу в Збройних силах України. Спільно з представниками військкомату та військових частин у центрі зайнятості цього року відбулись 19 семінарів для 178 учасників.

Аби ефективніше допомагати людям, які втратили роботу, працівники центру зайнятості проводять різноманітні заходи: семінари, ярмарки професій, міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, виїзні акції та інш.