22 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Людям з інвалідністю - наші послуги та допомога
 
05.12.2017  |  Романівський РЦЗ, Баранівський РЦЗ версія для друку
Людям з інвалідністю - наші послуги та допомога

2553Днями в Романівському районному центрі зайнятості спільно із соціальними партнерами був проведений захід, присвячений Міжнародному дню осіб з інвалідністю для 18 зареєстрованих осіб з обмеженими фізичними можливостями.

В заході взяли участь директор Романівського центру зайнятості З.Кубюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Романівської РДА – В.Багінський, начальник Романівського бюро правової допомоги – С.Крижанівська та начальник відділу обслуговування громадян Бердичівського об’єднаного Пенсійного фонду України в Житомирській області – І.Корейба.

Заступник директора центру зайнятості А.Антюк поінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці для осіб з інвалідністю. В.Багінський надав інформацію про забезпечення санаторно-курортним лікуванням та технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю. І.Корейба довела до відома механізм осучаснення пенсій з 01.10.2017 року. С.Крижанівська інформувала про правовий захист осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Присутнім  учасникам  заходу були надані ґрунтовні консультації на їх проблемні питання.

*  *   *

IMG_3981_1З метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги в працевлаштуванні, а також відзначення Міжнародного дня інвалідів, в Баранівському райцентрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід для IMG_3985_1осіб з особливими потребами.

В заході взяли участь директор центру О. Загорський, начальник управління праці та соціального захисту РДА М. Ковбан, 21 особа зазначеної категорії, які перебувають  на обліку в центрі зайнятості з метою пошуку роботи.

Директор РЦЗ ознайомив присутніх зі станом ринку праці, можливостями служби зайнятості щодо надання послуг особам з особливими потребами, а також розказав про перспективи створення робочих місць, в тому числі і для такої категорії.

М. Ковбан розказав про пільги, що надає держава особам з інвалідністю, можливості навчання та проходження реабілітації, особливості оформлення субсидій, лікування в санаторно-курортних оздоровчих закладах. Така інформація викликала у безробітних зацікавленість та додаткові запитання, на які гості кваліфіковано відповіли.