24 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Фахівці допомагали зорієнтуватись у різноманітті професій
 
13.12.2017  |  О.Радіонова, фахівець Любарського РЦЗ версія для друку
Фахівці допомагали зорієнтуватись у різноманітті професій

DSC04728Проведення профорієнтаційної роботи спеціалістами Любарського райцентру зайнятості у загальноосвітніх навчальних закладах району активно продовжується.

Фахівець з профорієнтації О. Радіонова провела профорієнтаційні заходи та групові консультації з учнями 9 та 11 класів щодо ознайомлення їх зі світом сучасних професій. Знайти себе у світі професій – означає здобути можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свій талант. Під час індивідуальних консультацій із використанням тестових методик усі, хто бажав, мав можливість оцінити власні професійні нахили та отримати практичні поради як уникнути image-0-02-05типових помилок під час вибору професії.

Учні ознайомилися з інформацією про професії, які є актуальними наразі на ринку праці та будуть актуальними в майбутньому, переглянули відеоролики про професії профорієнтаційного спрямування, які допоможуть зорієнтуватись у різноманітті професій.

Також школярів поінформовано про можливість самостійного проходження профорієнтаційного тестування на сайті www.mycareer.org.ua та www.proforientator.info, за допомогою яких можна виявити схильності й здібності, визначити професійну сферу, в якій кожен зможе максимально реалізувати свої здібності й надалі створити стратегію для підготовки вступу до обраного ВУЗу країни.