22 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

Отримав шанс на здійснення мрії шляхом самореалізації у власній справі
 
15.12.2017  |  Н.Ткач, начальник відділу Володарсько-Волинського РЦЗ версія для друку
Отримав шанс на здійснення мрії шляхом самореалізації у власній справі

Вагомим елементом роботи Володарсько-Волинського районного центру зайнятості є працевлаштування громадян з особливими потребами та сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності.

Мешканець району Олег Іщук після звільнення з роботи звернувся по допомогу у працевлаштуванні до Володарсько-Волинського центру зайнятості. Семінари, профконсультації, тренінги, які відвідував Олег Володимирович, допомогли зорієнтуватися у виборі виду діяльності. За станом здоров’я чоловіку не можна виконувати значні фізичні навантаження, тому, зваживши всі переваги приватного підприємництва та дослухавшись до порад фахівців центру зайнятості, він прийняв рішення розпочати власну справу.

З метою набуття необхідних навичок для започаткування власної справи, Олег пройшов курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Підприємець-початківець» в Рівненському ЦПТО та захистив бізнес-план на тему: «Надання послуг з ремонту побутових приладів, домашнього та садового обладнання».

На даний час в орендованому приміщенні він відкрив робоче місце, де здійснює ремонт побутових приладів. Новостворене підприємство «Комфорт» дуже швидко набуває популярності серед місцевих жителів завдяки помірним цінам та якісно виконаній роботі. Олег вдячний фахівцям центру зайнятості за надану допомогу, адже дане заняття приносить йому не лише дохід, а й справжнє задоволення.