17 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Надавали школярам практичні поради щодо правильного вибору майбутньої професії
 
18.12.2017  |  Коростенський МЦЗ версія для друку
Надавали школярам практичні поради щодо правильного вибору майбутньої професії

Важлива проблема підліткового періоду – вибір професії. В цей час інтереси значної частини підлітків дуже нестійкі. Вони породжуються знайомими і товаришами. Менший вплив має школа і сім’я.

З початком нового навчального року з метою формування готовності до самовизначення, розширення уявлень про світ професій, ознайомлення з вимогами, які мають робітничі професії, інформування про навчальні заклади та ринок праці регіону фахівці Коростенського центру зайнятості продовжили профорієнтаційну роботу з учнями  9-11-х  класів шкіл району.

Нещодавно фахівці центру провели групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування для дев’яти учнів Сушківської загальноосвітньої школи.

Діти із задоволенням слухали про світ професій, формулу вибору професії, потреби ринку праці, знайомилися з інформаційними матеріалами про професії. Під час розмови особлива увага зверталась на популяризацію робітничих професій та професій, що будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому.

З метою визначення нахилів та здібностей учнів до певного типу професій, надання практичних порад щодо свідомого та правильного вибору майбутньої професії, проведено тестування за методиками «ДДО» та «Голланда». За результатами діти отримали буклети з описом професій відповідних типів.