23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Досягнута тристороння домовленість про підготовку кадрів для пивокомбінату "Радомишль"
 
22.12.2017 версія для друку
Досягнута тристороння домовленість про підготовку кадрів для пивокомбінату "Радомишль"

Сьогодні, 22 грудня, директор обласного центру зайнятості Галина Корінна провела робочу нараду з директором Житомирського вищого професійного училища сервісу і дизайну Світланою Мосейчук та  директором ПАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль» Сергієм Гавриленком. Обговорювали перспективи підготовки необхідних кадрів для підприємства.

На пиво-безалкогольному комбінаті наразі працює 510 жителів Радомишльського та ближніх до нього районів. У зв’язку з можливістю розширюватись, а також міграційними процесами досвідчених кадрів до країн Європи, підприємству вкрай потрібні нові кадри, а саме близько 60 операторів лінії у виробництві харчової продукції (виробництво напоїв). Навчальні заклади Житомирщини не готують таких фахівців. Але у зв’язку з тим, що існує нагальна потреба у підприємства, яке гарантовано забезпечить навчених фахівців роботою, служба зайнятості звернулась до Житомирського вищого професійного училища сервісу і дизайну з пропозицією ліцензування за зазначеною  професією й відкриття нового напряму підготовки затребуваних фахівців.

Під час зустрічі досягнута домовленість про початок підготовчої роботи до ліцензування, а також обговорені плани щодо безпосередньої підготовки фахівців. Вирішено, що найоптимальніше готувати кадри за дуальною системою навчання, де близько двох місяців триватиме теоретична підготовка та три місяці – практика на виробництві. Комбінат може забезпечити гуртожитком іногородніх студентів. Приваблює підприємство нові кадри і гідною зарплатою – в еквіваленті 300 у.о.   

Обласна служба зайнятості також проведе опитування роботодавців області щодо необхідності підготовки аналогічних кадрів або фахівців, для організації навчання яких потрібне нове ліцензування. Вище професійне училище взмозі розширити перелік напрямів підготовки, додавши до 25-ти діючих ще кілька нових актуальних. А служба зайнятості спільно з роботодавцями забезпечуватиме добір претендентів на навчання для укомплектування груп, зокрема з числа безробітних.