19 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Обговорили питання, які сприятимуть розвитку підприємництва Малинщини
 
28.12.2017  |  А.Панасюк, начальник відділу Малинського МЦЗ версія для друку
Обговорили питання, які сприятимуть розвитку підприємництва Малинщини

IMG_20171226_111737.jpgЗ метою покращення умов для розвитку підприємницького середовища, надання різних видів послуг, пов’язаних з веденням малого бізнесу та підприємництва 26 грудня в Малинському міському центрі зайнятості відбувся семінар-нарада з питань провадження підприємницької діяльності з приватними підприємцями Малинщини.

Захід був проведений за участю представників органів місцевого самоврядування, міжвідомчих фахівців з питань розвитку підприємницької діяльності, фізичних осіб-підприємців.

Державний інспектор праці В.Сивко озвучив питання щодо дотримання законодавства у сфері збереження робочих місць та легітимізації трудових відносин, завідувач сектору Малинської ОДПІ С.Кисельчук поінформував щодо ведення фінансової звітності, головний спеціаліст Коростенського ОУ ПФУ Л.Харитончук щодо порядку визначення страхового стажу підприємців та найманих працівників. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями довела присутнім про послуги служби зайнятості та переваги від співпраці. Директор центру зайнятості Т.Ободзинська наголосила, що ринок праці Малинщини потребує розвитку підприємницької діяльності та розповіла про шляхи його регулювання засобами реалізації Закону України «Про зайнятість населення.

Фахівці відповіли на численні запитання учасників семінару, обмінялися думками та напрацювали ідеї для розвитку підприємницької діяльності Малинщини.