22 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям
 
версія для друку
Основні послуги, що надаються центрами зайнятості роботодавцям

1. Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

2. Надання допомоги в укомплектуванні підприємств персоналом, необхідними працівниками, у тому числі з використанням психодіагностичних методик.

3. Інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в ЦЗ, в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості.

4. Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

5. Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців для конкретних робочих місць як у навчальних закладах, так і без посередньо на виробництві.

6. Організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

7. Здійснення комплексу спеціальних заходів у разі масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця.

8. Консультування щодо виконання певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, у тому числі з питань масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця, праце­влаштування громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, з питань використання праці іноземців тощо.

9. Проведення семінарів з керівниками підприємств та представниками кадрових служб для інформування про їхні права, обов'язки, відповідальність у сферах праці та зайнятості, визначення спільних дій з метою прискорення працевлаштування шукачів роботи.

10. Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця та організація зустрічей з шукачами роботи, у тому числі у центрах зайнятості.

11. Інформування про витрачання центром зайнятості коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

 

Послуги надаються державною службою зайнятості безплатно.

Консультацію щодо надання послуг Ви можете отримати

в будь-якому центрі зайнятості:

адреси міських і районних центрів зайнятості Житомирської області >>