22 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Житомирська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Вчасне повернення до трудової діяльності запобігає виникненню рецидивної злочинності
 
05.09.2017 версія для друку
Вчасне повернення до трудової діяльності запобігає виникненню рецидивної злочинності

DSCN1729-0.JPGПитання зайнятості засуджених громадян, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, є надзвичайно актуальним на сьогодні. Адже відсутність постійного місця роботи, стабільного доходу та складне матеріальне становище стають основними причинами, що призводить до вчинення кримінальних правопорушень.

Тому, з метою запобігання та зниження рівня рецидивної злочинності серед осіб цієї категорії, відновлення засудженого в соціальному статусі повноправного члена суспільства, повернення його до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя, професійної та трудової діяльності, служба зайнятості спільно з іншими соціальними партнерами проводить різноманітні заходи.

4 вересня в Радомишльському районному центрі зайнятості проведено день відкритих дверей для громадян, котрі перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Захід відбувся за участю начальника кримінально-виконавчій інспекції Радомишльського району Коростишівського МРВ Т.Нестерчук.

На заході заступник директора центру зайнятості А.Кондратюк проінформувала присутніх про ситуацію на місцевому ринку праці та про послуги, що надає служба зайнятості. Також учасники розглянули стенди з вакансіями, за допомогою тач-скріну шукали вакансії за різними напрямами, ознайомилися з паспортами підприємств району, на яких є вакантні робочі місця, з переліком навчальних закладів, де можна здобути освіту, окремо було наголошено про перевагу здобуття професії в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Присутнім запропонували переглянути фільм «Життя на продаж» про переваги легального працевлаштування та застереження незайнятих трудовою діяльністю громадян від шахрайства під час прийому на роботу.

На завершення зустрічі всі учасники отримали інформаційні матеріали центру зайнятості: буклети, брошури, листівки.