23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Житомирська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Спрямовуємо військовослужбовців та демобілізованих учасників АТО до зайнятості
 
11.09.2017  |  Л.Ящук, заступник начальника відділу Новоград-Волинського МЦЗ версія для друку
Спрямовуємо військовослужбовців та демобілізованих учасників АТО до зайнятості

IMG_0437Впродовж двох днів, 6 та 7 вересня, фахівці Новоград-Волинського міського центру  зайнятості надавали послуги військовослужбовцям та демобілізованим учасникам АТО, проводили міні-ярмарки вакансій.

Так, 6 вересня відбувся виїзд працівників центру зайнятості до Новоград-Волинсько-Червоноармійського об'єднаного міського військового комісаріату з метою інформування відвідувачів з послугами, які надає державна служба зайнятості, ознайомлення їх із тенденціями на сучасному ринку праці та актуальними вакансіями, що пропонує служба зайнятості. Послугами центру зайнятості скористалися 3 військовослужбовці та 2 демобілізованих учасника АТО.

7 вересня у Новоград-Волинському МЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних громадян, під час якого присутні дізнавалися про можливість проходження військової служби за контрактом, служби в національній поліції України, проходження служби в прикордонних військах, у Національній Гвардії України тощо. Захід відбувся за участю представників військового комісаріату.

Також 7 вересня в міському центрі зайнятості для безробітних презентувалися  перспективні вакансії оцінювача ломбарду “Діамантовий Дім”, де представник роботодавця розповідав про специфіку роботи, умови праці, заробітну плату. Наприкінці спілкування один демобілізований учасник АТО, який перебуває на обліку в центрі зайнятості, зацікавився можливістю працевлаштування та отримав запрошення на співбесіду.