24 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Працівників для житомирського заводу огороджувальних конструкцій шукали у Баранівському районі
 
13.09.2017  |  Лариса Верниш, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Баранівського РЦЗ версія для друку
Працівників для житомирського заводу огороджувальних конструкцій шукали у Баранівському районі

БаранівськийРЦЗ1.jpgБаранівськийРЦЗ5.jpg12 вересня в Баранівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для укомплектування 20 актуальних вакансій на ПАТ «Житомирський завод огороджувальних конструкцій» за професією газорізальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, учень електрозварника, слюсар, інженер-конструктор, столяр, двірник. На захід було запрошено 23 особи з числа безробітних. З початку року підприємство заявило до служби зайнятості про потребу у 33 фахівцях, за цей період укомплектовано – шість.

У ярмарку також взяли участь представник від роботодавця – начальник відділу кадрів Станіслав Махлайчук, заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського ОЦЗ Олена Мельник, директор районного центру зайнятості Олксандр Загорський, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Верниш, провідний фахівець з питань профорієнтаціїТетяна Кравчук.

На початку зустрічі директор центру зайнятості повідомив що, подібні заходи допомагають громадянам правильно зорієнтуватися на ринку праці, швидко знайти місце роботи: «Завдяки ярмаркам вакансій нам вдається об’єднати тих, хто готовий реалізувати свій потенціал, і тих, хто потребує висококваліфікованих фахівців. Сьогодні ми створили умови для того, щоб роботодавець в особі начальника відділу кадрів та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби».

В свою чергу начальник відділу кадрів Станіслав Махлайчук поінформував присутніх щодо діяльності підприємства, яке займається виготовленням та постачанням легких металоконструкцій на території України. За цей час накопичено великий досвід з швидкого і якісного виготовлення легких металоконструкцій для будівель різного призначеннявід складських приміщень і навісів до промислових підприємств-гігантів, а також споруд соціально-культурного та побутового призначення. Завод має сучасне технологічне обладнання та висококваліфікованих інженерів та спеціалістів, що дає змогу якісно розробляти архітектурно-будівельну частину проекту споруд, виготовляти та постачати конструкції практично для будь-яких об'єктів. Розповів про умови роботи та відпочинку працівників, рівень заробітної плати, що сягає 5-8 тис.грн. та можливості освоєння робітничих професій, таких як: газорізальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, двірник безпосередньо на робочому місці. Роботодавець, окрім своєчасної виплати достойної зарплати, пропонує своїм працівникам проживання у гуртожитку, харчування у їдальні, заняття у спортзалі, лікування у власному стоматологічному кабінеті.

Присутніх зацікавила почута інформація, на запитання одержували кваліфіковані відповіді. Отож, ярмарок вакансій виявився цікавим та змістовним. Результатом проведеної зустрічі стала домовленість про стажування безробітних на робочих місцях з гарантованим подальшим працевлаштуванням.