22 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Вивчали перспективи ринку праці Народиччини
 
13.09.2017 версія для друку
Вивчали перспективи ринку праці Народиччини

Робоча група фахівців обласного центру зайнятості на чолі із заступником директора Тетяною Касімцевою відвідали Народицьку територіальну громаду, яка об’єднала 65 населених пунктів.

Варто згадати, що Народицький район найбільше з-поміж інших районів Житомирщини постраждав від аварії на Чорнобильській АЕС. Половина сіл було віднесено до зони обов'язкового відселення, решта – до зони гарантованого добровільного відселення та зони посиленого радіоекологічного контролю. Через низку причин фактично відселено було лише частину населених пунктів. Зараз проживає на території громади близько 11 тисяч людей.

Понад 280 мешканців громади нині зареєстровані в районному центрі зайнятості, а пропозицій роботи для них з’являється обмаль. Наймають працівників в основному місцевий лісгосп, фермерські господарства та приватні підприємці, які займаються роздрібною торгівлею. Повернути до праці цьогоріч вдалося 52-х місцевих жителів. Разом з тим, в центрі зайнятості є вакансії, які ніким заповнити: лікарі різних спеціалізацій, ветлікар, швачка.

З головою громади Анатолієм Леончуком фахівці служби зайнятості спілкувались щодо перспектив створення нових робочих місць з можливістю фінансової підтримки від служби зайнятості – компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних. Керівники відділів обласного й Овруцького районного центрів зайнятості, які взаємодіють з роботодавцями, - Світлана Карпович і Тетяна Лавник пропонували очільнику громади розглянути можливість передбачення у бюджеті коштів на організацію громадських робіт для безробітних. Такими роботами, зокрема, можуть бути надання допомоги сім’ям учасників АТО. На умовах співфінансування зі службою зайнятості організації таких суспільно корисних робіт до тимчасової оплачуваної зайнятості можна залучити ще кілька десятків місцевих безробітних. Голова громади запевнив, що на наступний бюджетний рік така стаття витрат буде передбачена.