15 грудня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Правова допомога особам з інвалідністю
 
13.12.2016  |  Ганна Кучинська, фахівець з профорієнтації Малинського МЦЗ версія для друку
Правова допомога особам з інвалідністю

20161208_103418З метою поширення інформації про соціальні послуги, які пропонує держава людям з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці за організаційного сприяння на базі Малинського міського центру зайнятості разом із соціальними партнерами в рамках декади зайнятості для людей з інвалідністю 8 грудня відбувся захід, в якому взяли участь 15 осіб з інвалідністю з числа безробітних.

Присутніх ознайомили зі станом ринку праці, послугами служби зайнятості та можливостями навчання і працевлаштування громадян з інвалідністю. Увагу присутніх було звернуто на застосування новітніх технологій в пошуку роботи, а саме відео-резюме. Присутнім нагадали, що їхнє звернення до служби зайнятості – це один із способів, який вони використали на шляху до реалізації свого права на працю, гарантованого державою, проте необхідно усвідомлювати потребу власної стратегії в пошуках роботи, допомозі в самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, виконуючи посильні рекомендації фахівців центру зайнятості, з урахуванням їх стану здоров'я, можливостей та побажань.

В рамках договірної взаємодії на захід запросили психолога Малинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л. Кириченко, яка провела бесіду з безробітними щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. Діалог був направлений на формування у слухачів семінару свідомого нетерпимого ставлення до насильства, також на підвищення обізнаності в питаннях захисту своїх прав, особливо в запобіганні ситуацій торгівлі людьми.

 На захід був також запрошений і головний спеціаліст Малинського бюро безоплатної правової допомоги О. Алексеєв, який надав інформацію присутнім щодо права на безоплатну вторинну правову допомогу, які послуги можна отримати, хто має право на безоплатну допомогу та куди потрібно звертатись.

Після закінчення семінару дві особи виявили бажання отримати професійну консультацію із застосуванням психологічного тестування для виявлення своїх нахилів та переконатись у своїх можливостях навчатись чи працювати за обраною професією.