24 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Безробітному допомогли стати успішним роботодавцем
 
27.12.2016  |  М.Пихир, фахівець Бердичівського МЦЗ версія для друку
Безробітному допомогли стати успішним роботодавцем

 

20161209_110044Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Для цього використовуються дієві державні програми щодо створення робочих місць і забезпечення роботою різних верств населення.

Нестабільність ринку праці та дефіцит робочих місць спонукають найбільш рішучих і найактивніших громадян до того, щоб спробувати свої сили у сфері підприємництва та індивідуальної трудової діяльності. Адже малий бізнесце найбільш динамічний елемент у структурі економіки.

Одним із позитивних прикладів відкриття підприємницької діяльності в сфері 20161209_110209оптової торгівлі в місті Бердичеві є створення бізнесу Юрієм Муревичем, який в минулому був безробітним та в березні 2015 року захистив бізнес-план і започаткував власну справу за напрямом «Оптова торгівля пакувальним обладнанням та робочим одягом». На даний час Ю.Муревич має власне підприємство по виготовленню, пошиву робочого форменого одягу для потреб Міністерства оборони, Національної гвардії та інших силових структур. Сьогодні там працює 9 найманих працівників за професією «швачка». Троє безробітних, не маючи досвіду та достатніх професійних навиків, в листопаді 2016 року були направлені Бердичівським міським центром зайнятості на дане підприємство для проходження стажування. За час навчання безробітні вдосконалюють свої професійні якості, адаптуються на майбутньому робочому місці до обладнання, технологій та колективу. В подальшому планується створення дільниці з пошиву цукрових мішків та виготовленню аксесуарів для домашніх тварин.

Можливості обладнання та замовлення дозволяють розширити виробництво до 20-ти найманих працівників.