23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Житомирська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Правові заходи для жителів Баранівщини
 
28.12.2016 версія для друку
Правові заходи для жителів Баранівщини

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та на виконання Меморандуму з координаційним центром правової допомоги спеціалістом з профорієнтації Баранівського районного центру зайнятості Тетяною Кравчук проведено ряд комплексних освітніх заходів серед зайнятого та незайнятого населення району.

IMG_1251.JPGДля учнів 9-го класу Баранівської гімназії спільно з юристом Центру надання правової безоплатної допомоги Наталією Литвиненко було проведено урок «Права людини». Учнів ознайомили з дитячою працею в сучасному світі та Україні, її природою та масштабами. Привели альтернативи праці дітей. Школярі з цікавістю сприйняли нову для себе інформацію.

Також за участю Наталії Литвиненко для працівників та відвідувачів районної бібліотеки було проведено правову вікторину у формі виставки та лекцію на тему «Я знаю як захистити свої права».

Проведено правові вікторини в Кашперівській та Полянківській загальноосвітніх школах району на тему «Права неповнолітніх у трудових правовідносинах» для учнів старших класів. Загалом у заходах взяли участь 43 особи.

Для зареєстрованих в центрі зайнятості осіб проведено семінар «Офіційне працевлаштування – мій захист» за участю директора центру зайнятості Олександра Загорського. Окрім цього, надавались роз’яснення спеціалістами-особистими консультантами особам на прийомі, а також спеціалістом з профорієнтації під час проведення семінарів із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.