15 грудня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Житомирська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Заохочуємо безробітних до самозайнятості
 
29.12.2016  |  Т.Тимчук, заступник начальника відділу Житомирського МЦЗ версія для друку
Заохочуємо безробітних до самозайнятості

15741309_1065498443554187_8330655354669157199_nВ рамках заходів комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради в актовій залі Житомирського міського центру зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний семінар для підприємців-початківців.

Захід проводився фахівцями департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва, департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації, головним державним інспектором Житомирської ОДПІ ГУ ДФС в Житомирській області, державним реєстратором Житомирської райдержадміністрації з метою підвищення інформованості безробітних громадян, які цікавляться питаннями відкриття власного бізнесу, з актуальних питань у сфері підприємництва, застосування діючого законодавства, в тому числі з реєстрації бізнесу, праці та оподаткування.

Учасниками спілкування стали 18 безробітних громадян, які зареєстровані в Житомирському міському центрі зайнятості. Слухачам семінару було надано детальну інформацію щодо порядку здійснення державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, розкрито особливості діючих систем оподаткування, дотримання державних гарантій з оплати праці з урахуванням змін до деяких законодавчих актів України з питань легалізації трудових відносин.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Т.Тимчук повідомила безробітних про реалізацію БО «Фондом громади Житомира» другої хвилі програми підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у Житомирській області. До участі у програмі запрошуються також учасники та ветерани АТО, особи з інвалідністю. Кожен з учасників проекту має можливість пройти дводенний тренінг з підприємницької діяльності, отримати консультацію експерта для формування бізнес-плану, в підсумку розраховуючи на виділення гранту на закупівлю обладнання.

На усі питання, які виникли в процесі обговорення, слухачі отримали вичерпні розяснення від фахівців державних установ. Наприкінці зустрічі усі учасники одностайно дійшли висновку про доцільність та необхідність проведення подібних семінарів на постійній основі.