21 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

Всіляко підтримуємо новостворених підприємців
 
10.01.2017  |  Радомишльський РЦЗ версія для друку
Всіляко підтримуємо новостворених підприємців

Пропрацювавши певний час на одному з підприємств міста Радомишля Ілля Журахівський звільнився та звернувся до районного центру зайнятості. Оскільки на момент реєстрації підходящої вакансії для нього не було, він зацікавився можливістю розпочати власну справу. Після відвідування інформаційного семінару «Як розпочати власний бізнес» та зваживши свої можливості, він почав обмірковувати свою бізнес-ідею.

Згодом, успішно захистивши бізнес-план та отримавши допомогу для організації підприємницької діяльності, Ілля облаштував частину свого будинку під магазин, який зараз спеціалізується на продажу продовольчих товарів. Змінивши статус безробітного на роботодавця Ілля, в котрий раз, отримав підпримку в центрі зайнятості для подальшого розвитку свого бізнесу та стимул до створення нових робочих місць у вигляді компенсації єдиного внеску за працевлаштованих безробітних.

Сьогодні Ілля успішно працює та щасливий, що за сприяння Радомишльського районного центру зайнятості може самостійно займатися улюбленою справою, створюючи при цьому нові робочі місця для інших людей.