18 грудня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Житомирська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Залучаємо до співпраці соціальних партнерів
 
10.01.2017  |  Р. Токарчук, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг населенню Чуднівського РЦЗ версія для друку
Залучаємо до співпраці соціальних партнерів

IMAG0756В Чуднівському центрі зайнятості фахівці постійно проводять для осіб, які шукають роботу, семінари із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону. Метою заходів є ознайомлення учасників із правовими аспектами перебування на обліку в центрі зайнятості, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Надається інформація про напрями роботи державної служби зайнятості, про можливості районного центру зайнятості, профдіагностики кандидатів, їх професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, організації тимчасової зайнятості, ознайомлення з основними положеннями Законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та іншими нормативно-правовими документами, що регламентують зайнятість населення.

Співпраця служби зайнятості з соціальними партнерами є одним із головних пріоритетів реалізації державної політики зайнятості населення. З метою висвітлення різних аспектів діяльності партнерів запрошують на семінари.

На черговий семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону було запрошено фахівця громадської організації з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для присутніх надавалась інформація з правової допомоги та про діяльність громадської організації. Акцентовано увагу на тому, що якщо виникає необхідність у правовій допомозі, то можна прийти в бюро, зателефонувати у місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги або ж зателефонувати на єдиний номер правової допомоги 0-800-213-103, який працює цілодобово.