22 сiчня 2018
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Профнавчання

Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »

Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості

Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття »

Видача ваучерів на навчання для підвищення конкурентоспроможності

Новий Закон України "Про зайнятість населення" передбачає низку інструментів, що підвищують конкурентоспроможність осіб на ринку праці. Серед них - видача ваучерів особам старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років »

Оголошено відбір навчальних закладів для проходження професійного навчання безробітних у 2018 році
12.12.2017

Відбір здійснюватиметься відповідно до Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року №269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за №843/23375. Пропозиції приймаються з 15 грудня 2017 року до 17 січня 2018 року »

Через навчання - до працевлаштування
23.10.2017

У вересні-жовтні 27 безробітних Лугинського райцентру зайнятості пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації за навчальною програмою "спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень" у Рівненському ЦПТО державної служби зайнятості, з яких 25 - працевлаштувались »

Навчання операторів котелень під замовлення роботодавців
19.10.2017

Любарським райцентром зайнятості було організовано навчання для 45 безробітних за спеціальністю "оператор котелень". Навчання проходило у Рівненському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою "Спеціальне навчання та повторна перевірка знань працівників котелень" та Житомирському учбово-курсовому комбінаті за навчальною програмою "Новітні технології у сфері теплогазопостачання" з подальшим працевлаштуванням »

Підвищення кваліфікації за професією "оператор котельні"
27.09.2017

17 безробітних, які перебувають на обліку у Чуднівському РЦЗ, скористалися можливістю пройти навчання та отримати допуски до роботи за рахунок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Навчання проводилося у місті Чуднів, без виїзду до навчального закладу. Усі слухачі після навчання будуть працевлаштовані, адже навчалися під замовлення роботодавців »

Бажаєте стати водієм міського транспорту, звертайтесь!
11.08.2017

Житомирський міський центр зайнятості пропонує безробітним роботу водія тролейбуса із заробітною платою від 5400 до 8000 тис. грн. у місяць. Для тих, хто бажає отримати відповідну спеціальність - навчання безкоштовне »

Навчання в ЦПТО - шанс отримати роботу
01.08.2017

Звернувшись по допомогу до Радомишльського районного центру зайнятості у пошуку роботи, випускниця професійного ліцею Марія погодилася на пропозицію перенавчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти. У результаті - гарантоване робоче місце »

Безробітна з Любара навчатиметься в Одеському ЦПТО
09.06.2017

Цього тижня розпочалося навчання в Одеському ЦПТО Державної служби зайнятості за професією "Адміністратор". Жителька смт Любар Марія Ткачук зацікавилася отриманням нової спеціальності, оскільки давно хотіла спробувати себе в цій професії. Після закінчення навчання Марія планує працевлаштуватися у готельний комплекс "Золоте Руно" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »