19 вересня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці

Безробітним - підходяща робота, роботодавцю - необхідні працівники
13.09.2017

У результаті тісної співпраці Любарського райцентру зайнятості та ФОП Нагаюк Л.П. з початку 2017 року працевлаштовано 25 осіб, у т. ч. прийнято десять рішень щодо компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску »

Лугинська об'єднана громада забезпечила роботою понад 30 місцевих безробітних
12.09.2017

У серпні-вересні до роботи стали вчителі місцевих шкіл, соціальні працівники і бухгалтери терцентру, робітники з благоустрою в старостатах. Всього отримали роботу 31 безробітний »

22 безробітних отримали роботу у літньому таборі на Любарщині
10.08.2017

Фахівці Любарського районного центру зайнятості укомплектували місцевий дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Світанок" спеціалістами: кухарями, підсобним робітником, оператором пральних машин, вихователями, вожатими, методистом з фізичної культури, культорганізатором дитячих позашкільних закладів, офіціантом »

Військова служба - альтернативне працевлаштування
02.08.2017

Днями у Малинському міському центрі зайнятості відбувся черговий інформаційний семінар з орієнтації на службу за контрактом у Збройних Силах України. За весь час проведення таких інформаційно-консультаційних заходів спільно з представниками місцевого військового комісаріату працевлаштовано 29 осіб »

Любарський центр зайнятості укомплектував 100% вакансій молокопереробного підприємства "Ренет"
22.06.2017

Директор Любарського підприємства "Ренет" Дмитро Костишин, де відкривається новий цех з виробництва м'яких сирів, звернувся по допомогу в укомплектуванні його працівниками до Любарського районного центру зайнятості. Всього з початку року від підприємства надійшло 53 вакансії, які стовідсотково заповнені безробітними »

Новоутворене підприємство Брусилівщини наповнює штат за сприяння служби зайнятості
19.06.2017

На території Брусилівської об'єднаної громади утворилося нове комунальне підприємство "Добробут", яке буде надавати будівельні та ремонтні послуги. З перших поданих десяти вакансій половина вже укомплектовано »

Деревообробне підприємство "Банковський", що в Ємільчиному, - надійний партнер служби зайнятості у працевлаштуванні безробітних
15.06.2017

Під час робочої поїздки в Ємільчинський район директор обласного центру зайнятості Галина Корінна зустрілася з головою райдержадміністрації Ігорем Євтушком і головою районної ради Віктором Сорокою та відвідала одне з провідних підприємств району - ТОВ "Банковський", яке активно співпрацює з місцевим центром зайнятості »

Результат співпраці - працевлаштування
06.06.2017

У результаті співпраці Баранівського районного центру зайнятості та новоствореного підприємства ТОВ "Органічний м'ясний продукт", з початку року працевлаштовано 17 осіб та до кінця року планується створити ще 50 нових робочих місць для безробітних »

Майже 40 нових робочих місць створили підприємці Любарщини для соціально вразливих безробітних
01.06.2017

Фахівці Любарського райцентру зайнятості провели аналіз всіх роботодавців району, які мають перспективу створення нових робочих місць і є суб'єктами малого підприємництва. З початку року було прийнято 39 рішень щодо компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ фізичним особам-підприємцям для працевлаштування безробітних »

Обговорили особливості профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю
25.05.2017

В районній бібліотеці ім. Скуратівського за участю фахівців Малинського міського центру зайнятості відбувся семінар з педагогічними працівниками району на тему "Професійне самовизначення та допомога у виборі професійного шляху" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »