24 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці

Сільськогосподарське підприємство Любарщини забезпечило роботою більше 30 безробітних
22.11.2017

Протягом поточного року Любарський районний центр зайнятості направив на місцеве підприємство ТОВ "АГРО-РЕГІОН ЛЮБАР" понад 30 безробітних, які працюють там трактористом, економістом, лаборантом, водієм, оператором сушильних установок, підсобним робітником, слюсарем »

Співпраця, яка враховує інтереси роботодавця та безробітного
16.11.2017

Майже половина колективу ТОВ "Полімер-Техбуд" після проходження стажування на підприємстві працює з 2017 року за направленням Бердичівського міського центру зайнятості »

Майже 30 колишніх безробітних працюють в СФГ "Едельвейс"
08.11.2017

В результаті співпраці Любарського районного центру зайнятості та СФГ "Едельвейс" з початку 2017 року працевлаштовано 26 осіб підсобними робітниками, продавцями продовольчих товарів, водіями автотранспортних засобів, трактористами та сторожами. У перспективі планується подальше збільшення робочих »

10 швачок з Любарщини працюватимуть у Бердичеві
05.10.2017

Сьогодні до Любарського районного центру зайнятості звернулося підприємство ПАТ "Бердичівська фабрика одягу" з питання працевлаштування жителів району за спеціальністю "швачка". В результаті - більше 10 осіб виявили бажання працювати на даному підприємстві »

Любарський центр зайнятості допомагає ТЗОВ "Агролайн Україна" нарощувати кадровий потенціал
29.09.2017

У результаті співпраці Любарського райцентру зайнятості та ТЗОВ "Агролайн Україна" з початку 2017 року працевлаштовано 22 особи на вакансії трактористів-машиністів, підсобних робітників, фахівців з організації побутового обслуговування, фахівців із соціальної роботи та сторожів »

Більше половини колективу тов "Еко-Полісся" працює за сприяння Володарсько-Волинського райцентру зайнятості
19.09.2017

Новостворене ТОВ "Еко-Полісся", що в селі Поромівка, активно співпрацює з Володарсько-Волинським райцентром зайнятості у плані укомплектування вакансій - з початку року 21 особа була працевлаштована за направленням центру »

Безробітним - підходяща робота, роботодавцю - необхідні працівники
13.09.2017

У результаті тісної співпраці Любарського райцентру зайнятості та ФОП Нагаюк Л.П. з початку 2017 року працевлаштовано 25 осіб, у т. ч. прийнято десять рішень щодо компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску »

Лугинська об'єднана громада забезпечила роботою понад 30 місцевих безробітних
12.09.2017

У серпні-вересні до роботи стали вчителі місцевих шкіл, соціальні працівники і бухгалтери терцентру, робітники з благоустрою в старостатах. Всього отримали роботу 31 безробітний »

22 безробітних отримали роботу у літньому таборі на Любарщині
10.08.2017

Фахівці Любарського районного центру зайнятості укомплектували місцевий дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Світанок" спеціалістами: кухарями, підсобним робітником, оператором пральних машин, вихователями, вожатими, методистом з фізичної культури, культорганізатором дитячих позашкільних закладів, офіціантом »

Військова служба - альтернативне працевлаштування
02.08.2017

Днями у Малинському міському центрі зайнятості відбувся черговий інформаційний семінар з орієнтації на службу за контрактом у Збройних Силах України. За весь час проведення таких інформаційно-консультаційних заходів спільно з представниками місцевого військового комісаріату працевлаштовано 29 осіб »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »