21 вересня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Профнавчання

Якісне професійне навчання безробітних - у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). Такі навчальні заклади створені саме задля навчання дорослого населення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки »

Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості

Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття »

Видача ваучерів на навчання для підвищення конкурентоспроможності

Новий Закон України "Про зайнятість населення" передбачає низку інструментів, що підвищують конкурентоспроможність осіб на ринку праці. Серед них - видача ваучерів особам старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років »

Бажаєте стати водієм міського транспорту, звертайтесь!
11.08.2017

Житомирський міський центр зайнятості пропонує безробітним роботу водія тролейбуса із заробітною платою від 5400 до 8000 тис. грн. у місяць. Для тих, хто бажає отримати відповідну спеціальність - навчання безкоштовне »

Навчання в ЦПТО - шанс отримати роботу
01.08.2017

Звернувшись по допомогу до Радомишльського районного центру зайнятості у пошуку роботи, випускниця професійного ліцею Марія погодилася на пропозицію перенавчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти. У результаті - гарантоване робоче місце »

Безробітна з Любара навчатиметься в Одеському ЦПТО
09.06.2017

Цього тижня розпочалося навчання в Одеському ЦПТО Державної служби зайнятості за професією "Адміністратор". Жителька смт Любар Марія Ткачук зацікавилася отриманням нової спеціальності, оскільки давно хотіла спробувати себе в цій професії. Після закінчення навчання Марія планує працевлаштуватися у готельний комплекс "Золоте Руно" »

Профнавчання - поштовх до подальшого навчання
02.06.2017

Із 10 безробітних Олевського райцентру зайнятості, які взяли участь у семінарі - три особи скеровано на проходження профвідбору на замовлення роботодавця. А з січня-квітня поточного року - з 70 учасників подібних семінарів - 61 особу було направлено на навчання з подальшим працевлаштуванням »

Навчаємо майбутніх водіїв
19.04.2017

Спеціалісти Коростенського міського центру зайнятості спрямували на навчання у ТОВ "Технічний ліцей" 10 слухачів, у т. ч. учасника АТО та особу з обмеженими фізичними можливостями за професією "водій автотранспортних засобів" »

Стажування - можливість показати свої навички та отримати роботу
10.04.2017

Щоб задовольнити потреби роботодавця та інтереси шукача роботи, спеціалісти Бердичівського міського центру зайнятості протягом двох місяців направили на стажування четверо кондитерів, двоє пекарів, четверо продавців продовольчих товарів »

Профнавчання - шанс отримати роботу
06.04.2017

Фахівці Любарського районного центру зайнятості направили на професійну підготовку безробітну жительку с. Стара Чортория М. Грезіну у Рівненське ЦПТО за професією "манікюрник" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »