25 вересня 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »

22 вересня Житомирській області виповнюється 80 років
21.09.2017

Вітання директора Житомирського обласного центру зайнятості Галини Корінної з нагоди ювілею області »

Служба зайнятості шукатиме для Бердичівської фабрики одягу близько 100 нових працівників
21.09.2017

Власник ПАТ "Бердичівська фабрика одягу" Жерар Лоссон та його директор Галина Стукало ініціювали зустріч з керівництвом обласної служби зайнятості у зв'язку з необхідністю добору працівників для запуску нової лінії з пошиття чоловічих пальт »

У Житомирі обговорювали майбутні моделі інтегрованих соціальних служб в територіальних громадах
19.09.2017

Сьогодні, 19 вересня, в Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг на тему "Впровадження нових моделей адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки в об'єднаних територіальних громадах". Участь в ньому взяли також керівники обласного та окремих базових центрів зайнятості »

Понад 60 безробітних отримали роботу на бердичівському підприємстві відомої торгової марки "MUST HAVE"
18.09.2017

Бердичівським центром зайнятості було проведено робочу зустріч з підприємцями, які в 2010 році створили підприємство з виготовлення жіночого одягу і працюють під торговою маркою "Must Have", де сьогодні працює 132 особи. За допомогою служби зайнятості у 2017 році на підприємство була працевлаштована 61 особа »

Діалог з роботодавцями та соціальними партнерами з метою формування стратегії зайнятості та удосконалення
15.09.2017

У Малинському міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу - "Соціально-відповідальний діалог" за активної участі соціальних партнерів та роботодавців. Мета зустрічі - пошук спільних шляхів служби зайнятості, місцевої влади та роботодавців задля покращення ситуації ринку праці Малинщини »

Працівників для житомирського заводу огороджувальних конструкцій шукали у Баранівському районі
13.09.2017

У Баранівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для укомплектування актуальних вакансій на ПАТ "Житомирський завод огороджувальних конструкцій" за професією газорізальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, учень електрозварника, слюсар, інженер-конструктор, столяр, двірник. З початку року підприємство заявило до служби зайнятості про потребу у 33 фахівцях »

Вивчали перспективи ринку праці Народиччини
13.09.2017

Робоча група фахівців обласного центру зайнятості на чолі із заступником директора Тетяною Касімцевою відвідали Народицьку територіальну громаду. Понад 280 членів громади нині зареєстровані в районному центрі зайнятості, а пропозицій роботи для них з'являється обмаль »

ШУКАЄМО ДРУЖНЮ УКРАЇНСЬКУ РОДИНУ!
12.09.2017

Чи могли Ви колись уявити, що житимете під одним дахом з волонтером Корпусу Миру США? Усе можливо!
Житомирська обласна служба зайнятості шукає родину, готову прийняти волонтера Корпусу Миру США для проживання протягом перших шести місяців його/її волонтерської служби в громаді »

Зустріч з головою Брусилівської об'єднаної територіальної громади
12.09.2017

Сьогодні, 12 вересня, директор обласного центру зайнятості Галина Корінна відвідала Брусилівський район. Відбулася зустріч з головою Брусилівської об'єднаної територіальної громади Володимиром Габенцем та колективом центру зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »