25 листопада 2017
На головну Що нового? Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Усі послуги - безкоштовні »

У Житомирі вирувало "Студмістечко-2017"
23.11.2017

Сьогодні у Житомирському агротехнічному коледжі відбувся ярмарок професій "Студмістечко-2017". Організував його міський центр зайнятості для 3000 випускників загальноосвітніх шкіл міста і району. Взяли участь у ярмарку представники майже 20 навчальних закладів Житомира та Києва, волонтери Корпусу Миру США »

Обласна служба зайнятості співпрацюватиме з агенцією регіонального розвитку у консультуванні підприємців
21.11.2017

В Житомирському обласному центрі зайнятості відбулась зустріч заступника директора обласного центру зайнятості Тетяни Касімцевої та начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Світлани Карпович з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком та німецьким експертом, доктором Геро Фріделем »

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій
20.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вакансій. На Житомирщині цьогоріч 6,8 тисяч роботодавців потребували 39,3 тисячі працівників »

Фахівці з профорієнтації центрів зайнятості Житомирщини обмінювались досвідом та здобували нові знання
16.11.2017

В обласному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання фахівців з профорієнтації міських та районних центрів зайнятості Житомирської області "Удосконалення та розвиток системи професійної орієнтації населення в державній службі зайнятості" »

"Якщо хочеш бути успішним завтра - подумай про це сьогодні"
16.11.2017

Під таким гаслом відбувся ярмарок професій для 125 випускників загальноосвітніх шкіл Любарського району, що провели фахівці райцентру зайнятості за участю 11 представників вищих, професійно-технічних навчальних закладів та коледжів Житомирської області »

"Хочеш мати достойного працівника, - плати достойну заробітну плату. Це аксіома"
10.11.2017

Так висловився під час першого кар'єрного форуму у Житомирі в.о.Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко »

У Житомирі відбувся перший обласний кар'єрний форум
09.11.2017

Сьогодні, 9 листопада, у Житомирі відбувся перший обласний кар'єрний форум "Освіта.Робота.Перспектива". Захід ініціювала обласна служба зайнятості аби започаткувати відкритий формат діалогу на соціально значущі теми »

Безробітних захисників підтримуємо всебічно
02.11.2017

Сьогодні, 2 листопада в Любарському райцентрі зайнятості відбувся розширений семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участю представника військкомату В.Мшанецького, пастора релігійної громади "Церква заповіт Ісуса Христа" Б.Осіпчука, психолога громадської благодійної організації "АСЕТ" Г.Осіпчук, начальника Любарського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді А. Осипенко та військового капелана А. Мудровського, які донесли учасникам необхідну інформацію та здійснили психологічну підтримку »

Керівництво Мінсоцполітики та Служби зайнятості відвідало обласну службу зайнятості
01.11.2017

31 жовтня Міністр соціальної політики України А.Рева, його перший заступник О.Крентовська та в.о. Голови Державної служби зайнятості В.Ярошенко з робочим візитом перебували на Житомирщині. Вони відвідали обласний центр зайнятості та побували на об'єкті будівництва - приміщенні Житомирського міського центру зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »