Пасічник - незвична, нелегка але дуже потрібна людям професія. Бджолярі – справжні митці своєї справи.

Команда ДСЗ щиро вітає всіх причетних до славетної когорти бджолярів з професійним святом!

А ще служба зайнятості пропонує підтримку безробітним, які мають намір реалізуватися в цій сфері діяльності.

Так, нещодавно за сприяння Волинської обласної служби зайнятості власну справу розпочав колишній безробітний, а тепер вже добре знаний не тільки у рідних Колках, член Спілки пасічників України – Микола Горбач.

З самого дитинства пан Микола допомагав батькові доглядати за бджолами, але тоді ще й не гадав, що це стане справою його життя. З діда-прадіда чоловіки в його родині були пасічниками, тож Микола вирішив і собі спробувати виробляти «рідке золото». Чоловік розповідає, що пасіка для нього – і хобі, і заробіток, а головне – естафета від предків.

Нині Микола Горбач – господар пасіки «Діда Гната», що розташована в селі Острови (Маневицький район Волинської області). На цей час у його господарстві сто бджолиних сімей, догляд за якими потребує постійної уваги.

Чоловік радо ділиться досвідом, передає свої знання новачкам цієї справі. Він частенько навідується до центру зайнятості де ще донедавна був безробітним, бере участь у семінарах  та інших інформаційних заходах.

– Я не шкодую, що зайнявся бджільництвом, адже працюю на природі. Сама атмосфера на пасіці – лікувальна.

Із захопленням Микола розповідає про будівництво біовулика, який допомагає при порушеннях кровообігу та нервової системи. Така споруда нагадує міні-будиночок, у якому людина може влітку спати. На ранок – відчутний прилив сил. Такий вулик вже є на пасіці господаря, саме там і можна провести корисну терапію.

За словами Миколи, лише на перший погляд здається, що робота пасічника – це проста справа. Але насправді це важкий і кропіткий процес, який потребує повної самовіддачі.

Тож, Команда ДСЗ бажає всім пасічникам натхнення та працьовитих бджілок! 

Велика подяка за Вашу солодку працю!

Анонс/Подія: 
Подія