21 січня 2019 року о 12.00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства Укрінформ (Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16, 1 зала) відбудеться публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України. Водночас буде підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.

Мета співпраці – сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості, детінізації зайнятості та посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин, насамперед, особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, зокрема заборгованість зі сплати аліментів, та щодо яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

 

У заході братимуть участь Міністр юстиції України Павло Петренко,  заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган.

 

Представників ЗМІ просимо акредитуватися

до 11.00  21 січня 2019 року 

за тел.: 284-39-24, 289-40-79, 289-25-18

та електронною адресою 07@es.dcz.gov.ua

 

 

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Управління міжнародного співробітництва,

зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Анонс/Подія: 
Анонс події