21 вересня 2019 року державна служба зайнятості вперше  стане учасником Ярмарку Вакансій, який щорічно організовується провідним англомовним виданням України Kyiv Post.

Ярмарок розпочнеться о 10 годині на НСК «Олімпійський» (Київ, вул. Велика Васильківська, 55). Цього року учасниками заходу стануть  близько 50 відомих компаній.

Службу зайнятості на заході представлятимуть директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон та керівники Київського міського та Київського обласного центрів зайнятості Віктор Білич і Денис Дармостук.

Метою участі в ярмарку є презентація сучасних підходів служби зайнятості в обслуговуванні клієнтів. Наразі служба має розвинену структуру та досвід багаторічної роботи, а головне – доступ до найбільшої та актуальної бази вакансій по всій Україні, яка станом на 1 вересня становить 139,8 тис. одиниць.

 

До відома.

Традиційними учасниками щорічних заходів Kyiv Post є глобальні корпорації, міжнародні організації, дослідницькі інституції, портали з працевлаштування, бізнес-асоціації тощо.

Відвідувачі заходу мають можливість відвідати безкоштовні семінари та поспілкуватися з топовими  роботодавцями українського ринку праці.

Анонс/Подія: 
Анонс події