29 березня 2018 року об 11 годині у приміщенні Міністерства соціальної політики України (м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, 19 поверх к. 1907) відбудеться підписання багатосторонньої Угоди про співпрацю між обласними центрами зайнятості, обласними бібліотеками для дітей та департаментами освіти і науки державних адміністрацій Херсонської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей щодо впровадження міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».

Метою проекту є формування відповідального ставлення молоді до планування своєї професійної кар’єри та розширення знань про безмежний світ професій, адже саме вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини. Треба допомогти кожній молодій людині правильно побудувати свій життєвий шлях аби мати задоволення від праці на користь людям і країні, в якій живеш.

У заході візьмуть участь в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

Анонс/Подія: 
Анонс події