16 лютого 2016 року відбулось чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд).

На засіданні затверджено Звіт голови правління Фонду про виконання своїх повноважень у 2015 році; обговорено и взято за основу Стратегію модернізації та розвитку державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду на 2016 – 2020 роки та проект бюджету Фонду на 2016 рік. Розглянуто стан виконання Програми розвитку мережі професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості до 2017 року; міжнародного співробітництва виконавчої дирекції Фонду у 2015 році; реагування виконавчою дирекцією Фонду на рішення наглядових, контролюючих органів; діяльності Відділу контрольно-ревізійної роботи та провідного аудитора виконавчої дирекції Фонду за 2015 рік; виконавської дисципліни виконавчої дирекції Фонду. Погоджено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників». Внесено зміни до деяких постанов правління Фонду, зокрема до постанови від 19.05.2016 № 260 «Про здійснення виплати матеріального забезпечення незайнятому населенню через банківські установи».

Разом з цим, члени правління поінформовані про угоди, договори (контракти) з майновими (фінансовими) зобов’язаннями на суму понад 100 тисяч гривень, укладені в 2015 році від імені Фонду та їх реалізацію станом на 01.01.2016; про стан надходження коштів та погашення заборгованості зі сплати страхових внесків нарахованих та не сплачених у період до 1 січня 2011 року; щодо проведення претензійно-позовної роботи тощо.

Анонс/Подія: 
Подія