12 січня 2016 року відбулося перше засідання робочої групи правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд) з вивчення стану реагування виконавчою дирекцією Фонду – державною службою зайнятості (далі – виконавча дирекція) на рішення наглядових, контролюючих органів, що створена за рішенням правління Фонду від 4 грудня 2014 року № 9 (далі – робоча група). Координатором робочої групи на першому засіданні обрано голову правління Фонду Кондрюка Сергія Михайловича.

Мета робочої групи: з метою контролю за цільовим та ефективним використанням виконавчою дирекцією коштів Фонду підготувати та внести на розгляд правління Фонду висновки щодо повноти вжиття заходів виконавчою дирекцією щодо усунення порушень та недоліків, виявлених контролюючими та наглядовими органами протягом 2014-2015 років.

Склад робочої групи: Кондрюк С.М., голова правління Фонду – представник застрахованих осіб, Притоманов С.О., член правління Фонду – представник роботодавців, Савенко О.Л., член правління Фонду – представник держави.

У разі наявності запитань за визначеною тематикою, їх можна направляти  на адресу: lesko.olena@es.dcz.gov.ua, bogdyuk.alla@es.dcz.gov.ua. для відповідного розгляду на черговому засіданні робочої груп.

Анонс/Подія: 
Подія