Мета програми – забезпечення роботою членів малозабезпечених родин та вимушених переселенців та надання фінансової допомоги для відкриття власної справи. Активну участь у залученні до проекту жителів Львівщини беруть фахівці обласної служби зайнятості. Вони допомагають безробітним обрати майбутню сферу діяльності, скласти бізнес-план, освоїти базові основи підприємництва.

14.12.2018

«Учасники прес-туру отримали наочне підтвердження того, що знайти справу до душі та бути успішним можна і в ріднім краї», –зазначив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

14.12.2018

Нещодавно учні 1-А класу, які навчаються за програмою «Інтелект України» навчально-виховного комплексу №7 (м. Луцьк), уперше вирушили на екскурсію, яку для них організував Луцький міський центр зайнятості. Оглядово-пізнавальну подорож рідним містом для малюків провели нестандартно – на тролейбусі.

10.12.2018

«Служба зайнятості намагається максимально наблизити свої послуги до людей, знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. У цьому нам допомагають сучасні комунікаційні технології та електронні сервіси», – зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

14.12.2018

«Профорієнтація є пріоритетом у роботі державної служби зайнятості з молоддю, саме тому ми організовуємо такі екскурсії, щоб познайомити школярів із професією безпосередньо на підприємстві, у робочій атмосфері», – повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

13.12.2018

Проект реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

07.12.2018