Однією з форм  здобуття або ж підвищення професійних навичок є стажування. Цей термін вживається в різних нормативно-правових актах і в різному значенні, зокрема, як спосіб професійного навчання безробітних безпосередньо на робочому місці  для отримання ними відповідної  кваліфікації та посилення конкурентоспроможності молоді на ринку праці. Фахівці вважають, що при стажуванні одночасно реалізується право людини на працю і право на освіту. У попередньому нашому матеріалі було приділено увагу випробуванню у трудових відносинах. Вважаємо за необхідне звернути увагу на специфіку видів стажування, передбачених Законом України «Про зайнятість населення» (далі – Закон).

27.11.2020

Бути сервісною установою – це завжди чекати на зворотний зв'язок від клієнтів. Завдяки відгукам наших клієнтів намагаємося вдосконалюватися та рухатися тільки вперед. І надзвичайно приємно, коли це подяка. 

26.11.2020

З початку 2020 року з центрами зайнятості співпрацювали 158 тисяч роботодавців.

25.11.2020

Черкаське швейне підприємство ТОВ «Група Венето», долучившись  до протидії поширенню коронавірусної інфекції, розширює своє виробництво та відкриває новий напрямок роботи з пошиття спеціальних медичних костюмів та одягу біологічного захисту.З початку 2020 року за сприяння Черкаського міського центру зайнятості на підприємстві знайшли роботу 29 місцевих жителів.

27.11.2020

Днями у 18-річної мешканки Новомиргорода, що на Кіровоградщині,  Вікторії Пешехонової розпочався перший робочий день. Відтепер Вікторія працюватиме касиром у нещодавно відкритому магазині PROSTOR.

25.11.2020

Пандемія змусила роботодавців  пристосовуватися до нових реалій: чи не кожен підприємець мав змінити звичний формат роботи - скоротити робочий час, працювати тільки за попереднім замовленням або ж виключно “на виніс”. 

24.11.2020