10.09.2019 | 18:31

Днями в Дніпрі відбувся 13-ий Благодійний фестиваль «Мама+Я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Про це повідомили  в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Цікаво, що цей фестиваль свого часу було започатковано саме в Дніпрі. Цього року для гостей заходу працювала тематична казкова локація «Аліса в країні профорієнтації» (за мотивами Казки «Алісині пригоди у Дивокраї» Льюїса Керрола), а фахівці служби зайнятості перетворилися на справжніх казкових героїв.

Юних відвідувачів свята зустрічали Аліса, Червона Королева, Капелюшник. Діти із зацікавленістю занурилися у світ професій: активно грали у «Лото професій», складали «професійні» пазли, розв’язували загадки та ребуси про професії на майданчику «Загадкова лотерея», відкривали власні творчі здібності – створювали іграшки з повітряних кульок для моделювання, активно спілкувалися зі спеціалістами з профорієнтації на майданчику профдіагностування.

І, звичайно, кожна дитина – активний «працівник» локації  отримав подарунок.

За словами заступника директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїси Малоіваненко, сьогодні питання професійної орієнтації набуває особливого значення. Дитина має орієнтуватися у світі професій та обрати саме ту спеціальність, яка відповідає її здібностям і водночас є затребуваною на ринку праці.

Загалом у святі взяли участь щонайменше 4000 дітлахів із Дніпропетровської та Запорізької областей.