17.04.2019 | 12:55

День пожежної охорони 17 квітня ми святкуємо з 2013 року, коли було підписано відповідний указ Президента України. Таке рішення, як йдеться в документі, «було прийнято у зв’язку з вагомим внеском працівників пожежної охорони в боротьбу з вогняною стихією, на захист життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби з надзвичайних ситуацій».

Державна служба зайнятості щиро вітає працівників пожежної охорони зі святом та бажає, щоб вогонь професіоналізму завжди палав у їх серцях!

Сьогодні наша розповідь тільки про один із прикладів плідної взаємодії служби зайнятості зі службою з надзвичайних ситуацій, зокрема про те, як колишні безробітні Київщини знаходять своє покликання та стають пожежними-рятувальниками.

Вже понад два роки триває співпраця між Київською обласною службою зайнятості та Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Київській області у напрямку підбору кваліфікованих кадрів для пожежно-рятувальних частин. А починаючи з 2018 року служба зайнятості ще й розпочала підготовку безробітних за професією «Пожежний-рятувальник», яка здійснюється на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС України у Київській області.

«Наша співпраця продовжується вже понад два роки. За цей час проведено понад 40 спільних заходів – ярмарків вакансій, презентацій роботодавця, професійних екскурсій тощо. Із 184 вакансій, що надійшли від служби надзвичайних ситуацій області, 133 укомплектовано за сприяння служби зайнятості. Протягом року 47 колишніх безробітних пройшли навчання за професією пожежного-рятувальника і успішно працевлаштовані», – зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Логічним результатом давнього співробітництва стало підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між службою зайнятості та Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України Київської області, яке відбулося 16 квітня 2019 року – напередодні Дня пожежної охорони. Підписали Меморандум директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Василь Слободяник.

Тобто, співпраця таких потрібних людям служб продовжується!